Banka pret nebanku kredītu

● 08. 06. 2014

Gadījumā, jacilvēks, joteiciens - dziļas kabatas un vajadzībām noteiktu naudas summu, domājot par aizdevumu. Un tāpēc, ka tā nav, un, iespējams, nepēdējais, kurš plāno aizņemties naudu tirgūvairāki veidi, kā iegūt naudu. Ja jūs izlaist iespējas, piemēram, aizņemties no drauga, vai vēl sliktāk, un tas ir nelikumīga šeit, lai nozagt naudu, tad mēs varam runāt par divām pamata veidi - banku un ne- banku aizdevumu.

Bankas aizdevums

Kas nepieciešams, lai aizņemties naudu, jums vienmēr vispirms jāapsverbankas aizdevumu. Un tas vairāku iemeslu dēļ. Jobankai būtu ļoti ievērojams daudzums cenšas būt konkurētspējīgs un līdz ar to tirgū ar ļoti pievilcīgu piedāvājumu, kur klienti var aizņemties pat diezgan interesantas nosacījumus.

Pirmkārt un galvenokārt, vienmēr apsvērt piedāvājumu savā bankā, kur jums ir konts, tad izskatās pēckonkurence ir piedāvāt.

Banka zina vislabāk, vai jums ir iespēja atmaksāt

Banku aizdevumu priekšrocība ir tā, ka tie ir salīdzinoši zemas procentu likmes. Bet nav sagaidīt nekādu pestīšanu. Procentus un maksas ir viens no galvenajiem ienākumu Banku, un ir dažas simpātijas ar jums. Tas ir, lai tās novērstu, kā ikvienam citam. Salīdzinot ar nebanku kredītu ir intereses, bet tas bieži vien ir niecīgs. Vēl viens no banku aizdevumiem priekšrocība ir tā, ka jums sniegt jebkādu summu jebkurā laikā. Atkarībā no jūsu ienākumiem un aizdevuma daļās, protams. Ja jūsu ikmēneša ienākumi, piemēram, divpadsmit tūkstoši, diez vai jums tiks piešķirts aizdevums par summu trīs miljoni, uz trim gadiem. Oficiāli jūs nevarat atmaksāt šo summu, tāpēc jums tiks noraidīts, bet uzreiz pēc ierosinātās citu risinājumu.

Uzticamība -kontrole Valsts bankas

Viena no galvenajām priekšrocībām banku aizdevumiem irtas, ka viņi var paļauties uz to. Banka irfinanšu institūcija, kas parasti darbojas tirgū jau vairākus gadus un ir ieinteresēta labs atskaites no saviem klientiem. Turklāt visā bankas teritorijā irvalsts banka, ja šāda banka ministrija kopā ar mums. Viņa pārvalda bankas, un ka to darbība tiek uzraudzīta veidā.

Banka nav aizdot jums, ja jūs apzināties, ka jūs nevarat atmaksāt summu bankā. Kas, iespējams, var uzskatīt par trūkumu, bet gan par priekšrocību, jo jūs atbrīvoties no banku grūtības ar kādas problēmas ar atmaksu. Tas, ļoti labi zina iestādes, kas sniedz ne- banku aizdevumus, un šis fakts ļoti labu. Bet vairāk par to vēlāk.

Trūkumi banku aizdevumiem

Rīkojoties ar bankas aizdevumu, jūs varat justies kā notiesātais, kurš ir pierādīt savu nevainību. Jāpierāda SUV ienākumus, ko bieži saucbanka nekavējoties devējs, vaidati atbilst. Tas var būt neērti lieta, jo tad darba devējs var būt pakļauti pratināšanas, pēc kura ne visi tikai vēlas. Galvenokārt, tomēr aicinavispirmsgrāmatvedības nodaļa un darba nodaļa, parasti ir dāma, kas, lai pastāstītu patīk tālāk un tā atbrīvojās pirms aizdevuma atgriešanās darbā, viņš zina visu uzņēmumu, tostarp darbinieku ģimenes locekļiem. Tas ir iespējamspārspīlēts, bet patiesībā tas var būt.

Atzīšanās vēl atzīšanās

Vēl viens būtisks trūkums ir tas, ka tad, kadatzīšanās bankai ir tulkot daudziem saviem dokumentiem un dokumentiem. Tas interesē, kā tu dzīvo, kur tu dzīvo, cik daudz cilvēku dzīvo ar jums vienā mājsaimniecībā, kādas ir jūsu mājsaimniecības izdevumus un daudz ko citu. Tā irierasta prakse, bet kādam uzticēties tādu, reizēm intīmu informāciju svešiniekiem ir ļoti kaitinošas. Pēc Jūsu pieprasījuma darbiem, bet vairāk cilvēku nekā tikai baņķieris, kas jautājumu, ar kuru aizdevumu, jūs sniedzat, lai kāds ļoti, ļoti neērti. Turklāt, ieskatīties reģistrā parādnieku, kas nosaka, vai jums ir visas savas saistības pagātnē un atmaksā pareizi piemēro.

Nebanku kredītu

Nebanku kredītu ir izdevīgi, varbūt tikaiātri norēķins. Pirmajā sēdē, tomērskaidrs, finansiālā palīdzība var šķist liels. Bet šķietamību var būt maldinoša, un jums bieži aizver ļoti apgrūtinošus līgumus, un dažkārt pat nonāk sliktākā nepatikšanās, nekā, ja tas bija sākotnēji.

Tikai akūta un īstermiņa

Šis aizdevums var izmantot tikai īstermiņā, akūta pēkšņas finanšu izdevumu segumu. Jebkurā gadījumā šo aizdevumu neuzskata ilgtermiņa atmaksu. Interese ir milzīga, bieži vien jāmaksā kopā ar milzīgu summu - viens simts piecdesmit procentiem. Lai gan tas var nelikties sākumā, tas ir patiešām liels pārmaksas, un tās būtu jālasa rūpīgi līgumu.

Ātri un viegli

Priekšrocība ir tā, ka daudzas reizes pat nav iet visur un pa tālruni vai internetā visu nepieciešamo. Viņi bieži vien nav pat ir jādokumentē ienākumus, tāpēc tas pats par sevi ilgstoša un sarežģīta pildījumu un dzirdes atzīšanās, kā tas ir gadījumā ar banku aizdevumiem. Galvenokārt aizpildīt pamata iniciāļus. Tādējādi,pilns vārds, sociālās apdrošināšanas numurs, pastāvīgā adrese, tālrunis, vai cita veida korespondence adrese un, protams,summa, kuru vēlaties aizņemties kopā ar brīdi, kadsumma, kas jums jāmaksā atpakaļ. Naudas jums ir divas vai trīs dienas, kas pieejami kontā.

Trūkumi

Ar viegli organizēt, bet arī saistīta ar maldinošu trūkst izpratnes un trūkst lasīšanas visus noteikumus, koaizdevēja sabiedrība sniedz. Lai jums tas var likties nozīmes parakstīt līdzīgus vērtspapīrus, vai arī atzīt, ka jūs piekrītat tiem, daži tā bieži vien bez daudz ADO un kavēšanās, ja tam piekrīt atzīmēšanu kastē, bez jums, visi fakti ir zināmi. Cilvēki jau dēļ līdzīga prakse un trūkst konsekvences dota virkni problēmu. Vai navlaiks steidzami nepieciešams, un viss jums lasīt. Lai gan lielākā daļa nebūs citas izvēles, kā vien vienoties, bet vismaz jūs varat pienācīgi sagatavoties, kas gaida jums.

Aizdot, pat ja tie nav ko maksāt - jāgaida

Fakts, kauzņēmums, kas aizdod naudu, morāle nav pārbaudīt savu kredītu, vai ienākumi, kā arī var noteikt, vai jums ir iespēja, lai par katru cenu, lai atmaksātu aizdevumu, un tādējādi varētu arī būt, ka attiecībā uz termiņu, un vienkārši nav procentus un soda naudas dēļ pieaugs kā sēnes pēc lietus. Viņi zina, ko viņi dara. Aizdevumi nodrošinātu precīzi tos cilvēkus, kuriembanka nav aizdot. Tāpēc ir bezdarbnieki, jaunās māmiņas uz grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu, pensionāriem un citām personām, kurām nav pietiekamu vai pastāvīgi ienākumi.

Ne visi uzņēmumi, kas nodrošina nebanku kredītu, ir ļoti nopietni un jārīkojas saskaņā ar vienošanos. Starp sniedzējiem atradīsiet arī daudz krāpniekiem. Bieži vien jūs zināt, tāpēc viņi vēlas, lai pārietu apstrādes nodevu, kas nav tieši mazs. Raksturīgi, tūkstošiem vai pat divi. Ja jūs piesakāties aizdevumam, tāpēc parasti jums nav naudas, kas būtu zināms tām, un tās nedrīkst iekasēt maksu par jebkāda avansa pieprasījumu.

Diemžēl, pat tas ir

Vairāk nekā vienu reizi tas notika, kaaizdevumu sniedzējs, kas izvēlēts no cilvēkiem naudu ar viņiem trīs dienu laikā par konta nauda nāks. Un, ja viņš nav pienācis, zvērēja tos pārbaudītu uz to, bet viņš nekad iepriekš nav noticis, bet noteikti saņemtu savu naudu, tas organizē pati. Un tad viņš bija aizgājis,tālruņa numurs tiek atcelts, un neviens nezināja par to. Jo es aizņēmies šādā veidā ikdienas, parastus cilvēkus un tikai salīdzinoši nelielu summu, lai tā būtu. Tātad, pirms jūs nākt uz šādu Hustler, jau bija iekrājusi lielu prapjus naudas. Praktiski nekas.

Visbeidzot,Padome

Avansu aizdevums pienācīga uzmanība. Neviens uzņēmums nevar aizdot bez gūt labumu no tā. Pietiekami labi, lai saprastu, ka, ja cilvēki aizņemties naudu, viņi dara ļoti slikti. Viņš var spēlēt par pilsētu, sola vieglu vadāmību, bet patiesībā tas ir tikai labs bizness, un izvēlas tirdzniecību. Domā tikai par sevi un pieņemt lēmumu par aizdevumu, tāpat kā jūs redzat sevi, nedariet neko, lai push.