Avārijas automašīnu apdrošināšana

● 01. 06. 2014

Pieņemot transportlīdzekļa priekšā, ikvienam vajadzētu rēķināties negatīvo iespējām, kas varētu notikt. Šī iemesla dēļ,auto īpašniekam ir jāņem vērā iespēja sagraut vai citu bojājumu automašīnu. Patlabākais vadītājs pasaulē, var būtautoavārijā, bet par viņas, iespējams, nav nekādas vainas. Es vadītāji dažkārt var izraisīt griezums par kapuci, kas var būt relatīvi lielu vērtību par dārgāku modeļa automašīnas. Auto labi var notikt pat autostāvvieta un nāk uz kaitējumu, tikai tad, kad kāds neuzmanīgs es nevaru spriest par attālumu no vietas negadījuma gļēvi aizbēgt. Šī iemesla dēļ, katrs auto īpašnieks ir izvēlas iegādāties apdrošināšanu. Bet kā jūs, kasautoavārijā apdrošināšanas tādā veidā, kaīpašnieks, kas bojājuma gadījumā transportlīdzekļa aizsargājamo? Lai mēģinātu izklāstīt tuvāko līnijas.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana, un tās mērķis ir, iespējams, no nosaukuma skaidrs. Tai būtu jāaizsargā īpašnieks transportlīdzeklim nodarīto kaitējumu sakarā ar nelaimes, zādzība, vandālisms, neatļautu transportlīdzekļa izmantošanu, bet arī gadījumā, ja zaudējumus, kas nodara dabas elementus. Nelaimes gadījumu apdrošināšana sedz bojājumus transportlīdzeklim, jaautomašīnas īpašnieks izraisījis autoavāriju. Pretējā gadījumā, ti, jaautomašīnas īpašnieks izraisa nelaimes gadījums, atlīdzība par zaudējumiem, ko atbildības apdrošināšanas vaininieks maksā. Nelaimes gadījumu apdrošināšana vairumā gadījumu uz nenoteiktu laiku līgumā un var izbeigt tikai pēc rakstiska paziņojuma.

Bet saskaņā ar to, ko indikatori būtu ieinteresēti nelaimes gadījumu apdrošināšanā, būtu jāievēro? Atlasē, protams, ir jākoncentrējas uz apjomu apdrošināšanas izmaksām, kopapdrošināšanu, kā arī virkni palīdzības dienestu. Palīdzības pakalpojumi ir kādaapdrošināšanas kompānija piedāvā bezmaksas pakalpojumus pēc autoavārijas. Tas var būtkompensācija par izmitināšanu, vilkšanu, juridisko palīdzību vai alternatīvo transportu. Galvenais parametrs, aprēķinot cenu par nelaimes gadījumu apdrošināšanu, norādīja cenu automašīnu. Strāvas atkarīga no transportlīdzekļa un tā vecumu veida. Apdrošināšanas sabiedrība nevarēja aprūpes mazāk tās pašreizējā stāvoklī, servisa grāmata vai nobraukumu. Apdrošināšanas uzņēmumi nav noklusējuma apdrošināšanu automobiļiem, kas vecāki par desmit gadiem. Valsts ir, betvidējais vecums divpadsmit gadu, unautomašīna ir apdrošināta nejauši ceturtdaļa no visiem automobiļiem valstī. Lielākā daļa auto apdrošināšanas kompānijām vienkārši nebūs apdrošināt vecāki par desmit gadiem. Papildus tam, autovadītājiem būtu šāda apdrošināšana nav jāmaksā, jo saskaņā ar standarta nosacījumiem, pēc autoavārijas bieži saņemt mazāku summu, nekā apdrošināšanas samaksāta laikā.

Ja jūs saņemat pavisam jaunu auto, ir vērts organizēt apdrošināšanas pilnīgi visus potenciālos riskus. Tas ietver apdrošināšanu pret katastrofu, dabas katastrofu, vandālisms un zādzību. Individuālo risku var apdrošināt atsevišķi, protams, ja daži no briesmām godīgs bailes jums. Populārs kombinācija sastāv no iznīcināšanas automašīnas sakarā ar dabas katastrofām un kaitējumu auto, kas ceļu satiksmes negadījumā. Automašīnām, kas ir vecāki par pieciem gadiem, ir diezgan ievērojami samazinās risku, zādzībās ar vadītājiem, galu galā tas nav jautājums tik daudz mazāk berzes. Tas ir ieteicams iegādāties apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem un dabas katastrofu apvienojumā ar augstākiem atskaitījumiem. Kur katru dienu automašīnu stāvvietā slēgtā garāžā vai apsargājamā autostāvvietā var nešķiet tik pievilcīga apdrošināšanu pret vandālismu un zādzības rezultātā, jo tas nav vajadzīgs un dārgs, joauto ir bloķēts vai pārraudzībā. Kad ir pagājis zināms laiks, kopš avārijas transportlīdzekļa apdrošināšanu, ir vērts ļaujot jums pārbaudīt, kāda irpašreizējā cena auto, jo tas irpagājušais laiks diezgan samazināts. Un, ja tas jau ir ievērojami zemāka nekā gada laikā nelaimes gadījumu apdrošināšanu slēgtas, iespējams, maksā pārāk daudz naudas, lai savienotusituācija rodas sauc Overinsurance.

Gadījumā, ja prasības, jo jūs tikai iegūt tirgus cenu transportlīdzekļa mīnus vienošanās atskaitāms. Jo Overinsurance jūs maksājat nevajadzīgi vairāk, nekā jūs varētu kādreiz saņemt sekoja atpakaļ. Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir sarunas ar izvēlēto atskaitāms. Un kas tas ir šāda dalība, kas nepārtraukti runā? Šī irsumma, kavadītājs, kas pretenziju gadījumā maksā no viņu pašu. Tā kā apdrošināšana ir tevī saņemt kompensāciju par zaudējumiem, summu, kas pārsniedz atskaitāms. Kopumā mēs varam teikt, kaaugstākspašrisks, jo zemākacena, apdrošināšanas, tomēr nav apdrošinātas pret nelielām skrambām un skrāpējumiem. Augstākās bojājumiem tad saņemt atpakaļ mazāku kompensāciju. Apdrošināšanas sabiedrība var prasīt izdevumu atlīdzināšanu, kas tika iesniegti klientam, jaklients postījumi tīši vai brauca ar auto, kas ir apstiprinājusi tehnisko kompetenci, lai darbotos. Regresa izmaksas arī uzrāda šādu autovadītāju, kurš bez attaisnojoša iemesla atsakās pakļauties klātbūtnes tests ir alkohola un citu narkotisko vielu līmenis asinīs, kas veic policiju, vai arī, ja tu nespēj ziņot par bojājumiem, kuros traumas vai iesaistīts negadījumā vai kaitējumu īpašumam un transportlīdzekļiem nāve pārsniedz tosummu simts tūkstoši eiro.