Beidzas jums fiksēto procentu likmes hipotekāro kredītu? Ideāls laiks, lai refinansēt

● 08. 06. 2014

Kas jūs izņemt hipotēku, protams, zina pārāk labi, kofiksētu procentu likmi. Interese ir noteikta, kas nozīmē, ka jums izvēlēties laiku, kurā jūsu procentu likme palielināsies un paliks par jumspašu. Vai jums ir šī likme garantēta. Protams, tas noteikti irlabs pakalpojums, bet tā kā viņš tuvojoties beigām, savu fiksēto procentu likmi? Ko darīt? Kas notiek? Hipotēka ir labi ļoti labi domāt par to irsaistības uz ilgu laiku, un šo saistību velkot parasti divdesmit līdz trīsdesmit gadiem. Protams, šajā laikā var kļūt daudzas lietas var mainīt darba vietu, jūs varat mainīt savu adresi, jūs varat mainīt ģimenes stāvokli, pribyde jūs parasti bērni, mājdzīvnieki untamlīdzīgi.

Īsi sakot, tas irsaistības uz ilgu laiku, un tādēļlēmums ir parasti nav vienkārši un viegli. Ja jūs nolemjat izņemt hipotēku, tas ir labi, lai uzzinātu vairāk piedāvājumus un izvēlēties vienu, kas ir piemērots tieši Jumslabāko un vislabāko. Ono, ir viņu pašu mājās ir ļoti jauka, un dzīvoklis, jūs varat darīt to, ko vēlaties, tas ir jūsu īpašums. Bez tam, ja tu nespēj samaksāt hipotekāro kredītu, ir vienmēriespēja pārdot īpašumu un nomaksātu hipotēku. Tāpēc tas nav bezcerīga. Svarīgāk, jamaksājums irproblēma, sāk risināt šo problēmu nekavējoties, un nav jāgaida, kas notiks, un nevis gaidīt brīnumu. Brīnums parasti nenotiek, un jūs vienkārši aug problēmas ar bankas nevēlas, lai risinātu ar. Sākumā, lai gan, jūs nākt uzreiz ir gatavs, tagad ne tik daudz.

Fiksētās procentu likmes, lai mēs varētu skaidri pateikt, kāda būs jūsu atmaksa nākamajā periodā, kas būs augsta. Pēc tam, kad šis periods beidzas vai tuvojas beigām, tas ir labi, lai sāktu šobrīd interesē nākamo procentu likmi vai interesējas par refinansēšanu. Pēc tam, kad fiksācijas perioda beigām, jūs varat lūgt samazināt maksājumu vai palielinātu šķēle. Ir skaidrs, ka, ja jūs samazināt maksājumus, un pagarinātu atmaksas termiņu. Turpretim, ja maksājumi pieaugs, tādējādi saīsināt atmaksas termiņu. Dažas bankas piedāvā arī iespēju, ka, ja jūs galu galā nosaka termiņu, jūs varat samaksāt atlikušo parādu bez maksas. Protams, jūs varat atmaksāt summu fiksācijas laikā, ir nepieciešams ziņot par banku un vismaz vienu mēnesi iepriekš un banka tev jābūt tādai, lai to. Irnepieciešams, lai ņemtu vērā sankciju maksas, kas šajā atmaksu noteikti būs.

Tur vienmēr ir galvenokārt nosaka to, kas darbojas vislabāk jums, ko jūs vēlaties, un ko jūs domājat, ka ir labākais jums. Šajā rakstā mēs koncentrēsies uz refinansēšanas. Šajā brīdī, likmes hipotekārajiem kredītiem turpina rīkot vēsturiski zemam līmenim. Ja jūs galu galā nosaka to, jums ir lieliska iespēja iegūt labvēlīgāku procentu likmi. Vidējās procentu likmes hipotekārajiem kredītiem ir saglabājies tādā līmenī, ap 3.21 procentiem. Fakts, ka likmes ir tik zemas tieši tagad irideāls laiks, lai iegādātos savu māju un iegūt lētu hipotekāro kredītu. Tomēr tas nevar būtideāls laiks, lai tiem, kuri vēlas jaunu māju, bet arī tiem, kas jau ir hipotēku un beigās savu procentu likmi.

Ko darīt, ja mainās likmes fiksācija

Kā jūs pie beigām fiksētās procentu likmes sāk brīnīties par iespēju refinansēšanas. Ideāli, cik drīz vien iespējams, un pirms beigām fiksētu procentu likmi. Nav gaidīt, ka jums piedāvās kāds kaut ko, nav jāgaida pārāk, lai jūs varētu iegūt jūsu pašreizējo bankas piedāvās kaut ko. Rīkoties un noskaidrot. Jaunā procentu likme var nodrošināt to bez grūtībām, līdz gada beigām. Tātad tagad jūs varat sagatavot šodien hipotēku refinansēšanu decembrī. Dažas bankas pat ļauj jums, lai nodrošinātu pašreizējo likmi visu gadu iepriekš. Šajā gadījumā, lai izvairītos no maksas rezervēšanai resursus. Pagaidietklāsts pašreizējās bankas nemaksā, jo tas parasti nāk, kad jums vairs nav daudz laika, lai nodrošinātu refinansēšanu. Savukārt, ja Jums ir nopietna piedāvājumu no pretinieku bankas, jūsu pašreizējo bankas gatavi apspriest ar procentu likmes samazinājumu, kas jums ir tikpat labi.

Bankas cīnās par klientiem, bet piesargāties, tie ir tikai interesē tiem, kas ir bez problēmām klientiem, tikai tie joprojām ir ieinteresēti un vēlaties. Hipotēku banka ir kopā ar mums šodien,daudz. Šis kurss palīdz veidot pieejamu un labāku piedāvājumu, bet tajā pašā laikā tas zaudē skaidrību par jums kā klientam. Jums nav jādodas uz jebkuru banku, tikai jāvēršas pie hipotēku brokeri vai finanšu konsultantu. Viņiem ir saraksts ar bieži mēdz būt labāk un iegūt labākus piedāvājumus nekā bankās. Tas atkarīgs no tā, kāda veida vienošanās ir hipotēku brokeri vai finanšu konsultantu ar bankām. Vienmēr ir labi, lai jūsu acis vaļā, var būt netaisnīgi, lai atrastupāris, kas nevēlas, lai jūsvislabāk, diemžēl. Faktiskais hipotēku refinansēšanas ir mazāks administratīvi apgrūtinošas, kā iegūt primāro hipotēku. Jums ir nepieciešams, lai ierakstītu jaunu kadastra ķīlas (savu jauno banku), un pēc tam, kad refinansēšana savu sākotnējo banku noņemts. Bet parasti jums nav izveidot tāmi cenu par īpašumu,banka pieņēma sākotnējo novērtējumu.

Fiksācija neapstājas jums?

Zemas procentu likmes, kas ir šobrīd tirgū, jūs varat sākt ņemt vērā faktu, karefinansēt hipotekāro aizdevumu, fiksētā procentu likme, kas nebeidzas. Tas nav, betlaba ideja. Maksa par pirmstermiņa atmaksu hipotēku nekā fiksētās procentu likmes ir daudz augstākas nekā faktiskās beigās fiksācijas samaksātos procentus. Sodi par pirmstermiņa atmaksu hipotēku līdz pieciem procentiem katru gadu līdz beigām fiksētu procentu likmi. Tas mūsdienās ir ievērojami lielāks, nekā irpašreizējā procentu likme. Tāpēc, ja jūs neapstājas fiksāciju, refinansēt hipotekāro kredītu, lai piliens, tas nemaz nav ērts Jums.