12 jautājumi par dzīvības apdrošināšanu

● 01. 06. 2014

Dzīvības apdrošināšana - ne traumas, slimības, slimnīcā bieži inficētas koncepciju. Bet es brīnums, ja jūs zināt, ko jūs esat palicis pirmstermiņa līguma izbeigšanu vai atsākšanu dzīvības apdrošināšanas polisi vērts? Kas viss ir labi zināt par šo produktu.

1. Ir ieteicams vispirms noslēgt līgumu internetā?

Tas nav normāli. Līguma saturu nevar noteikt iepriekš, joapdrošināšanas kompānija pielāgot cenas atbilstoši valsts veselības apdrošināšanas. Kad jūs lidināties internetu greideri cenas, tāpēc nav nekur nevarat atrast dzīvības apdrošināšanas polisi. Un ja tā, vai ir piedāvā tikai par apdrošināšanas līguma veidu pati par sevi ir noslēgts, piemēram, pa tālruni.

2.Irapdrošinājuma summa?

Ja vēlaties izmantot dzīvības apdrošināšanas polises paredz viņa ģimeni, lai konsultēties ar finanšu ekspertu par ideālu aprēķinu. Lai tiek uzskatīts parminimālo summu, gada ienākumu apdrošināts. Bet, ja jūs noslēdzat līgumu sakarā ar ieguldījumu no darba devēja un nodokļa atvieglojumu, tas ir pietiekami, lai saglabātu minimālo apdrošināšanas izvēlētā finanšu iestāde atļauj summu. Jūs pēc tam maksāt mazāk par riska pozīcijām, atstājot vairāk naudas ietaupījumu.

3. Tas ir iespējams lauzt līgumu, ja visi jūs domājat par?

Cik reizes tas notika, ka ir padevās pārliecinoši argumenti padomdevējs, kurš vienkārši nevarēja pateikt "nē", un pievienoties jums burtiski " pārliecināja ". Lai gandokuments ir jāmaksā paraksts, un jūs esat samaksājis pirmo prēmiju maksu, tāpēc jums ir iespēja līdz astoņu nedēļu laikā izbeigt līgumu.

4. IrCeturtais iemesls, kāpēcnodokļu atvieglojums nepieciešamā minimālā apdrošinātā summa ir 40 vai 70000 €?

Izlaist meklējumi nozīmē rakstiskas teikumu, jo pēc tam, kad sacentās vairāk vai mazāk lobists plānu, kas garantētu lielāku peļņu, apdrošināšanas uzņēmumiem un cilvēkiem, vismaz daži uzkrājumu pensijā. No šodienas viedokļa,2000 eiro diezgan smieklīga summa, un tur irdaudz apdrošināšanas polisēm, kas nav apdrošinājuma summa par izdzīvošanu, un tādējādi ir minimālais norādīto loģisks bažas.

5. Ko darīt, japiektā liecināt līgumu pēc trim gadiem?

Jums tiks pievērsta tā saukto atlaišanas pabalsta precīzi atbilstoši saskaņotiem noteikumiem un nosacījumiem. Pirmajos gados, bet ņemiet vērā, ka jūs saņemsiet tikai daļu no piemaksas, kas ir patiešām vērts! Lielākā daļa no " jūsu" apdrošināšanas naudu patērē samaksājot komisijas maksu un honorāru. Ar to, ka jūs atpakaļ iemaksāto naudu, lai saskaitītu pirmās desmit gadu līgumu.

6. kaut kādā veidā var apturēt drošinātāju, tikai tad, kad jums nav jāmaksā prēmijas?

Tas ir atkarīgs no konkrētajiem noteikumiem apdrošināšanas līgumu. Bet jāapzinās, ka pilnīga pārtraukšana parasti nav iespējams. Apdrošināšanas sabiedrība var piedāvāt samazinājumu (parasti attiecībā uz vismaz 500 € par mēnesi) vai kapitāla vērtība aizdevuma līgumu. Šeit mēs turpinām lielu uzmanību - aizņemas no saviem ietaupījumiem, lai samaksātu izmaksāt prēmiju, bet jums maksā procentus.

7. Kas irseptītā investīciju apdrošināšana?

Tas irtipa līgums, kas ļauj jums apdrošināšanu, un jums ietaupīt. Ietaupot ieguldījuma veids, kas irlīdzvērtīgs ieguldījumu fondu. Klients var, līguma darbības laikā mainīt ieguldījumu stratēģiju, apdrošinājuma summu un apdrošināšanas sabiedrību robežās apmērā no ikmēneša maksājuma laikā.

8. Ko nozīmētermins " apdrošinājuma summa ilgumu "?

Tas iriepriekš noteiktu fiksētu summu, kaklients saņems, ja jūs varat izdzīvot līdz beigām apdrošināšanas līgumu. Tas iriecelts datums vai vecums. Šis postenis ir vienojušās par tā saukto kapitāla politikas investīciju apdrošināšanā, šīs prasības neievēro.

9. Kad piedāvās piecus procentus gadā atzinību, tas irgodīgi summa?

Pirmkārt, jāatzīmē, ka modeļa aprēķini, kas parāda jums starpniekiem sarunās par līgumu, izņemot faktisko apdrošināšanas obligāto, pat tad, ja būs pievienots Līgumam ar nosaukumu. Tā arī nav novērtēt visu naudu, kaapdrošināšanas sabiedrība nosūtīt. Daži maksa par risku segumu, tāpat kā pārējiem maksājumiem, pirmsnauda tiks atalgoti. Ja mēs būtu pieminēt procentu summu, lai jūs labāk jāapzinās zemākais rādītājs, kas, ja tas pārsniedz 3%, tāpēc tas būslabs rezultāts.

10. Tas ir iespējams, laiku drošinātājus laikā pievienotu papildu apdrošināšanu vai palielināt apdrošinātāsumma?

Mēs varam teikt, ka jaunākās veida apdrošināšanas polišu to atļauj. Es vienmēr gribētu mainīt līgumu, lūdzu, ja jūs mainīt cenu aprēķinā tikai apdrošināšanu, kas regulē vai pastāvpārveidošana no visas piemaksas. Ja Jums ir garāks drošinātāju, tāpēc varbūt mainīt savu cenu sarakstu un jebkuras izmaiņas varētu būt dārgi. Un pat gadījumā,papildu pārdošanas.

11. Ir iespējams, lai saņemtu savu apdrošināšanas prasību maksāt par apdrošināšanas polišu skaits?

Jā, dzīve, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polises ir iespējams. Bet piesargāties, piemēram, īpašuma apdrošināšanu, ja tie apdrošināšanas krāpšana un tādējādi pārsniedza likumu.

12. Lai samaksāto naudu, jaapdrošinātā persona nomirst?

Tikai tad, kad tas noteiktslīgumā sauc saņēmēju, unpersona, tad saņem visu apdrošināšanu. Uzmanību: Saņēmējs var būt jebkurš, un tas nav nepieciešams, laiapdrošinātā ģimenes attiecībās. Viņš pat ļāva līgumā norādīt vairākus saņēmējus un personas, uz līguma darbības var tikt mainīta. Dažreiz gadās, kapabalsta saņēmējs vai viņa nav līgums par kaut kādu iemeslu dēļ. Tad apdrošināšanas pabalsti ir pakļauti mantojuma procesos.