Kas tas ir un kur peldošās hipotēku atmaksājas

● 05. 04. 2016

Float hipotēka ir arī pazīstams kā mainīgo hipotēku. Tas nozīmē, ka tas ir tā sauktais hipotēku ar mainīgu procentu likmi. Procentu likme var mainīties atkarībā no tirgus situācijas procentu likmēm. Šāda veida hipotekāro procentu var mainīties katru mēnesi, gan lejup, galu galā, protams, pretējā virzienā.

Banku iestāde, kas piedāvā šāda veida hipotēku, jums aizņemties naudu no Valsts bankas noteikto procentu likmi. tad tas ir kredīti rezervi bankai un rezultātā procentu likme ir viens, ar kuru klients darbojas.

Dažos gadījumos, banka piedāvā fiksētu procentu likmi, uz noteiktu periodu atmaksāšanai. Kaut kur banka dod klientiem iespēju noteikt hipotēku nekavējoties, ja viņi ir aizgājuši pārāk lielu interesi. Kāpēc būtu kāds noslēgt hipotēku ar mainīgu procentu likmi? Pateicoties mainīgo procentu likmi, tas ir iespējams nopelnīt.

Pašlaik ir bankas, kur jūs nevarat vienoties galvenokārt hipotēku. Jūs varat tikai nodot tur. Kā daļu no refinansēšanu, jūs varat norādīt, vai hipotēku ar fiksētu vai mainīgu procentu likmi. Procentu likme un atmaksas hipotēkas, būs jāmaina katru mēnesi. Šīs procentu likmes griestus fiksēta uz 3 gadiem un vairāk nekā tas nekad iegūt procentu likmi.

Citas bankas, citas iespējas

Citas bankas piedāvā dažādas iespējas, piemēram, mainīgu hipotekāro procentu likmi. Organizējot hipotēku banka aprēķina fiksēto kompensēt, kas ir noteikta par visu atmaksas periodu. Tad aprēķina, pamatojoties uz pierādījumu par jūsu ienākumiem, atmaksāšanas spēju un citiem faktoriem. Turklāt, tā kā atlaides atskaita atkarībā no tā, vai esat vienojies ar viņu dažus produktus.

Pirms organizēt peldošu hipotēku, paturiet prātā, ka jums ir jābūt vismaz pamata izpratni par situāciju finanšu tirgos. Turklāt, paturiet prātā, ka procentu likmes var pieaugt. Hipotēkas ar mainīgo procentu likmi, ir īpaši piemērots klientiem, kuriem ir pietiekamas naudas rezerves un ienākumus un kas neizraisa nekādas problēmas pieaug procentu likmes.

Alternatīvi, mājsaimniecībām, kas sagaida augstākas (papildu) ienākumus no mantojuma vai citu īpašuma pārdošanas un ienākumiem viņi vēlas gūt labumu no ārkārtas pamatsummas atmaksu.

Sargieties no zemāku procentu likmi. Bankas ir šajā brīdī gatavi aizdot vairāk. Tādējādi nodrošinot svarīgs, bet palielina risku, ka procentu likmju pieaugumu. Jūs varat ļoti viegli nokļūt finansiālās grūtībās.

Kas ir regresīva metode atmaksas

Mainīgās likmes hipotekārajiem ir nodrošināta ar regresīvi atmaksu. Praksē tas nozīmē, ka pa daļām hipotēku pakāpeniski samazinājās. Pašlaik mums ir par peldošo hipotekāro procentu galvenokārt klientiem, kuri regulāri novērot notikumus finanšu tirgos.

Ir jāatzīmē, ka potenciālais klients ievēlot minētos hipotēkas ir pārskats par notikumiem finanšu tirgos, lai varētu pareizi novērtēt priekšrocības un trūkumi mainīgām procentu likmēm.