Lai nomaksātu kredītu konsolidāciju

● 05. 04. 2016

Konsolidācijas aizdevumu saistības jau piedāvā gandrīz katru banku un nebanku kreditoriem. Nosacījumi un parametri ir dabiski atšķiras, jo mēs tos salīdzinot jums. Interese pieaug konsolidācijas aizdevumus. Un kur ir pieprasījums, ir piedāvājums, lai aizdevumu konsolidācija piedāvā gandrīz katrs aizdevējs, kas sniedz citus kredītus. Jo ēdienkarte ir dažāda un bieži vien maz laika, mēs devāmies cauri produktus jums.

Šobrīd mums ir konsolidēt vairāk

Pieaug interese par konsolidējot apstiprināta klāt un pašām bankām. Piemēram, pagājušajā gadā, konsolidācijas aizdevumus veidoja piekto daļu no visiem aizdevumiem šogad ir tas, ka vairākas reizes un trešo. Alternatīva varētu būt, piemēram, American Mortgage, kas nesasniedz katru patērētāju, kurš sasniedz par aizdevumu konsolidāciju.

Ja klients vēlas apvienot vienā aizdevumu, parasti bankas vai nebanku aizdevējs neiekasēs nekādas dalības maksas, kā tas ir ierasts, patēriņa kredītiem. Bet ne visur. Šodien arī apvienojās klientu vairāk aizdevumu veidus nekā agrāk. Daži aizdevēji nav gatavi apvienot, piemēram, aizdevumi par kredītkaršu, overdraftiem vai aizdevumu no nebanku aizdevējiem. Šodien nav problēma apvienot vai nomu vai aizdevums no uzkrājumiem.

Parasti tas var konsolidēt visu, kas nav apgrūtināts ar kāda veida nodrošinājumu, un ir paredzēts, lai patērētājiem. Nosacījums ir pareizi ievēroti pirmā iemaksa konsolidētu aizdevumu. Dažas bankas ir konsolidēt noteiktu skaitu kredītpunktu. Dažas bankas ļauj konsolidēt un otrādi aizdevumi citi ģimenes locekļi.

Godīgs atmaksa, ceļš uz panākumiem

Būtiska iezīme produktiem, kas kalpo, lai apvienot pagātnes saistības ir tas, ka tie nodrošina, lai pienācīgi atmaksāt aizdevumu. Parasti aizdevējs pieņems nelielu Stumbling (atkarībā no tā būtības un specifisku informāciju kreditoriem nevēlas nodrošināt). Bet, ja Jums ir regulāri novēlo maksājumu, paskatās konsolidāciju nopietni. Negatīvi ieraksti kredītu reģistriem, lai palīdzētu. Ja jums jau ir aizdevumu jums, protams, ne ar tik procentiem, kas būtu veikts taisnīgi atmaksu.

Labs procentu likme, bet pamatnosacījums, lai saglabātu par konsolidāciju. Lielākā daļa izvēlnes jārotē apmēram 10% gadā. Ja klients tiek atstāts uz beigām termiņu vairāk nekā gadu būs jāmaksā ne vairāk kā 1% no aizdevuma atmaksu. Ja beigās attiecīgā termiņa trūkst pat gadu, maksa var noteikt aptuveni 0,5% no aizdevuma atmaksai.

Lielākā daļa no aizdevējiem aizņemties ārpus konsolidēto parādu. Tas palielina summu no kuras klients būs jāmaksā procenti. Bet pirms parādos, nekā ir absolūti nepieciešams, ir nepieciešams saprast, kādēļ konsolidācija pieeja un vai tas tiešām ir nepieciešams paaugstināt parādu vairāk naudas.

Trust, bet pārbaudīt

Katrs kreditors self-procentu aizdevumu iesniedzējiem apvienoties labi izpētīta. Papildus kredītu biroji, piemēram, un arī salīdzina ienākumus un izdevumus, un visu mājsaimniecības klienta vispār, ti, ja, piemēram, kāds, kas dzīvo un veicinātu mājsaimniecības vai klients baro cita persona patīk. Parasti aizdevējs klients atstāj parādu zem dzīves dārdzību. Gadījumā, ja finanšu iestāde, kas pieņem klientu nesauktu viņu slēgt jebkādus uzņēmējdarbības apstākļus.