Aizdevumu un ieraksts reģistrā parādnieku

● 01. 06. 2014

Dažreiz ikvienam nepieciešama nauda, bet dažreiz situācijas rodas, lai tādā mērā, ka tas ir nepieciešams aizņemties līdzekļus no bankām. Bet var gadīties, ka jūs vēlaties, lai pieteikties aizdevumam ar bankas iestādē, bet mēs iegūstam negatīvu atbildi, jo, kamēr irieraksts, kas aptur mūs no iespējas iegūt naudu šādā veidā. Nevar būt simtiem izcilu eiro, vairāk nekā pietiekami, lai gan dažkārt aizmirst samaksāt telefona rēķinu, vai maksāt to vēlu, un jūs ātri atradīsiet sev reģistrā parādnieku un nav pat īsti zināms jums. Valstī ir aptuveni viens miljons cilvēku, kuriem ir ieraksts kredītu reģistriem. Ne iznīcināt pienākumu mūs informēt, ka šādā reģistrā parādnieki. Šis ziņojums ir par mums, vairumā gadījumu jūs varat saņemt, kad jūs vismazāk to vajag, un tā neplāno. Tāpēcsliktākais iespēja ir, ka šāda informācija ir mācīties tieši bankā, kad piesakās uz aizdevumu.

Viltnieks Tātad, protams, mēs varam kļūt, ja ilgtermiņa aizdevumu. Bet tikpat labi ir mazāk izplatīta nodarījums, kas var būt par vēlu samaksāts rēķins par interneta lietošanu. Vairāku nedēļu laikā samaksas atšķirības nodrošinās vietu reģistrā parādniekiem vairākus gadus. Vairumā gadījumulaiku no trim līdz četriem gadiem. Tas nav īsti svarīgi, vai jūsu nesamaksāto saistību vairāku dienu vai nedēļu laikā, mums būs jāmaksā, betvārds paliks failā diezgan ilgu laiku. Varbūtbanka reģistrs atstāt ierakstu trīs gadus pēc tam, kad maksājumu visiem parādiem. Ja mēs, iespējams, mēģinājis periodā, kad mēs esam reģistrā, ņemt hipotekāro kredītu, tadlielākā daļa no bankas lūgumu noraidīja, jo šī ieraksta. Un mēs noteikti varam paļauties uz to, ka banku iestādes nebūs ne mazāko interesi par pētniecību par iemesliem, kāpēcīpaši klients nonācis reģistrā. Tas ir ļoti svarīgi, lai izpildītu visus pienākumus laikā un tādā veidā, ka nav attaisnojums, lai mūsu ziņojumā reģistra parādniekiem.

Un kāda bija šāda reģistra parādniekiem var izlasīt? Katram cilvēkam reģistra satur dažādu informāciju. Irpilns vārds, sociālās apdrošināšanas numuru un adresi turklātreģistrs atrast arī pamatinformācija par to, kā un cik daudz naudasindivīds vai atmaksā agrāk atmaksājas. Ir iekļauta arī, nosakot nodrošinājuma saistības. Reģistru un veic uzskaiti par to, vaipersona vienkārši nav prasīt jebkādu kredīta produktu. Mums ir jābūt uzmanīgiem, pat tad, ja kāds tikai par aizdevuma garantiju, ko tā. Reģistra tiek turēti tikai tādēļ, ka es garantēt ārvalstu aizdevumiem. Informācijas apmaiņa par maksājumu disciplīnu,spēju atmaksāt ar klientu uzticību bankām,Likums par banku, tāpēc tas nav nekas nelikumīgs. Tas ir sagaidāms, ka pēc tam, kad viņa prasa aizdevumu ar banku iestādē uzzina, ka visas citas bankas. Noteikti nevajadzētu rīkoties pārdroši un nav lūgt hipotekāro kredītu no jebkuras bankas, jo jebkura atteikuma mazinātu varbūtību gūt panākumus citās bankās kā kopīga svina bāzes.

Pēc tam, kad mēs zinām, ka mums ir ieraksts reģistrā, tad mums vajadzētu rūpīgi brīnums tikai to, koieraksts patiesībā ir. Tas var būt, kaieraksts bija kļūda, un pēc brīža jūs varat lūgt svītrot iestādei, kas ieraksts reģistrā darīja. Ja tas būtuderīgs ieraksts, par kuru mēs zinām, ka tas ir balstīts uz reālu pierādījumu un vēl jums ir nepieciešams aizņemties naudu, tad mums ir tikai divas iespējas. Mēs varam tikai mēģināt meklēt uzņēmumiem, kas nesadarbojas ar reģistrā parādniekiem, vai tiem, kuri sadarbojas ar viņu, tomēr interesējas par nodarījuma smagumu, par kuru mums ir ieraksts reģistrā. Ja tāpēc tas bijatikai sīkums, kas turklāt atrisināt ātri, tas varētu nebūt tik lielaproblēma, lai šie uzņēmumi aizņemties.

Augstākas procentu likmes, tomēr šādos gadījumos noteikti ir jāizvairās, jo, raugoties no banku iestādēm kļuvusi riskantāka klientu un apdrošinās pret laiku, kad mēs varētu būt problēmas ar pilnu aizdevuma atmaksu. Gadījumā, ja mūsu īpašums tika dota komandu izpildītājs, tad ir tikaiminimāla iespēja sasniegt aizdevumu. Pašlaik ir vairāki parādnieki reģistrus, kuros var meklēt par maksu. Starp reģistros iekļaut Banku reģistrs Klientu informācijas, Centrālā reģistrā parādniekiem, Centrālā Kredītu reģistra un nebanku reģistrā klientu informāciju.