Apdrošināšana pet

● 01. 06. 2014

Pašlaik jūs varat apdrošināt gandrīz visu, un mūsu mājdzīvnieki nav izņēmums. Jā, dzīvnieki var izņemt apdrošināšanu, ja tas tevi interesē. Ja jums ir kaut kas jums nav kādreiz domājuši kopsavilkumu par to, kāsituācija izskatās tirgū mājdzīvnieku apdrošināšanu, tad jūs mēģināt izvēlēties kādu būtisku informāciju.

Aizverot drošinātāju mājdzīvniekiem, lai būtu patiesi priekšu domāšana, kas nav noslēgusi izejvielas darījumu. Mājdzīvnieki ir daļa no aptuveni vienai trešdaļai mājsaimniecību, betbiežākā biedrs irsuns no statistikas viedokļa. Cilvēki pieņemšanā dzīvnieka parasti saprot, ka viņiem būs nepieciešams palielināt izmaksas pārtikas, aprīkojuma un vakcinācija dzīvniekam. Maz, tomēr atzīst, ka dzīvnieki mēdz būt veselības problēmas un dažkārt ar viņiem izvairīties apmeklējot vet. Unapmeklēt veterinārārstu, var nonākt pie diezgan lielu summu.

Attiecībā uz nopietnām dzīvnieku veselības problēmām, kas var segt ārstēšanas izmaksas kāpt uz tūkstošiem eiro. Šī iemesla dēļ, daži apdrošināšanas uzņēmumi ir jānāk klajā ar jaunu apdrošināšanas veidu, kas ir īpaši izstrādāts, lai mūsu ģimenes mīlulis. Protams, ir tas, kamērķis apdrošināšanas galvenokārt peļņu, tāpēc mums ir jāskatās uz to, ja viņiem ir šāda politika dzīvnieku maksā tuvu. Specialized apdrošināšana mājdzīvniekiem galvenokārt attiecas uz veselības aprūpes izmaksas un nāves dzīvniekiem. Gadījumos, kas vēl var pieteikties arī kaitējot trešai personai,dzīvnieks var izraisīt. Absolūti nav atkarīga no šķirnes dzīvnieku un vienīgie kritēriji, lai noteiktu augstumu prēmiju paliek vecums un dažreiz svara klasē. Pamatnosacījums, lai noslēgtu politiku irunikāls identifikācijas dzīvnieka, kas tādējādi ir jābūtmikroshēma vaireģistrēta preču zīme ir jāreģistrē kompetentajā iestādē vai vispārēju valsts pārvaldē. Visbiežāk, tādējādi apdrošinot suņi un kaķi, bet izvēlēto apdrošināšanas uzņēmumi var arī nākt pāri apdrošināšanas zirgiem, mājputniem, cūkām un citiem mājdzīvniekiem.

Apdrošināšanas kompānija piedāvā saviem klientiem iespēju Pet Apdrošināšana sauc PET, kas ļauj apdrošināt kaķis vai suns no traumas, slimības, nāvi vai pašnāvību labi iespējamo atbildību par zaudējumiem, kas radušies dzīvnieku. Kad veterinārā ārstēšana, nāvi vai izkaušanas apdrošināšanas sabiedrība maksā līdz pat septiņdesmit procentiem no visiem izdevumiem un pašrisks sasniedz vismaz trīsdesmit procentiem no bojājumiem un palielina ar dzīvnieka vecuma. Apdrošināšanas sabiedrība, protams, nosaka vecuma ierobežojumu apdrošināto dzīvnieku.

Kaķis ir vecumā jaunāki par astoņiem gadiem, četrdesmit mārciņas suns ir atbilstoši deviņu gadu vecuma un vairāk nekā četrdesmit kilogramiem ir jaunāki par pieciem gadiem. Gadījumā, ārstējot traumu vai slimību, var būtdzīvnieks apdrošināt līdz piecpadsmit, divdesmit vai trīsdesmit tūkstošiem eiro. Šādi riski neradītu vajadzīgo veterināro aprūpi apdrošinātā pet tādā stāvoklī, kas prasa tūlītēju veterināro ārstēšanu sakarā ar slimību vai traumu. Ja nāves vai izkaušanas pet var apdrošināt līdz pieciem, desmit, divdesmit, vai trīsdesmit tūkstošiem eiro. Šāda apdrošināšana attiecas tikai uz dzīvnieku nāvi sakarā ar slimības, infekcijas slimības, kas nav infekcijas slimībām, kas iegūtas, operācijas, traumas, akūtas saindēšanās vai dzimšanas bojājumiem. Attiecībā uz suņiem, tā maksā apsvērt arī atbild par zaudējumiem, jaapdrošināšanas gadījums irpienākumsApdrošinātā atlīdzināt nodarītos zaudējumus, ko apdrošinājuma dzīvnieku citai personai vai traumu vai citu kaitējumu un kaitējumu vai īpašuma iznīcināšanu. Protams, tas neattiecas tikai uz suņiem, un tādējādi var apdrošināt citiem dzīvniekiem.

Jūs varat apdrošināt kaitējumu veselībai līdz pat diviem miljoniem eiro par kaitējumu, ja vienā miljoni EUR, un finansiālo kaitējumu augstumā € 500,000. Lai nebūtu jāapdrošinās gadījumā traumas vai slimības, dzīvnieki jābūt izcelsmes sertifikātu. Suņiem, turklāt nāves gadījumā vai izbrāķēšanas prasa izcelsmes sertifikātu. Gadījumā, ja slēgšanas nozvejas internetā, turklāt, jūs saņemsiet atlaides desmit procentiem no drošinātājiem. Par apdrošināšanas uzņēmumi var iegūt arī vispārējo apdrošināšanu mājlopiem pret slimību un citu masveida bojājumiem. Pamata apdrošināšana attiecas tikai uz gadījumiem, kad bojājumiem nāvi, izkaušanas vai ārkārtas nokaušana mājlopu slimības, nepieteiktu jaudas samazinājumu, trāpot dzīvnieku elektrošoku, masu slimība vai parazitāras infekcijas izcelsmi, pārkaršanas dzīvnieku radīto ekstremālas atmosfēras temperatūras, dabas katastrofas vai akūtas saindēšanās no ārējiem toksiskām vielām. Turklāt, apdrošināšana var attiecināt arī uz mājdzīvnieku traumas, dzimšanas bojājumu, akūtas infekcijas slimības un papildu apdrošināšana var būt arīiespēja zādzības ar liellopu ganībām brīvi pieejami.

Slavia Insurance Company piedāvā apdrošināšanu sauc kucēns un kaķēns. Pamata apdrošināšana sedz izmaksas par veterināro aprūpi, un turklāt mēs varam arī organizēt apdrošināšanas nāvi. Apdrošināšanas kaķi un suņigadā var izmaksāt līdz € 120,000 gadā. Augstums drošinātājs ir atkarīgs no izvēlētajiem prasījumiem un arī gadījumā, ja suņu sava svara pieaugušā vecumā pēc rases. Agrāk īpašniekam apdrošināt dzīvnieks kļūst, jo mazāk būs galu galā maksāt prēmiju. Iespējami zemāko vecums suns ir, tad puse no kaķiem un pieci mēneši. Sunim ir, pirms stājās drošinātāju iegūt imunitāti ar vakcināciju pret trakumsērgu, infekciozo hepatītu, leptospirozi, paragripas, parvovīrusu un mēri.

Kaķis ir arī noteiktas saistības, un pirms noslēgt apdrošināšanas līgumu, ir saņemt vakcīnas imunitāti pret peritonīts vīrusu leikēmijas, rinotraheītu un caliciviru.

Slavia Insurance Company neparedz maksimālo vecuma ierobežojumu apdrošināšanas traumu vai slimību, bet apdrošināšanas gadījumā, nāve nevar tikt apdrošinātas dzīvnieku sešu gadu laikā. Ar šo papildu apdrošināšanu joprojām ir jāatbilst nosacījumam tīršķirnes kaķis, un ir nepieciešama arī eksperta atzinumu. Šādas veterinārās procedūras, kuru izmaksas irpakļauti veselības aprūpes apdrošināšanas izmaksas bija nepieciešama hospitalizācija līdz divas dienas par katru apdrošināšanas gadījumam, anestēzijas, izmeklējis veterinārārsts ārsta, ja traumas vai slimības, narkotikas ievada veterinārārsts, ja traumas vai slimības, ambulatorās operācijas veterinārā ārsta slimības vai traumas, un pusi no izmaksām partrešo un katru nākamo dienu hospitalizācijas dzīvnieka lielākā desmit dienu laikā slimnīcā par katru apdrošināšanas gadījumu, ko. Apdrošināšana mirstība ir noslēgts uz noteiktu apdrošināšanas periodu, un tiek dota ar skaitlim, kas dalās ar apdrošināšanas gadu. Apdrošināšanas prēmija irpēdējā diena gadā, kurāapdrošināta dzīvnieks sasniedz pensionēšanās vecums apdrošināšanas nāvi. Izejas vecuma apdrošināšana nāves astoņus gadus kaķiem un suņiem, kas svara kategorijās līdz 50 £. Attiecībā uz suņiem, kas uz svara kategorijā virs piecdesmit kilogramus produkcija tiek noteikts pēc sešu gadu vecuma. Apdrošināšanas kompānija piedāvā arī atlaižu pusi no prēmijas par apdrošināšanu ceļvedis, palīdzības un glābšanas suņiem.

Summa var arī novadīt gaitā vienu gadu, viens vai vairāki no apdrošināto notikumu. Dalības apmērs var izvēlēties starp pieci simti,tūkstoši, pieci simti divi tūkstoši eiro. Papildus suns atkal var apdrošināt atbildību par kaitējumu īpašumam vai kaitējumu dzīvniekam var radīt. Apdrošināšana var tikt slēgti atsevišķi, bet arī kā daļu no mājsaimniecības apdrošināšana.

Noslēgumā var secināt, ka mājlopu apdrošināšana atmaksāsies vēlāk. Cenas veterinārās aprūpes pieaug katru gadu un katru selekcionāram par noteikti zina. Tāpēc es nemitīgi pieaug to cilvēku skaits, kas pamet apdrošināt savu dzīvnieku draugiem. Faktiskais lopkopības apdrošināšana būs jāmaksā off pat no viedokļa, kas dod zināmu mieru. Mazāk skaidra irsituācija attiecībā uz zaudējumiem, ko pet apdrošināšanu. Apdrošināšana ir piemērojama tikai kaitēt dzīvnieka veic uz trešajām personām un viņu īpašumu, lai tā maksā, lai domāt par to, ja jūsu mājdzīvnieks nevar sabojāt jebkuru ārvalsts persona var darīt.