Bīstamas kļūdas patērētāji

● 01. 06. 2014

Likums mēģina atrast rokturi dažādas crooks. Lielākajai daļai tirgotāju pirmajā vietā peļņa no darījumiem. Reizēm tomēr neattiecas slepenu vienošanos par sliktu patērētājiem, kuri bieži vien nespēj aizstāvēt pastāvīgi, jo viņi nezina savas tiesības pilnībā. Bet tas, ko mēs tāpēc jābūt uzmanīgiem, kad iepirkšanās.

Viens no grozījumiem patēriņa kredītu likums aizliedza daudzas lietas, un viena no tām irkredītu nepamatota aresta nodrošināšana vai izmantot to, lai sarunas ar dārgām maksas līnijām. Daži ne- banku aizdevumi, tomēr pastāvīgi cenšas apiet likumu, izmantojot to, kaminētais tiesiskais regulējums nav piemērojams arī uzņēmējiem. Tāpēc, jautājiet kandidātu aizdevumu par to, ja tie ir uzņēmējdarbības licenci. Pēc tam, kadaizdevums iesniedzējs reaģē pozitīvi, tad uz kreditēšanas praksi, ko izmanto, kojaunā regulapatēriņa kredītu likums aizliegta. Es šobrīd varētu nākt pāri aizdevējiem, kuri piespiest aizņēmējam zvanīt dārgi maksāt līnijām.

Bieži tas rodas summa bija dārgāks nekā visu aizdevuma pati, ja tas nav faktiski sniedz. Kredītu sniedzējiem dažkārt sauc arī par bezmaksas numuru, bet pēc kāda laika melodijas bija ieinteresēti mašīna atkarīga līnijas ar ātrumu aptuveni 90 € minūtē. Izmantojot šos ļoti iekasē līnijas biznesa pārbaudes joprojām var uzlikt naudas sodu līdz divdesmit miljoniem EUR tāpat pieprasot nodrošinājumu par parādzīmi vai čeku. Vēl viena kļūda aizdevumu sniedzēji tiek meklēta nesaprātīgi ieķīlāt savus prasījumus. Ieķīlātā īpašuma vērtība nedrīkst nevajadzīgi pārsniegt attiecīgo summu. Bet tas irļoti izplatīta prakse. Šādaķīla nav derīgs un Tirdzniecības inspekcija viņas var uzlikt naudas sodu miljoni EUR, kas katru aizdevuma sniedzēju vajadzētu nosūtīt vēlreiz, ja viņš maksā šādu risku. Aizdevumu haizivis tagad paļaujas vairāk uz ierakstu līgumu tieši ar notāra, jolīgums ar tiešu izpildāmību klauzula ļaustiesai nespēja risināt strīdus un ieviest parādus tieši izpildītājs.

Atsevišķa nodaļa, tad veido demonstrācijās, notikumu organizatoriem, kuri bieži palīdz dažādas viltības un pastāvīgi mēģina izgudrot jaunus veidus, kādos tie varētu pārdot savas dārgu preci naivi klientiem. Viena no metodēm ir rīkot demonstrāciju pasākumus ārvalstīs. Aizbildinoties izziņas tūre, kas saistīta ar kaut ko eksportē uz ārvalstu dalībniekiem iegādi un tas var būtproblēma. Svešā vidē un zināšanu trūkums par vietējo valodu var arī strādāt kā faktors palielina neaizsargātību dalībnieku šādos pasākumos.

Daudzas reizes pēdējos joprojām gadījumos, kad klienti bija palikuši ar ārzemju pārdevējiem, kas ir uzstājām viņiem, lai padarītu tosprodukts iegādāts, un klienti nevarēja sazināties ar kādu no viņa brauciena, tāpēc baidās no spiediena un padevās preces esat iegādājies neizdevīgu cenu. Ja tā irpārdošana Eiropas Savienībā, tomēr var palīdzēt biznesa pārbaudes. Pārdevēji, tomēr ir labi informēti, un tāpēc valstis izmanto ārpus šīs teritorijas. Tādos gadījumos, jūs ne vienmēr var paļauties uz aizsardzības vienotu minimālo līmeni, ko garantē Eiropas tiesībās. No demonstrējumu pasākumiem mēģinot izvairīties maldināja iespēju izstāties, izmantojot starpniecības līgumiem organizatori. Šis līgums ir jāparaksta ar nenojauš klients kopā ar pirkumu vai ceļojuma līgumu. Tirgotājs tad atsaucas uz to, ka tikaiklients atsakās no līguma, unpārstāvniecības vienošanos vienkārši aizmirst vai nepamana.

Klients būtu šajā gadījumā viņa iespēja atgūt visus ieguldītos ciparus. Bet pat tad, ja klienti reģistrēt līgumu savlaicīgi, un lielākā daļa pareizi laužnav daudz iespēju, lai atgūtu līdzekļus. Kā starpnieki, jolielākā daļa šo gadījumu stāv cilvēki, kuri " vienkārši nepareizi izsekot. Japakalpojumu sniedzējs nepaziņo vispār ar klientu, var darīt neko citu, kā vien vērsties tiesā, lai atrisinātu strīdīgo lietu. Viens no trikiem šiem pārdevējiem ir arīlīgums, kas noslēgts ārpus parastās uzņēmējdarbības vidi, kas var būt tikai rīkotājas demonstrācijas notikumus zālēs viesnīcās un restorānos, kur jau iepriekš ziņots izveidi šiem uzņēmumiem. Tikai liekot informāciju, kalīgums tika noslēgts par telpām, bet tas neatbilst juridiskajiem nosacījumiem, un tas ir jāizvērtē, vai tas ir tiešām pirkumu pie lekciju notika zālē viesnīcā, kur parasti ir pārdošanā un uzņēmējdarbībā, kapatērētājs tiešām gaidīt veidam. Ja zālē restorānu vai viesnīcu operators apzīmējumu nav, tad noteikti navvieta, kurpatērētājam jārēķinās pārdodot preces. Lūk, tomēr joprojāmpierādīšanas klientam, kurš ir jāpierāda, ka tas nav uzņēmuma telpas. Uzņēmumi bieži slēpj savus nodomus saskaņā ar solījumu uzvarēt ka uzvarētāji ir ziņots saņem lekciju, kas notiek šim nolūkam ziņots uzņēmumā.

Ir arī gadījumi, kad patērētāji ir atļauts sūtīt pasta pasūtījumu katalogu un pēc to saņemšanas turpmāku sūtījumu prasa ieviest daudz lielāku soda maksājumu un solījumu sūtīt papildu paketes. Klienti parasti pasūtīt preces ar domu, ka viņi var nosūtīt tikai vienu sūtījumu un citas preces vairs neinteresē. Saskaņā ar Civillikuma nedrīkst atdot preci piegādātājam nosūtīts bez rīkojuma. Dažiem pastu veikalos grūtības var atrast šādā secībā, bet citas partijas tirdzniecību ziņo, tačuinformācija ir gudri sīkiem burtiņiem.

Pēdējais no aprakstītajām bīstamo triku ir tiešsaistes mazumtirgotājiem sagatavotu patērētājus par iespēju ar preču atdošanu atpakaļ divu nedēļu laikā. Klienti, kas izvēlas personīgo kolekciju pasūtīto internetā preču mazumtirgotāji cenšas iegādāties klasificētas tikai kā jūsu tiešsaistes rezervācijas, ar iespēju pacelt preces. Pirkuma līgums ir, tad bieži vien aizver up veikalā, kas, šķiet, tāpat kāacīmredzamas nodoms tirgotājiem. Transmisija Package ar pasūtījuma tiek pasniegta kā pirkumu mūsu veikalā, unklients šajā gadījumā nav juridiskas tiesības atteikties no līguma četrpadsmit dienu laikā. Tomērelektroniskā pirkums irklientam būtu tad ir tiesības atteikties no līguma minētajā laikā.