7 Soļi, lai veiksmīgi iegūtu hipotēku

● 14. 06. 2014

Organizēt kredītu mājokļa nav grūti, bet tikai tādā situācijā, kad jums ir visi nepieciešamie dokumenti un apliecinošos dokumentus. Pretējā gadījumā tas būsizveide ilgāku laiku. Veikt šos svarīgos dokumentus arī prasa zināmu laiku (un tas navmaz). Piekrītu - jakredīts, viss ir vienkārši jautājiet. Tas irhipotekāro kādu laiku, tāpēc ir labi zināt informāciju par maksājumu (ko, kā, cik daudz), vai arī doties uz nespēju samaksāt, utt. Uzzini par maksājumu summas + citas nodevas (kas saistīta ar hipotēku). Izveidojot savu kontu un sekojiet apdrošināšana ir tikaipirmais posms. Šādu apmeklējumu laikā pāris tikšanās (sanāksmes). Tas ir viss, jūs varat sagaidīt, kad jūs vēlaties, lai sakārtotu hipotēku. Zemāk ir 7 soļi, lai saņemtu hipotekāro kredītu.

1. Aprēķināt, ka jūs nomaksātu kredītus

Pirms sākat meklē savu sapņu mājokli, uzzināt, ja jūsu banka var aizdot galvenokārt augstu summu. Tas ir iespējams pārbaudīt dažas dažādas iespējas, kur katrs noteikti citā laikā atmaksu, nosakot procentu maksājumu apmērs utt. Tādējādi, jūs saņemsiet paziņojumu par atmaksas periodu, uc Tā rezultātā, lemt par sevi, pēc cik ilgu laiku jūs atmaksāt aizdevumu.

2. Otrais salīdzināt piedāvājumus

Nav valstīties par pirmo konkursu. Lūgt citām bankām, ja jūs varat darīt daudz labāku piedāvājumu. Tas ir arī labs meklēt citus piedāvājumus ārpus banku -ēka sabiedrības,brokeru sabiedrība. Brokeris jums parādīs piedāvājumus vairākās bankās, un lielākā daļa administrācija nodrošināt jums (bez maksas). Priekšrocība ir tā, kabrokeris bieži vien ir mazāka interese nekā bankām. Visi celtniecības sabiedrības un bankas ir uz viņu mājas lapā kalkulatori par sākotnējo summas aprēķināšanas un maksājumu ilgums.

3. Papildu maksas

Jautāt par papildus maksu - aizmirst tos. Dažas bankas (citas finanšu iestādes), ir iespējams noorganizēt hipotēku var aprēķināt bez papildu maksas. Tas ir nepieciešams, lai pievienotu citu maksu kredīta kontu. Lūgt arī iespējamās sankcijas, apdrošināšana, vai atmaksāt- jahipotēku ātrāk.

4. Pierakstīt kredīta pieteikumu

Īstenot visus nepieciešamos dokumentus un reģistrus? Ja jā, doties tagad rakstīt kredīta pieteikumu. Sami lūdzam Jūs aizpildīt summu, atmaksas termiņu, cik ilgi fiksācijas un citiem pieņēmumiem.

5. Apmeklējiet kadastrālo biroju

Banka kopā ar līgumu sastādīt aizdevumu dokumentus un pārtraukt īpašumu. Šis drošības līgumu apstiprina ar pirmo parakstu pārdevēja - joprojām pieder to. Pirmajā dienā ar ķīlas līgumu iesniedz juridiskās adreses unnākamajā dienā jums piegādāt pirkuma līgumu. Iemesls ir tas, ka ganlīgumā jābūt citu datumu.

6. Daļa no līgumu pirms parakstīšanas

Precizitāte ir būtiska. Uzmanīgi izlasiet līgumu. Ja jums atrast kādi jautājumi, lūdzu, jautājiet. Līgumā jāiekļauj viss, ko vēlaties, lai būtu. Vēlāk, tas var būt modificēts. Ar līgumu parakstīšanu, tomēr ir kāda papildus pielāgošana līguma maksu. Visas izmaiņas ir bez maksas pirms līguma parakstīšanas.

7. APDROŠINĀŠANA

Banka pēc tam, kad, visticamāk, būs nepieciešama īpašuma apdrošināšanu. Ir lietderīgi arī apdrošināšanu pret noklusējuma. Ideāls ir tas, ka tad, kad jūs zaudējat savu darbu vai cieš psiholoģisko smagus ievainojumus (ilgstošas slimības atvaļinājums). Šādos gadījumos, jūsu apdrošināšanas kompānija piedāvā palīdzīgu roku.