10 slavenākajiem dimantu

● 14. 06. 2014

Tā kāsakot iet, cilvēka labākais draugs irsuns, bet sievietes labākais draugs irdimants. Protams, jūs esat dzirdējuši šo saukli daudzu juvelieris, kurš mēģina šie dārgakmeņi pārdotvislabāk. Lai gan tā ir taisnība, ka neviena sieviete y dārga dimantu jebkad aizvainoja, un vienmēr būs apmierināti ar šādu dāvanu. Tas, lai gan mazliet dārgakmens,dimantu var spīdēt katra sieviete. Bet ir dažas reālas dārgakmeņi vidū dimantiem. Un desmit, tagad kopā izskatās.

Hope Diamond

Tas irslavens krāsainu dimantu pasaulē. Protams, visi zina, un nav pat zināt, ka tas irdimants ar šo nosaukumu. Gabals viņš bija centrālā loma amerikāņu filmu Titānika, formā dimanta sauc Sirds okeānā. Diamond ir ļoti brīnišķīgi, bet tas ir shrouded baumas, ka tas, kas pieder dimantu, nekad laimīgs. Tiem, kas pieder dimantu un tad ziedot to, lai atbrīvotos no lāsta. Tas ir arīiemesls, kāpēc šobrīd atrodas Smith institūtā. Juvelieris, kas nopirka, tā uzreiz ziedoti. Diamant ir sena vēsture. Tā tika ziedoti Louis XIV. Indijā. Lielā Franču revolūcija bija pazudis un ir atrodams Nīderlandē. Ikviens, kurš ir īpašumā dimantu bija nelaime dzīvē, vai nu nāves mīlēja vienu, vai sabrukumu māju uguns.

Koh - i -noor

Reti dimants, kas ir atradusi savu mājas Apvienotajā Karalistē karaļa kronis. Tas irbrīnišķīgs un ļoti reti gabals. Viņš nāk atpakaļ no Indijas, un ziedoja to Britu impērijas, konkrēti Queen Victoria. Queen atstāja dimantu sasmalcina un izpaudās kā asaras. Šis gabals tad deva viņas vīrs. Kopš tā laika, tas ir vienmēr piederēja sieva britu monarhu valstīm. Visāmantoja kā vienu dimantu. Kadpašreizējais valdnieks Lielbritānijas, Elizabeth II. ļaujiet viņam derēt uz kroņa dārgakmens.

Cullinan

Cullinan irlielākais dimantu pasaulē. Dabiskā neapstrādātā veidā ir svars 3106 karātu, ko jūs varat iedomāties par tik lielu kokosriekstu. Tā tika nosaukts pēc dibinātājs un īpašnieks ieguves bedres. Dimantu tika ziedoti britu monarhs Edward VII. Diamant bet nepalika tās labākās. Viņš bija slīpēti divās mazākas, kas tika nosaukts Cullinan I un Cullinan II. Piemēram,Koh - i- ne šie divi dārgumi daļa no Britu rotaslietas.

Taylor - Burton

Diamant, kurš vairāk nekā jebkurš cits simbolizē mīlestību pret sievieti. Viņš nopirka to, jo Richard Burton savai mīļotajai sievai Elizabeth Taylor. Un viņa deva dimantu pārdēvēt tos atbilstoši simbolizē savu mīlestību. Pēc kāda laika,dimantu tika piedāvāts izsolē. Nauda, kas tika izpārdots dimanta uzcēla slimnīcu Botsvānā. tika pārdots parneticami $ 3000000.

Orlovs

Jūs varat pateikt, nosaukumu, es varu uzminēt, kur šis gabals nāca no. Iesim atpakaļ uz veco Krieviju, uz laiku KatrīnasLielās. Skaits Orlovs bija, ka tas dimants tika iegādāts, un deva viņam jaunu Catherine, kurš tikko bija saņēmis spēku. Atkal, viņš tika iemesta karaļa simbolu scepteri, lai pierādītu tās lielumu.

Excelsior

Šis dimanta ir raksturīga krāsa, tas ir zils un balts. Kā arīkrāsu un formu j netipisks., No vienas puses, tas ir plakana, bet otrais blade. Pašlaik irviss. Viņš bija sagriež vairākās mazākās daļās, kas pēc tam tika pārdota juvelierizstrādājumu veidotājiem.

Simtgadu

Pašlaiklielākais dimantu pasaulē. Viņš tika atrasts izmēru seši simti karātu. Viņš strādāja ar kādu laiku, un pašlaik sver mazāk nekā trīs simti karātu. Samazinājums ir tieši tas, kas tas ir tik unikāls. Ir šarnīru krāsu un augstas spīdums. Tas irunikāls gabals, kas ir apskatāma Londonā Tower.

De Beers Millennium Star

Diamant, kas, kā tā nosaukumsvārdu zvaigzne un tūkstotī. Tas jau parāda savu unikalitāti. Tas irļoti unikāls gabals. Samazinājums ir unikāls. Tās forma un pārspēja daudzi no lielākajām dimantu. Viņš kļuva pardaļu no pasaules dimantu tirdzniecības izstādēs, un ir viena no lielākajām zvaigznēm.

de Beers

Līdz vēlu deviņpadsmitajā gadsimtā,sabiedrības laimīgs, un varēja redzēt, tajā pašā laikā, pasaules lielākais dimants, kas nosvērts apmēram divi simti karātu. Kautlielums bija milzīgs, bet vairāk cilvēku pamanīja viņa krāsu, kas bija neraksturīgi dzeltena. Pēc tam, kad uz zemes, tā kļuvaunikālu, gan krāsu, sagriezti, un mirdzēt. Pašlaik tas navlielākais dimantu pasaulē.

Sancy

Ja jūs vēlētos, lai uzzinātu kaut ko par izcelsmi šīs gabals, jums būs, lai iegūtu daudz agrāk. Jums būtu ceļot caur vairākām valstīm, kā tas bija rokās dažas valstis un valdnieki. Viņš bija daļa no Spānijas Crown dārgakmeņiem, mantas no Britu impērijas, bet arī īpašumu Krievijā. Tagad ir rokās Francijā, un ir izmitināti Louvre.