5 lietas, kas jums jāzina par savu pašreizējo hipotēku

● 14. 06. 2014

Nopirkt jūsu mājās, iespējams, irsapnis par katru no mums. Ir kaut kas viņai kaut ko pašu un gadījumā, ja kaut kas notiks, un mēs hit finanšu krīze,mājokļu var pārdot vai iznomāt un finanses nāks atkal. Tas ir daudziem cilvēkiem šāda apdrošināšana un dzīvo savu šodien, vai tas ir dzīvoklis vai māja, ir ļoti labs. Šeit jūs varat veikt daudzas korekcijas, jo jūs zināt, ka jūs ieguldīt tikai un vienīgi uz savu īpašumu, bet pilsētas dzīvoklī ieguldīt pilsētu, un kas vēlētos dot naudu uz pilsētu, bet joprojām maksā par dzīvokli, parasti nav pārāk zems, īres maksa, kas par ikvienam, tas ir vairāk nekā skaidrs. Mājoklis ir ļoti jauki un labi, bet tas ir maz naudas savā kontā, un strādātdzīvokli vai māju nopelna daudz cilvēku,daudzi cilvēki dzīvo no paycheck, lai paycheck, tik maz cilvēku ir saglabāti līdz finansēt māju vai dzīvokli, navlieta, ka maksā dažus eiro, cenas svārstās simtiem tūkstošu, lai kaut kas tāds būtu iespējams saglabāt visu jūsu dzīvi. Risinājums, tomēr, ir hipotēkas, kas aizdod naudu uz ilgu laiku, jums ir jums jāmaksā mēnesī dzīvoklī vai mājā tu dzīvo labi, jums nav strādāt, saglabāt un izņemot " vecums" ir vēlama, lai pārvietotu maz māja. Tomēr,hipotēku nav iegūt ikviens, kurš domā tikai par viņu. Banka ir redzēt, ka jums ir pietiekami daudz naudas, ka jūs varat atmaksāt hipotēku par katru mēnesi, ko jūsu maksājumu, ja jums nav parādā naudu kaut kur, untamlīdzīgi.

Tirgū, jūs dažādām bankām un banku iestādes piedāvā daudzus produktus un daudzi hipotēkas. Cik reizes nav pat zināt, ka tas ir labi, lai jūs, tas irslikti, ka ir ērti, lai jūs, un kas savukārt ir neizdevīgs. Atstājis jums nekas cits, nekā sākt lasījums caur dažādām izvēlnēm, identificēt visas saistības, iespējas, un skaits, skaits un atkārtoti skaits. Tikai par šādu paziņojumu, kurā bankas maksā zemāko procentu likmi, kas bankām būs jāmaksā ilgu laiku, kurā bankā jūs saņemsiet samazināt procentu untamlīdzīgi. Situācija mainās ik brīdi, lai jūs varētu laikā jūs pieteikties uz hipotēku refinansēšanu, vai, ja jūs uzvarēt loto vai mantot ievērojamu summu, jūs varat arī nomaksātu hipotēku. Šajā rakstā, mums ir piecas lietas, kas ir labs, un es uzdrošinos teikt, man ir nepieciešams zināt par savu pašreizējo hipotēku. Kā lietas mainīt, viss ir labi, lai noskatītos, uzraudzīt un, vajadzības gadījumā, kad šķiet labs piedāvājums jums, tāpēc es iet uz priekšu. Un kādi ir tās lietas, kas ir labi zināt par savu pašreizējo hipotēku? Mēs esam šeit, lai jums.

1. Likmes noteikšana sākums

Zinot izcelsmi fiksētu procentu likmi, ir labi, it īpaši tāpēc, ka jums būs iespēja noteikt beigu laikus iepriekš, lai varētu sākt risināt iespējamās refinansēšanas hipotekāro aizdevumu, par kuru jums ir tiesības saņemt, un jums ir iespēja. Tirgus ir vienmēr mainās, un to, kas bijalabs piedāvājums, jo tā nav jābūt. Tāpēc, jūs noteikti noderīgi zināt datumu sākuma. Beigās pašreizējo fiksēto procentu likmes faktiski var būt, ka jūsu banka piedāvās kaut ko jums nemaz nav ērts, precīzāk piedāvāt jums neizdevīgu kursu. Šajā brīdī tas ir labi, lai domā, ka viņu hipotēku konvertēt uz citu banku, kas piedāvā jums kaut ko labāk un izdevīgāk. Par šo maiņu, tomēr ir salīdzinoši neilgu laiku, tikai dažas nedēļas, tāpēc tas noteikti ir labi, lai ņemtu turēt un kādu laiku pirms beigām fiksētās procentu likmes sāk domāt un rūpēties par citiem piedāvājumiem uz citām bankām. Katrai bankai ir savi izcelsmes fiksētās procentu likmes dažādās dažiem tas irno aizdevuma līguma, citas no paša sākuma sūknēšanas atkal nākamajā dienā, kredīta apstiprināšanas, kā arī daudziem citiem nosacījumiem paraksts. Tāpēc, skatīties sākumā, tad jums ir vairāk iespēju.

2. Otrais tāme par savu īpašumu

Es esmu pārliecināts, ka jums ir mājās aplēses par savu īpašumu laikā, kad esat darījumus savu hipotēku. Tas, protams, ir labi. Ja šī aplēse jūsu īpašumu, jums ir, jūs varat izmantot to beigās kārtējā fiksācijas ātrumu, kad refinansēšana aizdevumu. Tātad loģiski palielina iespēju, ka jūsu refinansēt ir veiksmīga. Atkritumiem, un pienākums, unnepieciešams veikt jaunu novērtējumu izdota par savu naudu, gaidīt to, pagaidiet arī to apstrādi, ko Puse ekspertu bankām untamlīdzīgi. Protams, jūs ietaupīsiet daudz laika, tādēļ, ja jums ir tas,darbu, ko jūs esat darījuši. Tomēr, ja jums novērtēt savu īpašumu, jums nav, tas ir labi, lai sazināties ar vērtētāju, ka jums ir veikuši iepriekšējo novērtējumu un lūgt kopiju uz aplēsēm par cenu jūsu īpašumu.

3. Aizdevumu trešo apdrošināšana

Daži paļauties uz veiksmi, citi dod priekšroku visu skatīties un baudīt savu uzticību. Ja jūs piederat pie pēdējā grupā, jūs varat arī organizēt kredīta apdrošināšanu. Daudzi cilvēki ir vienisprātis, bet nav īsti zināt, kas visiem tiem, pretapdrošināto, un to, ko tā ietver. Ja esat iegādājies kredītu apdrošināšanu, kas ir mazs, jūs varat to aptvert un nepasargā pret visiem riskiem, kas rodas. Tā kredītu apdrošināšanas apmērs var atrast tās kredītlīgumā. Ja jums ir riskē zaudēt, jūs varat apdomāt apdrošināt šo risku kādā citā apdrošināšanu. Atrisināt piespiedu pārdošanu īpašumu brīdī, kad jums nebūs maksāt to off, iespējams, nav tas, ko jūs vēlaties, lai atrisinātu.

4. Iespējams atlikt atmaksas

Dzīvē, jums var būt daudz lietas, kas nav labs vispār. Ilgstoša slimība, darba zaudējums,straujš samazinājums ienākumos untamlīdzīgi. Tas viss ir ilgtermiņa ietekme uz jūsu finansēm, ja jums nav finanšu rezervi, jums ir nepieciešams, lai noskaidrotu, kā turpināt maksāt savu hipotēku, jobanka vēlaties, lai jūsu ikmēneša maksājumu. Daudzām bankām, iriespējama labvēlības periods, bet jābūt uzmanīgiem, tas ir labi informēti. Atlikšana atmaksas noteikumi ir tikai un vienīgi gadījumā, ja jūsu kredīta atmaksas termiņš ir īsāks, nekā maksimālais atmaksas termiņš aizdevumu. Praksē tas nozīmē, ka, ja jums ir trīsdesmit gadu hipotēku, un tas ir viņas maksimālais termiņš, jums nav kur likt off maksājumus. Ja šis ir jūsu situāciju, jūs kreisajā nekas cits kā nespējai maksājumus palielināt vai radīt pietiekamas finanšu rezerves, lai nodrošinātos pret iespējamām nepatīkamām izmaiņām, kas var jūs un jūsu ģimenes pieredze.

5. Apdrošināt savu īpašumu

Apdrošināšana savu īpašumu, piesakoties hipotekāro kredītu stāvokli. Ja jūsu īpašums ir bojāts, jums būsiespēja atlīdzību dot savu īpašumu atpakaļ tās sākotnējā stāvoklī, noteikt visu. Tas ir labi, lai būtu jāuzmanās, ka Jūsu īpašums nebija " underinsured ". Jaapdrošināšanas summu, kas vienāda ar cenu par īpašumu, var gadīties, ka, ja jūsu īpašums ir bojāts kaut kā, jums ir jāmaksā daļa no remonta un no savas kabatas, kas, iespējams, neviens negrib. Tāpēc, jaapdrošināšana savu īpašumu, domāt un domāt divreiz pirms viss un saglabāt acu par konkrētu summu. Kad nepatīkamas apstākļiem jūs savu piesardzību un piesardzība noteikti ir tā vērts.