Atlaides finanšu pasaulē

● 10. 06. 2014

Ja jūs domājat, kapasaules finanšu nevar saņemt atlaides, tad jums ir nepareizi. Kaut arī mēs nedzīvojam valstī, kur haggling bija diezgan bieži, tad mūsu valsts var vienoties par cenu. Turklāt cenas var vienoties par augstumu atlaides, pakalpojumiem un citiem pabalstiem. Tas ir pat iespējams, ka jums ir tiesības saņemt pakalpojumu, bet ne par jums neprasot nebija ne jausmas. Dažos gadījumos tas var būtiemesls, kas nav publiskā piedāvājumā, vai mums piedāvā, bet citreiz tas var būt patiešām trūkst informācijas par klientu. Neviens cilvēks nevar būt detalizētu pārskatu par visiem iespējamiem piedāvājumu, un tāpēc ir svarīgi nebaidīties jautāt.

Piedāvājumi pēc pieprasījuma

Privāto izvietošanu, par kuru mēs rakstījām iepriekšējā punktā nevar atrast nevienā izklājlapu cenrādi. Šī privātā izvietojuma ir ļoti bieži var atrast apdrošināšanas sabiedrībām, mobilo sakaru operatoriem, enerģijas piegādātājiem un finanšu pakalpojumiem. Cilvēki bieži apraksta savu pieredzi ar pakalpojumu sniedzēju, lai iegūtu informāciju par līguma izbeigšanu, ko klients reaģē ļoti interesants piedāvājums, kuru viņš cenšas saglabāt esošo klientu viņa pusē.

Labāk apspriest šos nosacījumus var ne tikai sevi, bet jūs varat palīdzēt liels uzņēmums, kas ir daudz lielākas spējas aizstāvēt nekā individuāli. Tā rezultātā, jūs varat saņemt līdz aptuveni viena trešā izdevīgākā piedāvājuma no regulāras izvēlnes, kas jau maksā. Šādsliels uzņēmums pats var radīt tikai ar interneta greiders cenu un finanšu konsultāciju uzņēmums. Īpašs piedāvājums var kopīgi panākt, kvantitatīvas iegādi vai kombinācijas vairākiem produktiem un pakalpojumiem. Klients tādējādi var iegūt daudz labāku cenu, kā arīinteresanta bonusu.

Bieži, pajautājiet pārdevējam, ja viņš varētu apspriest atlaidi, ja nopirka ar multitask un varbūt tad jūs būsiet pārsteigts, cik procentu no cenasuzņēmējs var tikt apdraudēta. Pārdevēji ļoti biežitirdzniecības komisija, gribētu nedaudz klientu atlaides, nekā viņam pilnīgi nāk. Darījums var būt pamatā kaut ko, tas tikai vēlas, lai atrastu drosmi uzdot. Būtībā, kaut ko var mēģināt kaulēties, japārdevējs vai pakalpojumu sniedzējs zem spiediena konkurējošiem uzņēmumiem. Ir kopīgi sastapties slēgšanu pērkot automašīnu, mākslas darbu vai nekustamo īpašumu.

Atlaides un speciālie piedāvājumi

Īpašas atlaides pasākumi ir paredzēti, lai gandrīz visu veidu klientiem, lai jūs varētu baudīt gan esošajiem un jaunajiem klientiem. Ļoti bieži ir apjoma atlaides, jaklients veic pirkumu pie salīdzinoši lielu viena pārdevēja. Daudz lielāka iespēja gūt panākumus jums, iespējams, būs par privāto uzņēmēju nekā lielajiem uzņēmumiem. Atlaide ir ne tikai faktiskie crash likmes, bet arīkvīti par atlaidi uz savu nākamo pirkumu vai piedāvāt citus labumus, piemēram, dažādus papildu pakalpojumus par brīvu.

Lai visas šīs atlaides varētu saņemt, jums ir nepieciešams, lai saglabātu sevi pie pārdevēja kontaktam, ar kuru palīdzību jūs varēsiet sazināties ar jums un sniegt jums labāku piedāvājumu. Līdzīgas reklāmas, taču dažkārt var būt kaitinošas, un tādēļ viņi var izveidot īpašu e - pasta kastīti. Īpaši starp telesakaru operatoriem ir ļoti konkurētspējīga, un pašlaik visbiežāk virtuālo operatoru veido lielu konkurenci. Pakalpojumu sniedzēji var samazināt cenas, lai saglabātu savus klientus un gūtu Undercounter izvēlni, kurai piemīt tikai tiem, kuri būs ieinteresēti viņiem vai draud atstāt konkurenci.