Cik augstas uzturēšanas tiek maksāti

● 02. 06. 2014

Šķiršanās, protams, navpatīkams temats, it īpaši, ja Jums ir spēle, un bērniem. Vairumā gadījumu tie ir uzticēti aprūpē viņa māte, ja un kad tie ir, un dalījās aizbildniecību neatzīst. Nootras puses,bijušais partneris, šajā gadījumā, tēvs bērniem, viņu pēcnācējiem jāmaksā alimenti. Tas parasti nav noteikta, bet tā summa, lemj kompetentā tiesa. Pat maksājuma apkopes laikā, var šo summu, atkarībā no bērnu vajadzībām, sadarbībā arvecāku ienākumu pārmaiņām.

Kas iruztura

Lai nodrošinātu bērniem ir pašu dzīves līmeni kā viņu vecāki, viņi maksā alimentus. Tādējādi ne viņiem konkrēti, alimenti ir adresēta to juridisko pārstāvi, parasti māte, kas ir pēcšķiršanās stājās aprūpē, līdz bērni sasniedz pilngadību. Tad tas ir barojoša nosūtīti tieši uz tiem, kas parasti kamēr nedostudují. Praksē, alimenti var raksturot kā rūpēties par saviem bērniem dzīvot līdzīgos apstākļos un neplānot miljonārs ar luksusa villa un dažas automašīnas, un bērniem nav ko ēst bija.

Uzturēšanas summa

Jo tas ir arī barojoša fiksēto unapjoms jānosaka tiesas. Vienmēr ir atkarīgs no ienākumiem no vecākiem vai vecākiem, kuriembērns ir uzticēta tā gādībai. Vecākiem ir pienākums iesniegt tiesā visus dokumentus par viņa ienākumiem, uz kuru pamatatiesa lems summu alimenti. Izšķiroša nozīme tomēr ir arī citi faktori, un ka gadījumā, javecākiem ir pienākums maksāt uzturlīdzekļus, kā arī citām personām, piemēram, bērniem no iepriekšējām partnerattiecībām, nevarīgu vecākiem un citiem, piemēram fakts var samazināt uzturlīdzekļu apmēru. Papildus apmierināt bērnu, ti, skolu, hobijiem, un veselības stāvokli bērnu. Parasti mūsu barojoša svārstās no pieciem tīkliem eiro piecus tūkstošus mēnesī, un bagāts tas var būt daudz vairāk. Tā bieži gadās, kavecākiem, kurš ir izraudzīts pienākums maksāt alimentus un uzņēmējdarbību, parādot tikai daļu no saviem ienākumiem, ir piešķirtas. Vienkārši runājot - nopelna mēnesī par " kabatas " simtiem tūkstošu, bet oficiāli ir aptuveni desmit tūkstoši. Tā tad otram vecākam irzināma cīņa, un ja tādējādi nopelnot savu pienākumu maksājumu uzturēšanu izvairās, tad nav citas izvēles, kā nolīgt labu advokātu un mēģināt palielināt alimenti.

Kā alimenti samaksāts

Nosaka summas, visbiežāk izmaksā reizi mēnesī, un ir paredzēts, lai iegādātos pārtikas un citas pamatvajadzības par bērnu. Nauda tiks saglabātas konkrētus līdzekļus, zarnu ietaupījumu.

Izmaiņas uzturēšana

Ja maksājuma laikā mainīsies, vaipalielinājums vai samazinājums ienākumiem, kas maksā alimentus, vai vienkārši palielināt bērna vajadzībām, tad jūs varat pieteikties uz uzturēšanā pieaugumu, padarot vecākiem, kas ir bērna aizbildnis. Savukārt, ja vecāki kritums ienākumiem un nespēj samaksāt augstas uzturēšanas, viņš var pieprasīt samazināt uzturlīdzekļu apmēru.

Ne tikai barojošu

Javecāks maksā alimentus, nenozīmē, ka visi rūpēties par viņu un novērstu bērnu nav nepieciešams, un var pat sniegt kaut kas cits. Nepavisam. Viņš var brīvi veicināt sporta un nopirkt viņam jaunu hokeja iekārtas vai grāmatas, maksāt par ceļojumu. Tas viss, protams, un citas dāvanas nav iekļauta apkopi, lai jūs nevarat mātes protestēt, ka tad, ja tasjaunais dators bērnam bija divdesmit tūkstoši, nevis desmit mēnešus uzturvērtību divi tūkstoši mēnesī, lai nomaksātu.

Nekas netiek atgriezta

Alimenti ir arī nav atmaksājams, un otrādi, var ar atpakaļejošu spēku maksāt cenu. Vienmēr jāņem vērā vajadzības un gūt labumu no bērna. Piemēram, sākt spēlēt hokeju. Viņa vajadzības tiek palielināta, pamatojoties uz satiksmes mācībām, hokeja rīkiem un daudzi citi. No vecākiem, kurš ir bērna aizbildnis, lūgt uzturēšanā pieaugumu, ar paaugstinātas prasības ilgst no oktobra, un viss ir pārbaudīts un tiesas oklepnuto kopš decembra. Tātad, pat oktobrī un novembrī, ir vecākiem ar pienākumu maksāt uzturlīdzekļus summu samaksāt.