Atsavinātā īpašuma

● 01. 03. 2015

Viss, kas attiecas uz izpildi ir ļoti kaitinošas. Tomēr ir labi zināt kaut ko par to, it īpaši, ja jums draud, lai apmierinātu viņu personīgi. Kas ir faktiskiizpilde un kā Foreclosures?

Kas irkrampji?

Izpilde ir izpildes procedūras. Tā irizpilde EIR, kas parasti ir izpildāms tiesas lēmums, notariālie akti, izpildītājs ieraksti. Izpildes būtība ir atgūt parādu no parādnieka viņa kreditoram. Bet vispirms viņam jāveic tiesvedību. Pamatojoties Tikai var veikt šo procedūru. Izpildi veic izpildītāju, valstij iecelts individuālo pierādīts tiesu izpildītājs un biroju. Izpildītājs ir vienmēr veikt savu darbību, saista ar Satversmi un likumiem. Tās darbības tiek veiktas kā brīvās profesijas. Tiesu izpildītājs konfiscēt vērtīgākās lietas, piemēram. Tehnikas, elektronikas, utt ir lietas, kas nāvessodu izpilde nevar konfiscētas. Tās ir lietas, kas ir ļoti svarīgi, lai ģimenes, vai tiem, kas kalpo kā avots nopelnīt, piemēram. Lai dators IT darbinieks uc

Par foreclosures

Foreclosures ir viens variants izpilde. Izpildītājs ir pirms foreclosures veicam bloķēts bankas kontu un mēģināt iegūt parāda summu šādā veidā. Tikai gadījumā, ja tas nav pietiekami, lai segtu visu parādu, tā var pieprasīt foreclosures. Izpildītājs sagatavoja pirmo projektu, kas ir apstiprinājusi kompetentā tiesā. Tadizpildītājs jāpaziņo parādniekam. Tas tiek darīts rakstiski. Diemžēl, pat javēstule nesasniedz parādniekam tiek uzskatīts pasniedz.

Un ko darīt, ja jūs nākt atsavinātā īpašuma? Vienmēr sazinieties ar izpildītāju, un pat tad, ja jums nav atmaksāt visu parādu. Jaizpildītājs konfiscēt savu īpašumu, paziņo mantas izsole accessor portālā. Šī lapa darbojas iestāžu amatpersonu. Nekustamā īpašuma izsoles netiek slēptas. Lielākā daļa no īpašuma tiek pārdota 2/3 no aptuvenās cenas. Pirms izsolīt nekustamo īpašumu izpildītāju ir iecelt ekspertu sagatavot eksperta ziņojumu. Ja nauda vai manta nesegs parādus nepietiek, izpilde turpinās.