6 Rīma naudu mājās - kā taupīt mājas

● 14. 06. 2014

Vai jums ir laiku pa laikam liekas, ka lielāko daļu savu naudu nopelnījis ātri? Jūs maksāt nomas maksu un izdevumus par mājsaimniecību. Nav nepamatoti, lai pārbaudītu savu mājsaimniecību, vai nerozhazujete dumjš naudu. Mēģināt koncentrēties uz enerģijas taupīšanas ierīces - simtiem līdz tūkstošiem, jūs varat atgriezties savā kontā. Kā to darīt, bet nākt? Un kuras ierīces ir likvidatorus jūsu finanses? Šis raksts sniegs jums dažus padomus.

1. TĒJKANNA

Tējkanna ir gandrīz katrā mājsaimniecībā. Tas irneaizstājams palīgs ūdens sildīšanai. Šodien, tikainedaudz cilvēku uz plīts uzsilda ūdeni, jo tas bija reizes agrāk jau. Tējkanna tiešām ir vairāk enerģijas patēriņu (0,26 kWh), nekā plītiņas (0.1 kWh), taču aizķerties ir meklēt citur. Lielākā daļa cilvēku uzkarst lielāku ūdens daudzumu nekā viņi tiešām ir nepieciešams. Jūs noteikti zināt, ko viņi runā. Sākot ar kanna 1,5 litriem ūdens, tačukafija (tēja), jums ir nepieciešams tikai 250 ml. Tas nozīmē, ka elektroenerģijas patēriņš ir līdz 4 reizes lielāks. Labā griba, ja jūs domājat par to brīdi, kad jūs vēlaties, lai atkārtoti darīt kādu vienu karstu dzērienu.

2. Otrais BULBS

Liels skaits cilvēku joprojām izmanto šodien apgaismojuma kvēlspuldzes. Bet, iespējams, nav ne jausmas, ka ietaupījums veida spuldzes var ietaupīt enerģijas izmaksas līdz pat 50 %. Ko jūs domājat? Tas nešķiet piemērots risinājums ietaupīt naudu, ka jūs lietojat šādas spuldzes jūsu mājā? Liels plus šāda veida spuldzes ir viņu ilgs mūžs (dzīvi). Pieņemot lēmumu par pirkumu noiet greizi.

3. Ledusskapji un saldētavas

Milzīgs " rīma " elektroenerģijas sauc balto sadzīves tehnika - ledusskapis un saldētava. Tomēr, mūsdienu veidu šīs ierīces tiek ražoti tā, kaenerģijas patēriņš to lietošanas laikā bija minimāla. Dažādas aptaujas liecina, ka patēriņš ir līdz 50 % mazāk nekā viņu vecākiem kolēģiem. Viņi arī regulāri atkausē ledusskapi - sals elektroenerģijas patēriņa pieaugumu.

4. Veļas mazgājamā mašīna

Mazgāt tikai tad - jaierīce ir pietiekami pilnīga, un tādējādi izmantot. Pat šeit, jaunākiem modeļiem ir vairāk draudzīgs, nekāvecāki. Saglabāt var arī mazgāšana zemā temperatūrā.

5. TELEVĪZIJA

Gandrīz 10 % no mājsaimniecības budžeta, ir enerģijas patēriņš uz televīziju. Meklēt veikalos televīzijas iezīmēja enerģijas etiķeti. Šī plazmas TV ir daudz lielāku jaudu nekā cita veida televizoru. Aizmigt - ja jūs regulāri skatoties TV, izmantojiet taimeri - viņa izslēdzas. Izmaksas - Ja jūs ceļojat, TV off pilnībā.

6. Trauku mazgājamā mašīna

Trauku mazgājamā mašīna ir ideāli piemērots tiem, kas tiek izmantoti, lai mazgā traukus zem tekoša ūdens (īpaši ietaupījumus ūdens uzsildīšanai līdz pat 60 %). Tas ne tikai ietaupa enerģiju, bet arī ūdeni, laiku un rokas. Trauku mazgājamā mašīna ir ļoti pateicīgs, ierīce darbojas jūsu mājsaimniecībā.