Apdrošināšana ziemai

● 10. 06. 2014

Ziemas mēnešos iekļauj pēc tam, kad visi tie nedaudz riskants nekā vasarā. Pieder ziemas ledus un sniega virsmas, kas var būt ievērojamas grūtības radot. Pats kāds no sniega un ledus, varētu būt laimīgs, bet nelaimes apdraud kalnus, kā arī pilsētās.

Kurš ir atbildīgs par ietvi?

Uz ledus un sniega vietās gājējiem riskam daudz lielāks risks sastiepumiem, sasitumiem vai pat lūzumi. Uzturēšana ietves iratbildīgs par pašvaldības un pilsētas, lai tiesības uz zaudējumu atlīdzību, ikviena persona, kas pierāda, ka traumas uz pilsētu vai pašvaldības zemi. Kopā ar pieteikumu par zaudējumu atlīdzību, ar kuru jums ir pievienot medicīnisko ziņojumu un nodarīto zaudējumu apjomu tiek uzskatīti arī par to, vainegadījums noticis sakarā ar to, neschůdného virsmas.

Kā, lai pamatotu prasību?

Lai paātrinātu bojājumu apstrāde ir skaidri nepieciešama, lai nodrošinātu atbilstošus apliecinošus dokumentus. Viss ir rūpīgi dokumentē un jums vajadzētu arī mēģināt nodrošināt lieciniekus, ja tādi ir. Liecinieki varētu apstiprināt, kur un kānoticis negadījums. Ja jūs varētu, iespējams, ievainots uz privātas zemes, jums ir šajā gadījumā, sazinieties ar nekustamā īpašuma īpašnieks, kura apdrošināšana būtu tajā brīdī būtu jāaptver zaudējumus. Ja jums ir savs Nelaimes gadījumu apdrošināšana, jūs varat pieprasīt finansiālu kompensāciju no apdrošināšanas sabiedrības, kurāapdrošināšanas jums ir. Lai tiktu samaksāta priekšrocības nelaimes gadījumu apdrošināšanu jebkurā gadījumā, tas ir ieteicams, ka ieinteresētās personas var vienoties par apdrošināšanas dienas devu ārstējot traumu, vai ikdienas pabalsti apdrošināšanu slimības atvaļinājuma laikā. Agrākos laikos,apdrošināšanas sabiedrība izmaksā apdrošināšanas pabalstus pēc ārstēšanas beigām, bet daži apdrošināšanas uzņēmumi ir mainījušies.

Naudu izmaksā sākumā ārstēšanu, tāpēc ar paziņojumu par nelaimes gadījumā noteikti nav ieteicams gaidīt. Vienkārši pievienojiet ārsta slēdzienu, no kuras tā skaidri norādīja, kā ārsts ir apstrādāta un kāārstēšana turpināsies. Tas ir veids, kā nepieciešams, apdrošināšana. Slīdēšanu uz ledus virsmas crash nav vienīgā lieta, kas apdraud gājējus, kas ziemas mēnešos. Ir arī bīstami sniegs un ledus, kas no jumta. Saskaņā ar Civilprocesa kodeksa ne visi uzvesties tādā veidā, lai novērstu jebkādu kaitējumu, un, protams, attiecas arī uz nekustamā īpašuma īpašnieks. Tā rezultātā, tas nozīmē, kasaimnieks ir tiesīgs veikt visus iespējamos pasākumus, lai novērstu uzkrāšanos bojājumu piesardzību. Ja varbūt nelabākais tehniskais saimnieks ledu vai sniegu no jumtiem, lai novērstu, nāk ar ugunsdzēsējiem, kuri var to pieprasīt. Pirms briesmām jumta noņemta, tas būtu nevis protestēt lentu un padarīt vietu brīdinājuma zīmi.

Brīvdienas kalnos, ziemas riepas

Noteikti nav vērts arī asns kalnos ārzemēs bez ceļojumu apdrošināšanas, jo tas nozīmētu lielu risku viņu veselībai un maku. Medicīniskie izdevumi apdrošināšana ir mūsdienās biežāk nekā navjautājums, protams, klienti labprātāk būt kontrolētajiem termiņš darījumiem, lai segtu visus zaudējumus, jo šādasadursme ar citu slēpotājs var viegli uzbraukt uz miljoniem. Tikai izraisīt negadījumus, un mijiedarbība ar nelaimīgu apstākļu, Jums būs jāmaksā cietušajai zaudējumu peļņas vai pastāvīgu kaitējumu veselībai.

TRAVEL papildu apdrošināšanas jums nevajadzētu paļauties tikai uz to, kā brīvdienu ārzemēs, bet arī atpūtai valstī. Katru gadu Mountain Rescue palīdz vairāki tūkstoši gadījumu un vairāk nekā piecdesmit procenti no tiem notiek kalnu slēpošana laikā. Ļoti bieži traumas ietver traumas uz kalniem augšējo un apakšējo ekstremitāšu.

Autovadītājiem jābūt arī, laika posmā no novembra sākuma līdz beigām marta ýriepas ziemai. Šis pienākums attiecas uz viņiem, bet uz ceļa ir klāta ar sniegu, salu un ledu. Neatkarīgi no laika apstākļiem, tad ziemas riepas ir vajadzīgi speciāli marķētas sadaļām atbilstoša ceļa zīme. Vadītājam, kurš nav izvešanu ziemā ziemas riepām, riskējot minimālo sodu. Gadījumā, kas rada kaitējumu, riskē vēl vairāk. Ja izrādās, ka nepareizi riepasauto bija negatīva ietekme uz negadījumu,apdrošināšanas sabiedrība var sākt ieguvumu samazinājumu un obligāto civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, pat pēc tam, kad likumpārkāpējuautoavārijas atgūt samaksāto naudu cietušajai pusei.