American Hipotēku

● 01. 06. 2014

Ja jūs vēlaties aizņemties naudu, ir nepieciešams pārskatīt visus aspektus, un saskaņā ar tiem, lai izlemtu, ko produkts jūs izvēlaties. Viena no iespējām iramerikāņu hipotēku. Kad viņas touch.

Kas iramerikāņu hipotekāro kredītu?

American Mortgage irhipotēku, kas ir tāpat kā parasto hipotēkas nodrošināti ar nekustamo īpašumu. Tā atšķiras ar to, ka tas nav piešķirts korpusā. Tas irbez mērķa aizdevumu, ko var izmantot, lai kaut ko. Tā ir kopēja patēriņa kredītu. Atšķirībā no viņa, tomēr parasti ir zemākas procentu likmes. Viņa lēmums, tomērsumma konkrēta pakalpojuma sniedzēja.

Termins "amerikāņu " veic pēc izcelsmes vietas. American Hipotēku radās ASV, un tagad ir plaši izplatīta mūsu valstī. Amerikā, sauc par " mājas kapitāla aizdevumu".

Hipotekāro aizdevumu ASV hipotēku

Cilvēki naudu no šīs finanšu produktu visbiežāk izmanto, lai iegādātos dažādas lietas par auto, bet arī, lai apmierinātu savas finansiālās saistības. Sakarā ar to, ka ar ASV hipotekāro kredītu, jūs varat aizņemties salīdzinoši lielu naudas summu, lai šiem nolūkiem parocīgs, jo īpaši, ja jūs izvēlēties pakalpojumu sniedzējs, kurš nav izskatīt pārāk cieši kredīta prasītāju. Tas ir tipisks ASV nebanku hipotēku. Es tomēr, bija viena laba domāt par to, vainauda tiešām viņam palīdzēt. Bez rūpīgas izvērtēšanas viņš varētu uzticēties, lai iegūtu vēl lielāku finanšu problēmas.

Hipotekārā aizdevuma summa ir atkarīga no īpašuma vērtības. To izsakot procentos. Atšķirībā no parasto hipotēku uz mazāku procentuālo daudzumu. Parasti ap 70 %. Nav hipotēku piedāvā mazāku summu.

ASV hipotekāro kredītu termiņš ir atšķirīgs, pārsvarā robežās 5 līdz 20 gadiem.

Noteikumi ASV hipotēku

Piešķiršanas nosacījumi ASV hipotēkas atšķiras atkarībā no tā, vai tā irbanka vai nebanku sniedzējiem. Vispārējie nosacījumi ietver vecumu. Pieteikuma iesniedzējam ir jābūtgala termiņš ir aizdevuma pārsniegt 70 gadu vecumā.

Vēl viena prasība ir nodrošināt aizdevuma īpašumu, kas ir atrodas valstī. Adobe ir arī ienākumi no algota darba vai uzņēmuma. Jūsu izvēlētā sniedzējs var būt citas individuālus nosacījumus.

Priekšrocības un trūkumi ASV hipotēku

Cilvēki balso par ASV hipotēku, jo jūs varat aizņemties, izmantojot lielākas naudas summas dažādiem lietojumiem. Priekšrocība irzemākas procentu likmes unspēja izplatīties maksājumus ilgākā laika periodā. Tas ļauj pielāgot maksājumus, tā, ka jums bija pieņemamas.

Lielākā daļa sniedzēji ļaus arī pirmstermiņa atmaksu hipotekāro kredītu, nemaksājot lielas soda naudas, kā tas irgadījumā ar parasto hipotēku. Real Estate par ASV hipotēku var pārdot.

American Hipotēku tomēr ir savi trūkumi. Dažiem tas var būtnepieciešams, lai nodrošinātu īpašumu. Kad jūsu insolvency'll zaudēt to. American Mortgage ir labāku procentu likmi, nekā patēriņa kredītu, bet augstāka nekā parasto hipotēku. Lai mājoklī tāpēc labāk izmantot parasto hipotēku.