Cenu atlaižu cenas enerģijas un kā to izmantot

● 01. 06. 2014

Pēdējos gados mēs visi esam pieraduši pie pastāvīgi dārgāku enerģijas cenām. Tagad, tomēr, šķiet, cenu pieaugumu, un beidzotbeigas Savukārt, kas būtu labvēlīga mūsu maki. Gāzes vajadzētu samazināt izmaksas par tā sadali, kā arī ievērojami samazinās cenu par elektroenerģiju un samazina atjaunojamās enerģijas lādiņu. Ja pāreja no viena piegādātāja uz otru, kā arī jūs varat ietaupīt papildu ciparu.

Saskaņā ar Enerģētikas regulatora biroja notika pēc vairāku mēnešu ilgām sarunām, lai pazeminātu cenas dabasgāzes izplatīšanai gala patērētājiem 2014, vidēji pieciem procentiem, kas nav niecīgs kopsummā. Samaksa par gāzes sadali, lai ganmazākā daļa no kopējās cenas, bet arī šajā gadījumā, ietaupījums būs no 100 € kārtībā. Turklāt aprēķini elektroenerģijas izskatās vēl optimistiski. Prece elektroenerģiju samazināts no aptuveni desmit līdz piecpadsmit procentiem, un to var pieņemt, kalīdzvērtīgu summu ieies samaksu arī par elektroenerģijas sadali.

Patīkami jaunumi klientiem, ir tā, ka viņi nedrīkst būtšoks jautājums, betilgtermiņa tendence, kas turpināsies arī nākamajā gadā, ti, 2015. Pēc ekspertu domām, var būt, lai samazinātu elektrības cenu meklēt ekonomisko krīzi, kas samazina pieprasījumu un cēloņus starp dažādu piegādātāju konkurenci. Pārvietot cenas enerģijas tirgū, taču, iespējamspolitiskā situācija kaimiņvalstī Vācijā. Lomu var attiecināt uz enerģijas izsolēm un par kuru uzņēmēji nāk ar saviem klientiem. Izsoles ir tāds trūkums, ka iepriekš nav ne jausmas, kas faktiski piegādāt enerģiju. Gadījumā, ja jūs noslēdzat darbībā, apņemas, kauzvarētāju līgumslēdzējs paraksta līgumu, un jums ir jāatbilst noteikumiem un nosacījumiem. Tagad piedalās izsolēs nevis mazākas piegādātāju, kurš lēš, cenu attīstību ilgākā laika periodā dažreiz pārāk optimistiski, kā rezultātā var būt nepareizās cenu attīstību apdraudēto izņemot klientu un paša uzņēmuma.

Tā maksā mainīt elektroenerģijas piegādātāju?

Kadpaziņojums par lētāku joprojām nav pietiekami, un vēlētos, lai palīdzētu ietaupīt vēl vairāk finansējuma, jūs varat mēģināt izdomāt, ja viņš nav jāmaksā jums mainīt piegādātāju. Tāvisa maiņa aizņem vismaz trīs mēnešus, tas ir ieteicams mainīt atvaļinājuma periodu,jaunais līgumslēdzējs nonāca pie apkures sezonu. Saskaņā līknes, un viņa pulkstenis ilgtermiņa gāzes patēriņu virs gadā, šajā periodā janvāris-aprīlis PROTOP aptuveni puse no gāzes patēriņa. Tādējādi, ja kāds nolemj mainīt līdz ziemas sākumā, tas navlabs laiks, kā arī gandrīzvisu apkures sezonu būs maksāt augstāku cenu par sākotnējo piegādātāju. Specifiski uzkrājumi vienmēr ir atkarīgs no patēriņa, no biļetes veida, kā arī līgumu ar piegādātāju. Normālā četras megavatstundas stundas elektroenerģijas patēriņš paliks mājās, aptuveni 1500 € vairāk. Ļoti izdevīgi pirms maiņas pa internetu, kur ir noteiktivairāki interesanti skaitītāju, kurā jūs vienkārši varat ievadīt tikai visu nepieciešamo informāciju, un uzzināt, cik daudz jūs maksājat mainīt piegādātāju. Maksa Attiecībā uz atjaunojamiem ietilpst apmēram simts eiro.

Neraugoties uz šiem faktiem ir ieinteresēti mainīt piegādātāju vairākām mājsaimniecībām kritums. Un kāpēc tas patiesībā ir? Atbilde uz šo jautājumu ir pavisam vienkārša. Lielajiem piegādātājiem, kas pēdējos gados zaudēja procentuāli lielāko klientu par labu mazākiem piegādātājiem, kas bija labāks piedāvājums, un tādējādilielāka kompānija nolēma nākt klajā ar izmaksu ziņā pievilcīgu piedāvājumu, kas ir atbalsta visas galvenās mārketinga kampaņas, padarot tos spēj saglabāt visu skaits esošajiem klientiem. Es tomēr joprojām ir iespējams atrast mazākos piegādātājus, kas var ietaupīt vairākus simtus eiro gadā papildus. Tomēr, ietaupījumi, iespējams, vairumā gadījumu nav tā vērts, lai klientiem, piegādātājiem no pazīstamu zīmolu droves atstājot. Kā vēl viens iemesls var norādīt stagnācijas pauninieks. Klienti tagad ir daudz labāk informēti nekā agrāk, un atstāj, lai pārliecinātu tikai vienu interesantu piedāvājumu. Turklāt dažās pilsētās, pat sliekšņa darījumu pilnībā aizliegta.

Vēl viens svarīgs iemesls ir nepārstrādāti pārdevēja klientiem, ir saistības no iepriekšējiem gadiem, jo ir diezganliela grupa, kas arī ir vairākas līgumsaistības, no kuriem mēs nevaram vienkārši iegūt. Tādējādi,klients var izvēlēties lētāku variantu, un mainīt pakalpojumu sniedzēju, jo tie būtu jāmaksā divus līgumus, vai arī pārkāpj noteikumus un nosacījumus, kas regulē līgumu ar pirmo darbuzņēmēju. Par šādupieeju, jāņem nodarbības, un tiem, kuri varētu būtizredzes labākas atlaides parakstījušies uz ilgu laiku. Gadījumā, ja samazinās konkurenci, jo klienti vienmēr ir maksāt augstāku cenu par savu piegādātāju, jo viņš ir līgumiski apņēmies. Vienīgais veids, kā būs klienti arilgāku līgumu varētu saņemt prom no viņa piegādātāja mainās uzņēmējdarbības nosacījumus vai cenrāžus piegādātāji, kas dažās var sagaidīt ar ierašanos jauno kalendāro gadu.

Arī tad, ja kaut kas, jūs saglabāt, ir atkarīgs no rūpīgas lasījumu visos apstākļos, līgumiem un rēķiniem. Tātad jums ir, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par to, cik daudz un par to, ko jūs maksājat. Tas, diemžēl, cilvēki ir ieradums too. Rēķins skan knapi pusi cilvēkus. Lielākā daļa cilvēku interesē tikai augstums underpayment vai pārmaksu. Nākotnē, mēs droši vien varētu gaidīt vienkāršotu formu rēķinā, kas pats par sevi ir reizēm klupšanas akmens.