2014 lielas investīcijas tēmas

● 10. 06. 2014

Kadgads tuvojas beigām, iespējams, visi vienmēr ir sevī tendence līdzsvarot vairāk nekā pagājušajā gadā. Kas noticis, kas nogāja greizi, ko varētu mainīt, kas bija labs, kas ir slikts, kas jāuzlabo, kas patiesībāvisu gadu untamlīdzīgi. Tāpat kā personiskajā dzīvē, ir nepieciešams līdzsvarot pat darba dzīvē, jo tā ir arīneatņemama daļa no visa kompleksa savu dzīvi. Ko jūs esat guvuši panākumus darbā, kas nogāja greizi, ko no otras puses bija, ko varētu pārvaldīt labāk un ko par laimi izdevās labi, ko jūs iegūstat, kādi ir zaudējumi untamlīdzīgi. Protams, pat, ka daudzi investori un līdzsvaru. Viņi plāno par atsevišķu ieguldījumu, kas aug, kas ir nepieciešama, lai atbrīvotos no šī ieguldījuma nogāja greizi, kas rada ilgtermiņa ieguvumus, untamlīdzīgi. Ir nepieciešams izvērtētgadu un apdomājiet pār to, vainākamajā gadā labāk, daudz labāk un būs vairāk nekā pietiekami, ja būs tikpat laba kā pērn. Tā arī domāšana uz priekšu, ko2014. Attiecībā uz attiecībām, ģimenes dzīvi, untamlīdzīgi. Protams, arī attiecībā uz ieguldījumiem, naudas untamlīdzīgi. Kur būslabākais ieguldījums finanses? Darīt to, kas akcijas? Darīt to, kas preces? Kur likt savu kapitālu, laivisvairāk jāpārskata un jūs veiksmīgi izdzīvoja vēl vienu gadu bez, jums ir zaudējuši ievērojamu daļu no savas naudas. Šis kurss visi vēlas. Mēs varam domāt par to, kā mēs vēlamies, bet viens simts procentiem pārliecināts, ka mēs nevaram būt īsti pārliecināts par kaut ko, nekas vispār. Jo īpaši finanšu pasaulē un pasaulē ieguldījumus.

Finanšu un investīciju pasaulē pasaule ir ļoti nestabila, to var viegli novest pie samazināšanos akciju, kas citādi šķiet ļoti spēcīga un ciets. Viegli var arī akcijas planēt šādas akcijas, kas, šķiet pirmajā acu uzmetienā, ka nepievilcīgu ieguldījumiem. Kurš grib skaidrību un viegli, ātri un augstu peļņu, vai tie dod priekšroku uz lauka nevar pagriezt un vietā liek savu naudu, kur viņš pētīja un būs labāk par viņiem. Pasaulē ieguldījumu tā nav, izveidot vienu vai divas investīcijas nopelnīt labu paketi. Tā kļūst diezgan ļoti, ļoti reti. Parasti atmaksā agri vairāk maksā, un zaudē savu naudu, kas ir vienmēr ir slikti. Tas ir iemesls, kāpēc pasaulē finansēm un investīcijām, mēs nevaram garantēta nekad nav apstiprināts. Jūs nevarat pateikt kaut ko, jums var tikai minēt un spekulēt. Vēl Richard Bernstein ieviesti visiem ieguldītājiem pasaules no tēmām, kas būs pēc tam, kad viņam un pēc viņa domām, lai pārvietotos pasaules tirgos nākamajā gadā. Tas tiek darīts katru gadu, tik daudzi investori ar nepacietību gaida savus paziņojumus. Richard Bernstein irbijušais investīciju stratēģis Bank of America Merrill Lynch. Pašlaikvadītājs Richard Bernstein konsultantu. Mēs sniegs jums dažas no tēmām, kas šobrīd Bernstein 2014 darījumi.

Priekšplānā obligāciju paši pašvaldību obligācijas un augsta ienesīguma obligāciju

Investori paši ir bondům šajā jautājumā vietējo pašvaldību, ilgi vairījās. Tagad, saskaņā ar Richard, taču2014 var bondům lielu pievilcību, lai šī nozare varētu attīstīties ļoti labi un var būtiski ietekmēt ieguldītāju vērtējumu. Tas viss it īpaši, ja tas irASV tirgū, kur investori pārvietojas šeit, jums ir nepieciešams koncentrēties jūsu koncentrēšanās uz augsta ienesīguma obligāciju, precīzāk, augsta ienesīguma obligācijas. Un kāpēc ne? Investori jau parādās, ka atzīst, ka tas ir iespējams, kaASV banka var sākt paaugstināt procentu likmes, un to visu var veikta jau 2014. Ja jūs tiešām, piemēram, tas notiek, un ASV bankām pievienoties šo soli, tadlēni un pakāpenisks samazinājums patiesās vērtības obligāciju un loģiski parasti samazina tirgus cenas obligācijām. Tādā gadījumā, augsta ienesīguma obligācijas, saskaņā ar Richard kļuva parneatņemamu investoru portfeļos, neskatoties uz to, ka pastāvlielāks risks.

Jaunajos tirgos var pārvarēt japāņu krājumus

Japānas akciju indekss Nikkei 225 kopšsākuma 2013, būtiski uzlabota un pat gandrīz piecdesmit procentiem. Saskaņā arBernstein turpināja pavājināšanos Japānas jenu, tāpēc sakarā ar šo situāciju, investori 2014 ir kaut ko gaidām. Akciju jaunajos tirgos kopumā virzās 2013 nedaudz mīnus. Visa pieejamā informācija liecina, kasituācija ir strauji mainījusies 2014.gadā un turpinās tādā pašā garā. Ja mēs pievienoties Japānas monetāro politiku, kas ir ļoti atviegloti, mēs sagaidām, ka akcijas Japānas var viegli izcelties pat jaunajos tirgos labākajiem rādītājiem. Ja jūs vēlaties, lai nopelnītu 2014, jūsu portfolio, protams, ietver Japānas akcijas.

Tāpat kāamerikāņu rūpnieciskās revolūcijas ir beidzies

Amerikas Savienotajās Valstīs attīstīties šādos mazākos uzņēmumos, kas ir vērsti uz vietējā tirgū, galvenokārt. Uzņēmumi, kas ir pārstāvētas S & P Smallcap 600 šogad pievienotās vidēji par aptuveni trīsdesmit četriem procentiem. Saskaņā ar Bernstein, mēs varam izstrādāt līdzīgu attīstību gaidāms 2014. Vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kas ir tirgū, lai saglabātu, Amerikā labumu no daudzām lietām, jo īpaši no izdevīgiem enerģijas cenām, no zemas izmaksas uz loģistiku, kas gūst labumu arī no laba un stabila politiskā situācija, un amerikāņi ir laba darba ētika, kas ir arīliels ieguvums uzņēmuma. Bernstein apgalvo, kaspēcīga tirgus daļas pieaugumu mēs varam sagaidīt nākamajā nākamajā gadā, tas ir loģiski, liecina arī iekļauta cenā tirgoto akciju šajos uzņēmumos.

Tā darīs arī maziem bankām

Nama Lehman Brothers kritums, kas izraisīja finanšu krīzi iegāja augstas rīkiem. Un tāpēc, ka ASV un Eiropas bankas bija spiestas būtiski pārstrukturēt un tās aktīviem. Mazās bankas ir skārusi finanšu krīze daudz spēcīgāku, tomēr ir iespēja šo situāciju, kas ir skārusi labāk reaģēt. Ekonomikas atveseļošanās, kas joprojām turpinās, ar pozitīvu šovu, un jo īpaši mazāku banku sektora vadību. Lajs izteiksmē, mazās bankas uz finanšu krīzi ir jāmaksā vispirms, unpirmais būsbeigas finanšu krīzes, lai peļņu un iegūt.

Fed, lai atbalstītu ekonomiku, iespējams, ilgāk, nekā gaidīts

ASV centrālā banka brīdina, kapieauguma ierobežošanas darbības sākšanas, ja esat pārliecināts, kaizaugsme ASV ekonomika var uzturēt. Fed uzsver, ka tas reaģēs uz makroekonomiskajiem rādītājiem, proti, inflācijas un bezdarba. Saskaņā ar pieņēmumiem un Amerikas Nacionālā banka gaidīs stingrākas monetārās politikas jāgaida ilgāk, nekā pašlaik tiek gaidīts, vienkārši baidās, kasituācija, kas ir kļuvusi2008 atkārtot. Ja jūs patiešām apstiprinātu šo pieņēmumu, izrādās, jo īpaši, lai vairāk samazināties ASV dolāra kurss pret eiro, un turpinās pieaugt ASV akciju cenas.

Akcijas Izveidota un lieliem uzņēmumiem atpaliek sniegumu

Daudzi investori uzskata, ka lielo nodibinātām firmām, un to darbību ilgākā laika periodā, lai pārvarētu vērtspapīrus mazo un vidējo uzņēmumu akcijas. Šo apgalvojumu apstiprina arī nav daudz pierādījumu par to. Jūs varat skatīties paradoksu, jo daudzos gadījumos mazie uzņēmumi ir daudz labāk sagatavoti pārmaiņām un reaģēt uz tām labāk nekā lieliem uzņēmumiem, tas irlabāk, atbilde ir atspoguļota arī uz mazajiem uzņēmumiem un tirgus cenu viņu akciju pārvaldību. Richard un iesaka investoriem koncentrēties uz Smallcap grupu, ti, krājumi, kas ir tirgus kapitalizācija ir diviem miljardiem dolāru. Akcijas lielo un stabilākajiem uzņēmumiem, saskaņā ar Bernstein ir labāk atstāt tiem, kam patīk riskēt un būt laimīgs ar to finansēm un pašu kapitāla spekulēt.

Peļņa Eiropas mazo uzņēmumu turpina pieaugt

Ja mēs salīdzinām Eiropas ekonomikas un ASV ekonomikas atveseļošanos, mēs redzam, kaatdzimšana Eiropas ekonomikā irnedaudz lēnāk. Pēc ekspertu domām, šādaattīstība nav nekas neparasts un unikāls. Eiropa ir gandrīz vienmēr velkama Amerikas Savienotajās Valstīs, šādsscenārijs atkārtojas gandrīz visās ekonomikas ciklu. Līdzīgu viedokli ir dalīta Richard Bernstein. Tagad, saskaņā ar Bernstein būtu ieguldītājiem nākamajā gadā koncentrēties galvenokārt uz akcijām Eiropas uzņēmumiem ar nelielu tirgus kapitalizāciju. Tas ir šīs akcijas ar nelielu tirgus kapitalizācijas ir sākuma stadijā ekonomikas atveseļošanās ir vairākas reizes jaudīgāks nekā lielo uzņēmumu akcijām. Loma ir arī cerības analītiķi, tas ir iespējams prognozes liecina pastāvīgu izaugsmi rentabilitātes tikai tie mazie Eiropas uzņēmumi.