Ceļš uz finansiālo neatkarību: nav tērēt vairāk, nekā jūs nopelnīt?

● 05. 04. 2016

Jums ir nepieciešams, lai pareizi orientēties finanšu pasaulē? Ever dzirdējuši par finanšu diagrammas, citur pazīstama kā finanšu plānu? Uzskata, ka šis rīks būs ļoti efektīvi palīdzēt noskaidrot jūsu prioritātes un mērķus. Finanšu plāns parāda ceļu, virzienu, mērķi. Tas parāda to, kas ir svarīgi, lai darīt, lai nodrošinātu, ka jums sasniegt šos mērķus ar zemāko iespējamo zaudējumu. Kā izveidot darbotiesspējīgu plānu?

Mēs radām finanšu plānu

Pateicoties finanšu plānu, lai iegūtu skaidrāku priekšstatu par to, ko jūsu pašreizējo finansiālo situāciju, un to, ko visi nevar atļauties. No otras puses, finanšu Karte palīdz jums plānot labāks veids, lai sasniegtu minētos mērķus, un arī, lai noskaidrotu, kādus aktīvus jums ir pieejams.

Ja jūsu galamērķis jau ir zināms, tas ir laiks, lai izveidotu funkcionālu stratēģiju. Cik daudz naudas jau brīdī, lai apmierinātu jūsu mērķi jums ir? Izmantojot šo informāciju, iet roku rokā ar to, ka zinot summu parādu. Cik fondi kontos? Cik liels jūsu parādus? Kāds ir jūsu ikmēneša naudas - plūsma?

Tiklīdz jūsu budžets ir izveidots, salīdzināt vidējo mēneša ienākumu jūsu vidējo mēneša izdevumiem. Pozitīvs rezultāts norāda, cik daudz jūs varat atlikt mēnesī, lai sasniegtu savus mērķus. Tātad jums izdevumu kontrolei. Bieži izdevumi ietver īres savākšanu, izdevumus par pārtiku, transportu, kultūru, apģērbu.

Tas ir arī nepieciešams, lai kompensētu izdevumu daļu budžeta, visi regulārus ikmēneša maksājumus par apdrošināšanas, ietaupījumi, pensijas uc ienākumi ir jūsu neto mēnešalga (un jebkuru citu ienākumu). Punkts ir noteikt vidēji mēnesī.

Ja jums ir iegūts negatīvs rezultāts, tas nozīmē, ka tērē vairāk nekā nopelna. Tas var būt tikai īstermiņa. Ja jums ir, protams, rezerves, un tādējādi ir daudz izdarīt no. Ilgtermiņa pasākumi, lai pārvaldītu, bet acīmredzot nav. Lai sasniegtu finansiālo neatkarību, jums ir nepieciešams, lai mainītu sistēmu vadības un jāspēj atlikt katru mēnesi vismaz 10% no saviem ienākumiem.

Kāpēc tas ir tik svarīgi, finanšu plāns

Kas ir finanšu plāns, un to, kas ir? Pirmām kārtām, tas ir galvenais instruments, ar kuru palīdzību mēs varam sasniegt finansiālu neatkarību. Sakarā ar iepriekš minētajiem soļiem esat jāprecizē savus mērķus, izveidot karti un kā par kļūst tuvāk saviem mērķiem. Tagad jums ir nepieciešams visu apvienot, lai izveidotu personisko plānu finansiālo neatkarību, cik drīz vien iespējams, lai sasniegtu. Finanšu plānā būtu kontrolēt katrā mājsaimniecībā bez izņēmuma. Bez šī plāna ir dzīve daudziem mājsaimniecībai bīstamo azartspēlēm. Finanšu plāns palīdz atbildēt uz diviem pamatjautājumiem. Cik reāli ir mērķu sasniegšana? Un kāds veids, kā sasniegt šos mērķus?

Pateicoties finanšu plānu, jūs zināt, cik daudz naudas jūs varat un kur ieguldīt vai, cik daudz jūs varat aizņemties, lai sasniegtu savu sapni.

Veidi, lai izveidotu finanšu plāns ir vairāk. Tas var palīdzēt jums personisku baņķieris vai finanšu konsultantu. Mūsdienās arvien vairāk populārs tiešsaistes lietojumiem, kas arī palīdzēs. Ievadiet pamatinformāciju un 20 minūšu laikā jums būs finanšu plānu.

Tas ļauj jums zināt, kāda veida drošinātāju tas tiešām ir nepieciešams, kur ieguldīt un cik daudz.