Bīstami parādu spirāli un kā no tā izvairīties

● 09. 06. 2014

Cilvēki nesen let pārvarot parādu pār galvu un nokļūst nepatīkamā parādu spirāli vai parādu slazdā. Šādasituācija rodas, kad tā nelabvēlīga finansiālā situācija, jūs mēģināt atrisināt citus kredītus, vienkārši nav iespēju atmaksāt. Bet kā var šādasituācija ir jāizvairās? Tas, protams, nav pārāk sarežģīta. Tikai vienmēr rūpīgi jādomā par to, vai jums ir nepieciešams kredīts vispār. Tas, protams, vēl ir jāizlemj, pirms jūs izņemt aizdevumu.

Svarīgs jautājums ir jāizlasa, ja Jums ir patiešām svarīgi, lai tas, ko esat aizņēmies naudu, lai attēlotu. Varbūt tāpēc, ka parasts aizdevums atvaļinājumā sliktākajā gadījumā nākt mierīgi io visu īpašumu, kas noteikti ir daudz, ir skaidrs, ka lietas nav vērtsmaznozīmīgs aizņemties. Ja jums ir jāuzstāj, ka nekāds papildus naudu nevar darīt, jums ir jābūt vismaz paredzēt šādu augstumu un garumu atmaksas daļām, lai varētu atmaksāt aizņemto naudu nekādos apstākļos patļoti nelabvēlīga.

Aizdevējiem un to darbības

Kāsalīdzinoši svarīga informācija ir, ka tas ir viss, kas jums ir naudas aizņemšanās un ar kādiem nosacījumiem. Finanšu tirgū, jūs atradīsiet daudz dažādu banku un nebanku institūcijām, starp kurām Jūs varat izvēlēties brīvi. Individuālo aizdevējiem ticamība var pārbaudīt tīmekļa vietnē Banku asociācijas banku aizdevumiem un mājas Leasing un finanšu asociācijas nebanku kredītu.

Diezganliels traucēklis ir aizdevumu haizivis, kas joprojām pastāv. Tāpēc jums vajadzētu izvairīties no jebkuru viegli pieejamu un ātru aizdevumus bez pienākuma pierādīt ienākumu summu, jo šie produkti var mīcīt tiešām liels neērtības, jo šie aizdevumi ir saistīti ar augstu procentu un ievērojamas soda naudas problēmas ar atmaksu. Slēdzot jebkuru līgumu, Jums būtu jālasa uzmanīgi, jo tas ir svarīgi zināt, kas patiesībā ir, un, ja tas vairs nav krāpšana. Arī tas maksā, lai pārbaudītu augstumu soda naudas un procentus.

Jebkurā gadījumā, ne ņemt kredītu atmaksāt parādu

Aizdevumu, lai nomaksātu iepriekšējos parādus, protams, nav samaksāta, un tas tikai ved parādu spirāli. Turklāt, ja jums ir vairāki aizdevumi vai varbūt ierakstu reģistrā parādnieki, tad jūs uzticaties viens otram daudz nenozīmē sliktākus nosacījumus. Var palielināt procentu likmi,aizdevējam būs nepieciešama nodrošinājumu untamlīdzīgi. Tāpat, jums nav kādreiz aizdevums daži banku iestādēm saņemt. Ikmēneša maksājumi augstums pat varētu pieaugt, lai šīs proporcijas, kas ir veikuši pat pasliktināt savu pašreizējo situāciju un katru mēnesi jums būsvēl lielāki zaudētāji, nekā tas ir bijis līdz šim. Parādu draud spirāli galvu, kad jūs mēģināt apvienot dažāda veida aizdevumiem, piemēram, must - mērķa patēriņa kredītu, nomaksas pērkot preces vai aizņemties naudu ātri izsmelti pēc maksājuma. Pēc tam, kad jūs valkā pielādētu vairāk aizdevumu, tikai to, ka jums ir nepieciešams tikai slims, zaudējis darbu, vai got šķīries ar partneri un nokļūst nopietnas finanšu problēmas, kas var ļoti ātri iziet no kontroles.

Aizņēmējs, bet cilvēks var kļūt diezgan viegli, tikai tieši laikā, nevis maksāt sodu par braukšanu nelegāli vai aizmirst noteikto termiņu, lai atgrieztos naudu aizņēmās, izmantojot bankas karti. Sodi par novēlotu Pārlēkt uz tiešām ātri un samaksātajām summām, ir nedaudz augstāks nekā būtu nepieciešams, lai būtu jāatskaitās. Pēc tam, kad jums rodas kādas grūtības finansiālā ziņā, jums vajadzētu sākt risināt uzreiz, jo tie rodas. Ideāls ir tieši sarunas ar aizdevēju, jo tas var būt arī tās pozitīvo efektu. Jo ātrākaizņēmējs nolemj rīkoties, jo labāk, jo tas padara izpaužas telpu, lai izstrādātu un izveidotu atmaksas grafika pārskatīšanu, atlikšanu un nostiprināšanu daudzu parādiem.

Tas nav prātīgi atstāt pirms kreditoru noliegt un izvairīties no kļūst pastu, jo tas neietekmē un kreditori varētu vēl vairāk apbēdināts, jo tā nav nopietnas sarunas. Finansiālas grūtības arī neatrisinās ar sevi, bet tie ir tendence palielināties. Tātad, ja jums grūtības ar atmaksu, jums vajadzētu vērsties pie speciālistiem, jo pašlaikviss tīkls konsultāciju centru cilvēkiem ar finanšu problēmām. Direktoriju var viegli atrast internetā, vai arī jūs varat konsultēties ar vietējām varas iestādēm. Galējā gadījumā var doties uz personisko bankrotu. Par kursu sasniedz ikvienu, jo nosacījumi parādu atvieglojumu atrisina Maksātnespējas likumu.