Celtniecības bloki investīciju

● 08. 06. 2014

Ieguldot irlabs bizness, bet tas ir nepieciešams, lai varētu staigāt tajā. Tie, kuri nevar darīt, ir jāatmaksā atalgojumu un zaudē lielu finanšu rezervi, un arī ilūziju. Ieguldījumi sakot, viens ir jāzina, kā, vai ka tas nav asiņot. Investīcijas ir ne visiem, tas ir nepieciešams, nejaukt ar investīciju jūtas, nevis parādīt emocijas, lai varētu pārvietot akciju tirgus, ir stipri nervi, nav jāuzsver, ir labs roku uz ieguldījumu izvēli, ir laba acs uz investīcijām, valsts tās lēmumu, untamlīdzīgi. Tas nav visiem, tādēļ, ja jūs vēlaties ieguldīt, bet nekas daudz, ko teikt, lai jūs, nolīgt profesionālu, kurš būs tirdzniecības jums. Investoriem ir jāzina jaunākās tendences, jaunākās kustas, tāpēc, ka investīcijas ir ne tikai par to, ka kaut kur jums naudu, un jums būs novērtēt, noteikti nav.

Katru dienu mēs uzraudzīt finanšu tirgus uzrauga, vai palielinot vai samazinot savu ieguldījumu, darīt to, ko jūs varat ieguldīt, kur irlaba cena, lai iegādātos, ja ieguldījums jūsu labu cenu pārdot untamlīdzīgi. O ir jūsu portfolio uzmanīgi, pretējā gadījumā jūs varat tieši finansēt no loga. Attiecībā uz ieguldījumiem nav aprūpi, protams, jums kritīs un samazināsies par viņiem un pārveidojumi. Ja jūs esat tuvu, lai kāds, kas nodarbojas ar investīcijām, lūgt viņa padomu. Šādapersona var būt ļoti spēcīgs, un jainvestīcijas nopelnadzīvo tas noteikti būs par labu jums, un viņa padomu noteikti palīdzēs jums sākumā. Bet jums ir arī saprast, ka šādscilvēks vienkārši ir savas mājieni, padomus, ieteikumus untamlīdzīgi. Kas strādā pie viņa, var nedarboties jums, un tas ir labi veikt konsultācijas un padomus, ar rezervi un tos visus. Persona, kas veic ieguldījumus neziņā nav ieguldīt akciju tirgū, un to, ko jūs darāt, lai jūsu pašu labumam.

Ir arīdažādi kursi, dažādas grāmatas, dažādus tehniskus rakstus, kas palīdzēs jums vairāk koncentrēties uz investīcijām un ieguldījumiem. Daudzi no tiem pats par sevi ir simtiem bezjēdzīgu priekšlikumiem un apgalvojumiem, kas ir jāievēro, untamlīdzīgi. Tomēr eksperti ir vienisprātis, ka teorēmas un noteikumi, nevis izklīst, jo tie joprojām domā par to, ko darīt, kā darīt to, konorādījums unOtrā mācība, es nevaru iet kopā, untamlīdzīgi. Un daudz no tā iet ap galvu. Varat arī mēģināt kustībām apmaiņu eksāmenu programmas, lai palīdzētu jums orientēties. Protams, tas nav gluži tiesības uzņēmumiem, bet ir skaidrs, ka pacelt mazas mušas var tikt vērsts kā pārcelties tur, ko jābūt uzmanīgiem par to, ko darīt savādāk nākamreiz. Jums būs vietas, lai mēģinātu visu un viss apmācības. Atrisināt visu, un jūs galu galā tikainedaudz vairāk readier nekā tad, kad jūs iet uz akciju tirgū bez sagatavošanas. Turklāt,protams, tev pastāstīs dažus padomus un konsultācijas. Un viņiem tas ir labi pievērst uzmanību, bet tie pilnīgi.

Kas ir labs par vienu var nebūt vairs tik labi viens otru, ir nepieciešams domāt un būt to prātā. Lai izvairītos no nepieciešamības iegādāties vairākas grāmatas, žurnālu un pēcdiploma kursus, jo tas viss ir noteikti gatavojas izmaksas un kursi parasti navlētākais, tas ir labi, lai atrastu tikai pamati par to, kas ir vajadzīgs, lai ieguldītu, kas ir vissvarīgākais. Šajā rakstā jūs uzzināsiet pamata celtniecības blokus ieguldījumiem, bet gandrīz var teikt, ka šie pieci pamata padomus par sākotnējās apriti krājumu pietiekami.

1. Ieguldījumi ir savu laiku

Investīciju tirgū ir leģendas, kas ir viens no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē. Bet tad jūs atradīsiet, ka šie cilvēki ir uz to ieguldījumiem un to finanses bija jāgaida. Iepriekš viņš strādājis arī kā visi pārējie, un gaidīt, lai jūs un pareizi ieguldīt. Ieguldījumiem ir jāpieiet atbildīgi. Ja jūs uzskatāt, ka viens, divi, un jūs saņemsiet bagāts ieguldot finansiāli, tad citā līmenī, kas vienāds ar wrap un strādāt. Tas nav iegūt bagāts investīcijām, tas patiesi laimīgs pāris. Ievadot finanšu tirgu un akciju tirgus, lai noteiktu to privilēģijas. Ja jums ir pārspīlēti cerības, drīz vien atmaksā vairāk nekā peļņa, pārspīlētas cerības drīz vērsta uz ceļiem. Daudzi investori uzskata, ka Jūsu īpašums ar vairākiem veikaliem un reizināt to vismaz uz pāris gadiem. Pilnīgi kļūdaina ideja, un, ja jums ir tā, jums ir nepieciešams, lai prātīgs ātri. Ja mēs runājam par reālu ieguldījumu, jums ir jāzina, ka tas ir ilgtermiņā, tas irmūža ceļojums, par kuriem ir izsniegtas. Tas navjautājums par dažiem mēnešiem vai pēc dažiem gadiem, tas tiešām ir uz mūžu. Tātad, ja jūs nevēlaties, lai jūsu dzīve pielāgoties un nevēlas ieguldīt dzīves laikā, tad rūpīgi apsvērt un izskatīt.

2. Skatīties netaisnīgi, scammers, un jums to, ko vēlaties, lai saišķis

Mūsdienu pasaulē tas ir diemžēl nepieciešams pievērst uzmanību tam, vai kāds vēlas fleece apgrozījumu un saišķa naudas, lai kabatas. Diemžēl, tas nav atšķirīgs ieguldījumiem. Šodien iegulda ievērojamu daļu no līdzekļiem viegli pieejama, kas diemžēl nav balstītas uz mēģinājumu novērtēt klienta finanses, bet arī novērtētu un vairoties jūsu finanses un nodevu augstu maksu. Atrašanās vieta ir piesardzība. Ja jūsu ieguldījumu brokeru saka, ka jūs esat nulles riska, kas nodrošina peļņu desmitiem vai simtiem procentiem, jums ir nepieciešams domāt un būt piesardzīgiem. Tiešām tas irgadījums? Nav tādas investīcijas vienkārši nav. Savākt tirgus atsauci, jautājiet citiem ieguldītājiem rūpīgi jāapsver katrs solis, un neļaujietaģents iet visur, un nav push to panākt. Tas atbalstapirmais noteikums nepieciešamās investīcijas, lai atstāt daudz laika un daudz vietas.

3. Vienkāršība spēlē prim

Ja jūs ieguldīt, vienmēr grib viegli ieguldīt, jo īpaši. Veiksmīgu investori nav jātērē laiks un stundu tirgus analīzes un atlases kompleksu ieguldījumu stratēģiju. Jums nav nepieciešams būt tik sarežģīti aprēķināt un analizēt. Vienkāršība dominē, tāpēc ir svarīgi zināt šo un to ievērotu. No sākuma tas ir nepieciešams, lai ienirt lielu risku, tas ir labi, lai uzzinātu visu par vienkāršiem ieguldījumiem, kas nav saistīti ar tik daudz risku, kā citi. Ja atrodat kaut ko pārāk sarežģīta, vai tas šķist kaut kas prasa daudz pūļu, es neesmu rushing to. Tas ir nepieciešams, lai izvēlētos šādus ieguldījumus un produktus, kas ir viegli, lai jūs varētu saprast visu, kas jums ir skaidrs un vienkāršs.

4. Ticamība? Finanšu pasaulē, tas nemaksā daudz

Pamats ieguldījumiem ir pirkt zemi, pārdot augstas. Galvenais, lai ar pirmo daļu, kas ir lēti nopirkt, uztver attiecību cenas un peļņa uz vienu akciju. Šī attiecība faktiski norāda uz iespējamo katras klases akciju slēpšanās, saskaņā ar ieguldītāju. Lielāksīpatsvars cenu peļņa uz vienu akciju, protams, visi investori sagaida vairāk no akciju nākotnē, kā arī. Mind you, nekur nav rakstīts tieši tā, kā tam vajadzētu būt. Investori bieži vien kļūdaini pat šajā brīdī, ieguldītāji var būt nepareizi. Skatīties to, saskaņā ar to, ko jūs nolemjat, nedomāju, ka visu, kas jums, kas saka, jums ir saglabāt dažas no jūsu viedokli. Nav nepamatoti arī braukt ar to, ka tikai ieguldīt produktiem un uzņēmumiem, ka jūs zināt un saprast, kas galvenokārt. Ja jūs nesaprotat kaut ko, vai arī tā ir pārāk sarežģīta, lai jūs, nelieciet savu naudu šeit. Attiecas šeit, uzticas bet pārbaudīt racionalitāti unpasaules ieguldījumu vienmēr atmaksājas. Galu galā, tā ir jūsu nauda, un jūs vēlaties, lai pelnītu naudu, nevis zaudēt visu.

5. Nepastāvība neuztraucieties

Svārstīgums parasti nozīmē, ka kaut kas kustas, un cik tas kustas. Lielākā daļa investoru zina, kailgu laiku, ieguldījumi akcijās gandrīz vienmēr ir izdevīgi. Es joprojām, tomēr investori, kas atbrīvoties no saviem ieguldījumiem dažu mēnešu laikā pēc iegādes. Iemesls ir vienkāršs, viņi palaida garām izdevību, ka balks lejupslīdi. Panikas nāk un tā darīt visu iespējamo, lai padarītu savu ieguldījumu vaļā, cik drīz vien iespējams. Viņiem ir bailes no citu izlietnes, kas nav. Ja tas atkārtojas vairākas reizes citām investīcijām zaudē gandrīz visu savu naudu, ko neviens nevēlas. Tas parasti irlabs mēģināt paciest lejupslīdi un redzēt. Bieži vieninvestīcijas neizdodas, bet tad sāk atkal pieaugt. Tajā brīdī, tomēr tas bija ieguldītājs pārdod un nopelna viņas kāds cits. Tas maksā, tāpēcnedaudz vairāk pacietības, un gaidīt, lai to sāk pieaugt un ieguldījumu rāpties no apakšas.