7 padomi, lai atdzist Ziemassvētku budžetu

● 09. 06. 2014

Kaut gan tas joprojām neizskatās ārā, ir decembris... Ziemassvētki būsbrīdis, ja mums ir mazliet luck, sniegu, un mēs varēsim baudīt īstu Ziemassvētku noskaņu. Bet pirms viņi ierodas pie labi pelnījis atpūtu gaida lielākā daļa no mums vēl joprojām karuselis iepirkšanās, meklē Ziemassvētku dāvanas, daudz cepšanas Ziemassvētku cookies. Ja jūs darāt, piemēram, man un vēl nav pat viens no Ziemassvētku dāvanas, kas gatavojas dot saviem mīļajiem, jo jūs vēl joprojām ir pietiekami daudz laika, un Ziemassvētki ir joprojām šķiet tālu prom, varbūt jums būs nepieciešams daži padomi par to, kā irjauka un relaksējoša Ziemassvētki ar vēl jaukāku budžetu.

Izveidojiet sarakstu

Nevajadzīgi neietekmēgalvenais vērš lielveikalu un iet uz gudru, jauki mājās, izveidot sarakstu ar to, kas atspoguļo minēto kam. Es arī izlemt jau iepriekš, cik daudz naudas jūs gatavojas ieguldīt, iet un nekritiska piegružošana par lietām, kas nav nepieciešams, lai jūs vai jūsu mīļajiem.

SHOP DARBĪBĀ

Lielākā daļa no mums ir applūst pastkastes ar reklāmas skrejlapas, kas piedāvā dažādus ar atlaidi preces vai skrejlapas. Paņemiet savu laiku un mēģināt iziet cauri, ja jums rodas kaut ko jūs varētu grozīties rezultātu, jūs varat ietaupīt daudz naudas.

SHOP OVER INTERNETĀ

Interneta iepirkšanās ir ļoti noderīgi, bet neaizmirstiet precēm pievienoto pastmarkas. Lai gan šodien daži tiešsaistes veikali, piemēram, piedāvā par pirkumiem, kas pārsniedz noteiktu summu, bezmaksas piegāde. Vai mēģināt sazināties ar draugiem vai ģimeni, nopirkt vienreiz un transporta, reizes, tas noteikti ir labāk nekā atstāt katru maksas pakalpojumu atsevišķi. Tikai atceraties, lai iepirkties iepriekš, ja jūs atstāt iepirkšanās pēdējā brīdī, tas var būt, ka transporta uzņēmumiem tiks satriekti un tad ne piegādāt savas dāvanas uz laiku.

Nepērk " kalni " pārtiku

Lai gan tas veikalos dažreiz neparādās pēc Ziemassvētkiem nebūspasaules gals, un veikali būs atvērti no brīvdienām, tāpēc nepastāv risks, ka cilvēce nomirtu no bada. Jums tiešām nav 20 veidu konfektes vai darīt " ton " kartupeļu salāti, kas pēc tam palicis ledusskapī un ēst to tikai karsēt. Gribētu nopirkt mazāku daudzumu un augstākas kvalitātes pārtiku. Ja jums nepatīk karpas, nepērk to tikai tāpēc, ka tas pieder pie Ziemassvētku vakarā. Tas irbezjēdzīgi izšķiešana, par kuru un galu galā ēst sviestmaizes, kā arī.

Ietinamais papīrs

Ja jums ir saglabājies ietinamo papīru no pagājušā gada, nebaidieties, lai izmantotu to. Bet redzēt to laicīgi, ja tas nav palikt uz etiķetes. Tas varētu būtpienācīgas neveikli zem Ziemassvētku eglītes. Ja jums jau ietinamo papīru no pagājušā gada nav, nopirkt baltu un ļaut bērniem padara krāsotas. Tas sniegs oriģinālu Ziemassvētku paketi, kas ne tikaiskaitu, vecmāmiņas noteikti novērtēs.

Nesniedz KREDĪTI

Tagad, pirms Ziemassvētkiem, lai mums visiem, vai laikrakstos vai televīzijā "zvans" izdevīgus aizdevumus, jūs varat atrast ir grūti pretoties, jūs izņemt aizdevumu un iegādāties sapņu brīvdienas vai televizoru, kas ir visi draugi apbrīnot to tik viegli. Bet jums ir jāsaprot, ka jūs atmaksāt aizdevumu, Santa Claus, kas atstās vai televīzijas ar bērnu, bet jūs pats. Daudziem no jums, tad pēc Ziemassvētkiem karuselis sāk nevajadzīgu aizņēmumu un atmaksāšanas, kas nav tik viegli apstāties. Un tāpēc es domāju, ka ārā aizdevumu Ziemassvētku dāvanas ir ne tikai divreizsaprātīga ideja.

Nav padoties uz nevajadzīgu stresu

Ziemassvētki vienmēr tikusi uzskatīta brīvdienas mieru. Kāpēc ne padoties nevajadzīgu stresu, kas apzināti rada un veikalos daži cilvēki, un saprast, ka patiesībā tas nav svarīgi, cik daudz naudas jūs tērējat Ziemassvētku dāvanas, bet to, ka jūs atceraties savus tuviniekus un maksāt viņiem mazliet kaut ko. Tas nav svarīgi, vai nu veidā, par to, kur pavadīt Ziemassvētkus, bet ir svarīgi, lai jūs ar tiem jums patīk, kā viņi radīja draudzīgu atmosfēru un smelties spēkus nākamajam gadam.