Beigām fiksēto refinancujte, jums ietaupīt tūkstošiem

● 01. 06. 2014

Jums ir situācijā, ka jums ir hipotēku un tuvojas laiks, kad jūs banka nosaka jaunu interesi. Nejūtos, ka tad, kad jūs aizņemties naudu, jums vajadzētu būt uzticīgs šai banku māju un nomaksātu hipotēku tikai vienā vietā. Ja tur bija problēmas, un jūs nevar uzreiz atmaksāt kalendāru, tas būtu " jūsu" banka uztur, tāpat kā jebkurš cits, un lojalitāte varētu iet prom. Mierīgi, meklēt lētākas un labākas aizdevuma nosacījumiem. Tā, ka mainās līdz ar beigu fiksācijas banku iestādes ir patiešāmdaudz. Atsevišķas bankas nepublicē,procentuāli jaunu būvniecības hipotekāro darījumu samazinās refinansēt, bet daži dati ir pieejami, unlielākā daļa banku nesen noslēgts starp hipotēku pusē klientiem vilka citur.

Ja jūs nolemjat, lai atmaksātu sākotnējo aizdevumu jaunu hipotekāro kredītu, kas nozīmē, lai iet citur, lai būtu pārliecināts, ka jūs saņemsiet dažas priekšrocības. Visbiežāk tā irzemāka procentu likme, nekā piedāvāja pilnīgi jaunus klientus. Tas ir pat iespējams, ka jums būs piedot nelielas problēmas ar atmaksu, kad esat atrisināt agrāk. Clever bankas darbinieks spēj saskatīt reģistrā parādnieku stabilas klientiem no tiem neuzticami. Bet piesargāties! Viss var nebūt tik rožaini, kā šķiet. Bankas cenšas uzsākt jaunu klientu daudzumu pievilcīgu piedāvājumu, bet jauki, tas var izskatīties tikai pēc pirmā acu uzmetiena. Zemākais reklamē likmi var savienot tikai ar hipotekāro kredītu, un, piemēram, var būt € 2.000.000. Betvidējās hipotēku summu, kas mūsdienās ņem klientus, ir aptuveni 1,5 miljoni eiro. Turklāt atcerieties, ka, ja jums jau ir refinansēšanas aizdevuma atmaksas un ziņots summas ir grūti iegūt.

Tas var būt, ka jūs vēlētos refinansēti, bet jūs joprojām galu laiku fiksācijas un tāpēc jūs riskējat sodu par pirmstermiņa atmaksu. Es šajā gadījumābanku tirgū parādās interesantus piedāvājumus. Kad jūs parakstīt jaunu līgumu unjaunā banka nodrošinās, ka jums ir procentu summu saglabāti līdz brīdim, kad zīmēšanas refinansētu hipotēku. Un tas var notikt pat pēc dažiem mēnešiem.

Visas bankas ir priecīgi uzņemt jaunus klientus, bet esošie cenšas saglabāt stilā " lojalitāte atmaksājas. " Visbiežāk saskaras ar piemaksu, kad jūs iegūtu sākotnējo bankaivisu regulāru atmaksas piedod piemēram, pieci procenti no kredīta summas, ar nosacījumu, kaminimālais atmaksas termiņš ir 20 gadi.