Aizdevumiem, kas nav tikai par procentu summu, bet summu gada procentu likmi

● 11. 06. 2014

Lielākā daļa cilvēku nekad nokļūt neērtā situācijā, kurā viņš nav pietiekami daudz naudas. Ja jums ir nepieciešams nopirkt kaut ko, un nav naudas, bet jums tiešām ir nepieciešams, lai veiktu darījumu, tad jums vārdu aizdevumu. Banku iestādes un nomas uzņēmumi cenšas piesaistīt klientus, un vairumā gadījumu ar zemu procentu likmi. Nereti uzvartas, kurš ir zemākas procentu likmes nekā konkurentiem, un tādējādi iegūstot daudz lielāku tirgus daļu.

Bet tajā pašā procentu likmi, var būt saistīti ar citiem maksājumiem, un kopējās izmaksasaizdevuma maldinoša. Klients, kurš ir izlemt, kur jūs aizņemties naudu, jūs varat zaudēt milzīgas naudas summas tikai tāpēc neuzmanības. Pietiek ar to, lai atrastu labāko aizdevumu neņemt vērā aizņēmumi no finanšu institūcijām ar augstāku procentu likmi, kas tomēr būs mazāk citas nodevas. Apskatīsim kopā, kāpašreizējā situācija finanšu tirgos, jo iziet var būt diezgan viegli, unirdesmitiem tūkstošu eiro apmērā, kas ir patiešām nav pietiekami.

Reklamē ne vienmēr jāmaksā

Procentu likmes finanšu uzņēmumi ir ļoti laimīgi, lai parādītu brošūras, televīzijā vai uz informācijas stendiem. Tur viņš tiksies ar slaveno frāzi " likmi kopš. " Un tā kā tas var būt ļoti bīstami un maldinoša. Galvenā stratēģija finanšu iestādēm var raksturot, mēģinot iegūt pēc iespējas vairāk cilvēku, tieši uz biroju vai mājas lapā, kur tas būs mēģinājums ieskaidrot. Ir, protams, daudzas tīmekļa greideri un kalkulatori, bet arī tiem, kas parasti nav parādīt savu realitāti, jo viņi strādā ar kursu "no", kas pēc tam nav būtiskas, lai atbilstu pašreizējai situācijai, kurā atrodasklients. Un šī iemesla dēļ, aizņēmējiem izlemt nepareizi.

Ja jums ir nepieciešams kredīts, jums ir nepieciešams precīzi noteikt savu pašreizējo situāciju un uzzināt, cik liela interese ir par tiesībām uz jūsu gadījumā, jokurss ", jo " tas, iespējams, saistīts ar pavisam citu vērtību, nekā to, kas atbilst jūsu interesēm. Diezgan svarīgi vērtība irgada procentu likme, kas irgada procentu likme, kas ņem vērā nodevas un visas citas izmaksas saistībā ar klientu, kas ir saistīts ar aizdevumu. No pirmā acu uzmetiena, varētu likties, ka kāds piedāvājums ir ideāls, tikai tāpēc, ka tas ir mazs procentiem interesi, tomēr, jakandidāts izskatās cieši, tad uzskata, ka nodevas, kas saistītas ar aizdevumu, var uzbraukt uz dizzying augstumus, un vēl daudz vairāk ir vērts īri naudu no cita uzņēmuma, ka tas ir nedaudz augstāku procentu likmi, bet neprasa saviem klientiem augstu maksu.

Jebkurš piedāvājums, reklamē finanšu iestādes, tomēr ir jābūt pieejamai klientam, jo pretējā gadījumālikums tika pārkāptas. Protams, nav iespējams iegūt finanšu iestādes nāca klajā likmi " jo", kas, protams, neviens nevar saņemt.

Nozīmīgums gada procentu likmi

Likmēm ", jo " viņi nav īsti iedomātā, betvairumā gadījumu, tikai uz klientu, kas vēlas aizņemties lielāku summu uz ilgāku laiku, nekā to, cik ilgi jūs plānojat aizņemties naudu tikai jums.

Attiecībā uz citiem aizdevumiem, tādējādi reklamēto likmi nepiemēro, bet plakāti ir atbrīvoti sevi, tad kāpēc tas tā nav guvusi labumu no finanšu institūcijām. Kurss " no" vienkārši neko nesaka par prasībām attiecībā uz aizdevumu konkrētam klientam, bet tikai piedāvā noteiktu likmi pieaugumu. Tas ir, tomēr vēstulē nokārtot visas formalitātes. Likums nosaka, ka banku iestādes un nomas uzņēmumi ir reklamēt gada procentu likmi, bet pat šodien kāds zina, koakronīms nozīmē. Jo tad cilvēki brauc vairāk ar procentu likmēm, kas nav ideāls.