Ceļojumu apdrošināšana un izvēles ekskursijas

● 08. 06. 2014

Pirms aiziešanas atvaļinājumā ikvienam vajadzētu būt pārliecināti, lai ceļojuma apdrošināšanas polisi. Nesen kļuvastandarts, ceļojumu aģentūra, kas piedāvā konkurētspējīgu ceļojumu apdrošināšanu tieši sarunās par braucienu.

Jūs varat arī izvēlēties, lai organizētu ceļojumu apdrošināšanas pats. Ja Jums ir organizēt ceļojumu apdrošināšanu internetā, jūs varat nākt pāri kā izvēli starp atpūtas un riska tarifu. Brīvdienu tarifs ir tā priekšrocība, ka tās cena ir daudz zemāka, nekā tas ir riska plānu. Bet kā tas ir patiesībā? Tā maksā, lai iegūtu lētāku ceļojumu apdrošināšanu.

Izvēles ekskursijas un iespējamie riski

Izvēles ekskursijas ir dažiem cilvēkiem diezgan interesanti, jo viņi nevēlas vienkārši slinki guļ uz pludmali, kā izmešanu spermas un vēlaties baudīt kādu citu fun. Pamatzināšanu braucieniem var atrast daudzos kūrortos un daudzi no tiem piedāvā ļoti interesantu pieredzi. Bet izvēles ekskursijām var būt arī diezgan lielas komplikācijas jūsu ceļojuma apdrošināšana. Kā tas ir iespējams? Gluži vienkārši, ja jums ir sakārtoti pirms izbraukšanas, tikai ar mazāku braukšanas maksas ceļojumu apdrošināšanu. Saistībā ar šādu ceļojumu apdrošināšanu, var būt viens no iespējamiem braucienu apdrošināšanas izņēmumiem.

Term apdrošināšana izslēgšana attiecas uz darbību, kas ir tik riskanti, lai apdrošināšanas sabiedrība, kas ar savu apdrošināšanas nosacījumiem, ir noteikts, ka, jaapdrošināšanas gadījums noticis dažas no šīm darbībām, tad nav jāmaksā kompensāciju, kas, savukārt, nozīmē, ka tā patiešām maksā nebūs. Riskantām darbībām no viedokļa apdrošināšanas sabiedrībām ir lielāks risks gūt traumas un turpmākajiem augstās izmaksas, kas saistītas ar ārsta aprūpi. Vai izslēgšana ceļojumu apdrošināšana parasti ietver vindsērfings, burāšana, gumijlēkšana, izpletņlēkšana, hang - planēšana, hang atpakaļ, kitesurfing, kanoe sarežģīto reljefu ar velosipēdu vai lekt no ziemas sporta aktivitātēm. Rūpīgu un pilnīgu sarakstu par darbībām, uz kurāmaizliegts vienmēr var atrast vispārējos apdrošināšanas nosacījumos katram apdrošināšanas uzņēmumam, jo tie ir ne tikai protams būt atšķirīgs, tādēļ, ja jūs gatavojas palaist darbību un vienu apdrošināšanas kompāniju, lai redzētu viņas aizliegta, tad jūs joprojām varat apskatīt uz konkurenci, ja jums piedāvāt dažas interesantas izmaiņas, ja jūsu darbība ir apdrošināta.

Kā pēc izvēles ekskursijas?

Zemākas variācijas ceļojumu apdrošināšanu, automātiski nenozīmē, ka jebkuru piedzīvojumu izvēles ekskursijas sasniegt. Spēlē, joprojām ir divas iespējas. Viens no tiem irpāreja uz augstāku tarifu, par ceļojumu apdrošināšanu, ja jūs plānojat doties uz izvēles ceļojumā vai ieplānot citu piedzīvojumu darbību. Piemēram, ceļojumu apdrošināšana var tikt izvietoti uz vietas internetā, kas izvēles dienu ceļojumā. Vēl viena iespēja ir apdrošināšana, kas sedz operators izvēles ekskursijas. Ja sekojošais slikto situāciju varētu sniegt medicīnisko palīdzību, kura tiek maksāta no operatora apdrošināšanas polise.

Tomēr tas irsalīdzinoši riskants risinājumu, kā operators izvēles ekskursijām noteikti apdrošināts ar kādu no vietējiem apdrošināšanas uzņēmumiem, un ir maz ticams, ka viņi paši būs drošības nosacījumi VM vai angļu valodā. Patiešām, bieži vien pats vai nav apdrošināšanas līgumu. Tātad, ja jūs plānojat piedalīties dažos piedzīvojumu darbības, un, kad tas ir apdrošināti pret nelaimes gadījumiem, tad organizēt gan riskantu alternatīvu ceļojumu apdrošināšanu, kamēr darbības. Noteikti ir vērts iepriekš zināt progresu izvēles ekskursijas, aizsardzības iekārtu un grūtības reljefa izmantošanu.