5 soļi, lai pilnu maku un tauku bankaskontu

● 14. 06. 2014

Kurš gan nevēlas apskatīt jūsu bankas kontu, un ir pietiekami daudz naudas, lai viņš izskatās maku, un nav sajūta, ka viņai ir kāds pie jums cannibalized, nopirkt to, ko jūs varat iedomāties, lai šādu atvaļinājumu, kas būs labākais nolabākajiem iet uz veikalu, un nav prātā cenas, atlaides un notikumiem. Katrs no mums ir plāns, ko viņš varētu darīt, ja viņš bija tauku bankas kontu vai ar uzvarētāju loterijā vai loterijā. Bet, lai uzvarētu loterijā unloterijas nenotiek, lai tikai kāds, tie lielākoties ir izredzētie, es droši vien esmu divreiz uzvarējis, betgalīgā cena, kas bija apmēram piecdesmit eiro, tāpēc tas nebija popping. Loterija navjoma, kurā mēs varam derēt, ka mēs nodrošinās bezrūpīgu labu dzīvi, kas satur visu, kas mums patīk, ko mēs gribam, ko mums vajag un patīk. Mums būs nopelnīt. Tas ir iespējams, skaidrs, ka, ja jūs strādājat kā darbinieks, asistents, frizieris, strādnieks, untamlīdzīgi, tikai iegūt bagāts ātri, šodienas cenās, īres un visām citām lietām, jūs vienkārši nevar. Nekas cits to darīt, nekā nu win vai mantot bagāts tēvocis vai tanti. Tomēr, jums ir vēl viena iespēja, un veikt jautājumus savās rokās un sākt iesaistīšanās, ka viņa veiksmes un Nadia kontā es no sava bankas konta.

Ceļš uz pilnu maku un tauku bankaskontā nav tik grūti un grūts, jo tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Jums ir taisnība, tas ir jums, kurš vienīgais novērst tās panākumus. Tomēr, ja jūs beat sevi var darīt daudz. Jums ir mainīt domāšanu, jūsu attieksme un jūsu atalgojums būs tiešitauku bankas kontu kārtot unpildījumu maku. Tas nav tāpēc, ka no tā, kur jūs esat, kur jums nāk no, bet tas ir atkarīgs no tā, kur jūs iet, un kur jūs gatavojas. Bijušais ASV psihologs, kurš arī strādāja olimpiskās komandas un astronauti no NASA saka: " Losers dzīvot pagātnē Uzvarētāji otrādi dzīvo pagātnē, izbaudīttagadni un veidot nākotni. ". Mums ir pieci soļi, kas ļaus jums, lai būtu tauku bankas kontu un pilnu maku. Kā jau minēts iepriekš, tas ir pilnībā atkarīgs no jums, tādēļ, ja jūs vēlaties kaut ko mainīt, sāciet ar to uzreiz,laiks pārmaiņām ir gandrīz vienmēr irīstais laiks, un par jebkādām izmaiņām? Tas ir tieši tagad.

Nedomāju, ka jūsu situācija nevar būt labāk, ka jums noteikti ir pelnījuši to nav vērts mēģināt, jo tas var būt bezjēdzīgi untamlīdzīgi. Tās ir visas iespējas tu patērē, jums ir nepieciešama cita pieeja. Amerikāņu komiķis Džims Kerijs tika sadalīti komiķis, kurš nav iegūt pienācīgu autoratlīdzību, viņa piedāvājumu vienmēr bija nožēlojams, un viss, šķiet, norāda, ka tā jau ir uzlabojusies. Jim, bet ne nomešanu paniku un pakļaujot sevi, lai rīkotos, čeku par desmit miljoniem dolāru. Jūs tad beidzot uzvarēja, vienu lomu filmā iekasēti pat divdesmit miljoniem dolāru. Intervijā pēc Kerijs paziņoja, ka tā bijapārbaude, kas uzrādīja, ka tā ir pārcēlusies un vada savu ceļu dzīvē, lailabāk.

1. Mērķis Pierakstiet uz papīra, un to mērķis ir ļoti augsts

Notebook un pildspalva pietiekami un pierakstīt visus savus mērķus, tu viņus redzēja, jums ir uz acīm. Sniedz kā uz ledusskapja vai kādā vietā, kur jūs staigāt apkārt bieži. Jūsu viedoklis tāpēc katru reizi, kad tiek ieviesta šajā sarakstā, un jūs atceraties savus mērķus. Plus, tas vienmēr ir labāk, ja jūs redzat rakstiskas mērķus un tos regulāri acīs, es nekad neaizmirsīšu to, kas ir labs jums. Saskaņā ar spīkera ASV cilvēki ir neveiksmīga, jo viņš nosaka nelielu mērķus, kas atbilst, tas nav tāpēc, ka jūs noteikti lielas mērķus un tos piepildīt. Tiešām, kasbar tik augsts, vai jūs mēģināt pabeigt ne, vai tas ir jūsu pūļu vērts kaut ko, tad, kad tā tikās,sajūta svētlaimi, kas ierodas ir diezgan ievērojams un unikāls.

2. Otrais ir arī svarīgs periods, par kuru jums izpildīt jūsu sapņus

Man ir ir plāni par savu laiku, kad mēs vēlamies, lai rīkotos. Galu galā,termins ir jūsu motivācija darīt, lai sasniegtu savus mērķus, vada jūs uz priekšu, turpināt izpildīt šo sapni. Biznesmenis of America saka, ka plāni ir sapņi ar termiņiem. Zināmā mērā tas irgadījumā, jūsu plāni ir pamatā jūsu sapņi, ko vēlaties, ko jūs vēlaties sasniegt. Ja neesat norādījis plānus to laiku motivācija būs izbalināt un izbalināt un izbalināt, līdz tas kļūst, ka plāni neatbilst.

3. Uzziniet, kādas ir jūsu iespējas irlīdzeklis, lai izpildītu jūsu sapņus

O, cik ātri jums sasniegt savus mērķus, cik augstu jūs varat mērķis savus mērķus, cik daudz pūļu, jums ir tērēt, arī izlemj, kādi resursi, lai izpildītu savus plānus pēc jūsu izvēles. Ir skaidrs, ka vairāk resursu tā būs, jo vairāk tas būs labāk par jums. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai saglabātu līdz pat vienam miljonam eiro, to daudz ātrāk ar pieciem procentiem procentu likmi nekā tad, ja jūsu procentu likme būs viens procents, ir skaidrs, ka.

4. Plāni ir pabeigts? Sākusies!

Viss, kas jums ir gatavi, sāc. Nepieciešams, lai sāktu no nulles, viss jāsāk no jauna, jums ir veikt pirmo soli. Ir skaidrs, ka pirmsākumiem var nebūt precīzi viegli, bet tas parasti vispār. Tas ir jauki, ka jūs visi tik rūpīgi plānota, ir iesniegts, bet līdz brīdim, kad tas, nekas nenotiks. Jums ir veikt pirmo soli, vai ne pārvietoties no vietas, un nevajadzīgi jūs vadīt savu laiku, ka jūs, precizējiet. Pārvietoties no vietas, un sākt ar maziem soļiem viņa sapnis izpildi, motivācija, protams, ir.

5. Atbilst visiem jūsu mērķiem

Ja jūs rīkoties saskaņā ar minētajiem četriem soļiem, tad jūs noteikti garantēta panākumus. Tas nebūs viegli, protams, ne bez sarežģījumiem, bez šķēršļiem, bet ir jārēķinās. Visaspūles, kas jūs laist atbilst jūsu mērķiem, kas jums nav drosmi, neļaujiet, ka skandāla jums nav pārvietot, palīdzēt, un tad tas noteikti ir vērts to beigās, līdz brīdim, kad jūsu mērķi ir izpildīti, tā irneaprakstāma laimes sajūta, prieks, lepnums, kuru jūs peldēt. Jūs sakāt, tad, ka jūs to izdarītu, jūs labi.

Ja jūs neesat piedzīvojis pasaules finanšu, jūs varat veikt eksperts, lai palīdzētu. Skaidrs, ka mērķus jūs noteikti par sevi, laiku var arī definēt sevi, bet gan resursu ziņā?, Kas var palīdzēt jums, lai speciālists, neatkarīgs finanšu konsultants. Viņš sastādīt savu personīgo finanšu plānu, kas sekos. Piemēram,finanšu konsultants zina, kā to darīt, jūs varat būt pats, un uzskatu, ka to, ko jūsu finansiālo situāciju nākotnē.