Cik lielshipotēku un uz cik ilgu laiku

● 11. 06. 2014

Daudzi cilvēki, kuri vēlas iegādāties savu mājokli, tas nav pietiekami daudz naudas. Vienīgais veids, šajā gadījumā, lai sasniegtu to pašu korpuss ir aizņemties to, parasti hipotēku veidā. Cik lielahipotēku izvēlēties un uz cik ilgu laiku.

Hipotēku summu

Cilvēki apsver hipotēku parasti loģiski vēlas, lai viņu finansiālā atbildība ir minimāla. Tas ir no vienas puses labi, bet tas nes sev līdzi risku. Šie cilvēki, ja tie ir pieejami līdzekļi, lai viņi cenšas, lai visās dzīves un ņem mazāko hipotēku izdarīt banku pēc iespējas īsākā laikā un tajā pašā laikā nav jāmaksā lieki par procentiem.

Ja jums nav, lai finansētu nekustamo īpašumu, izmantojot hipotekāro kredītu 100% apmērā,priekšrocība ir tā, ka jums iegūt zemāku procentu likmi. Tas vienmēr jāpaliek, tomēr, jums ir nauda, kas sniegs jums finansiālu brīvību. Tas nozīmē, ka tad, kadnotiek negaidītais, jums ir vieta, kur " rakt " par naudu, lai nomaksātu hipotēku.

Ja jūs iet uz hipotēku naudu, jums varbūt zemāku procentu likmi, bet jums būs risks parādu slazdā, pat garīgi jums būs vairāk apgrūtinošs hipotēku. Jums būs dzīvot ar to, ka neatkarīgi notiek, jūs varat veikt lielu finansiālu problēmu.

Kā izvēlēties termiņu hipotēku

U variants termiņš hipotekāro situācija irtāda pati kāiepriekš. Daudziem cilvēkiem,ideja par "parāda" jau 30 gadus ir nepieņemami, un vēlas, lai samazinātu šo laiku.

Īsāki termiņi nozīmē arī lielāku ikmēneša maksājumu, kas (ja jums nav papildus ienākumi), neļaus jums veidot pietiekamu finanšu rezervi.

Šie cilvēki ir vīzija, kahipotēku atmaksāt kredītu ātrāk, bet vēl ir jāpārdomā savus soļus dzīvē, šādas iegūšanas vai izmaiņas ģimenes darbā. Darbs būs grūti mainīt, jo visas izmaiņas nozīmē nenoteiktību, un, ja jums ir jāmaksā augstas ikmēneša hipotēku, atstājot jūs mazāk uzticību jums.

Neskatoties uz to, ka pie augstām daļām, pārāk piekrauts ar savu budžetu, jūs jāuztraucas par to, kā fiksācijas perioda beigās un iespējamo procentu likmju pieaugumu.

Uzziniet, kā efektīvi rīkoties ar naudas

Vai jums ir kāda nauda, ko vēlaties nodot hipotekāro kredītu? Pat vairāk nekā tas, jādomā par iespējām investīcijām. Protams, šī iespēja ir ne visiem. Ieguldījumi jāveic savi riski, un, ja jums nav finanšu informētību par produktiem, jums būs daudz, lai izpētītu šo tēmu, vai arī konsultēties ar finanšu konsultanta. Izvēlieties šo opciju, daudz cilvēku. Tas nav nepamatoti, bet tas ir ļoti svarīgi atrast kvalificētu finanšu konsultanta, kuram jums ir uzticību. Viņi bieži palīdz fondu indivīdiem vai ģimenēm, kas gadu desmitiem.

Ja jūs gudri ieguldīt naudu vietā, lai ievietotu tos hipotēku, jūs panāksiet pievilcīgu atdevi laikā, kas būs lielāka nekā izmaksas hipotēku. Efektīvāka regulāri ieguldījumi, nevis vienreizlietojamas. Proti, lai samazinātu risku.

Ja jums nav ievietot naudu hipotekāro kredītu, bet ieguldījumiem, jūs varat būt pārliecināti, ka neatkarīgi notiek dzīvē, jums būs piekļuve šai naudu.

Tomēr, ja jums nav ieguldīt, atstāt likviditātes rezervi unpārējie izvēlas ļaut hipotēkām. Naudu, ka jums būs jūsu kontā (un ietaupījumi), laika gaitā inflācijas dēļ zaudēs vērtību.

Eksperti finanšu ieteica arī atmaksāt hipotēku agri, ja jums izdevās uzkrāt naudu, vai tie ir iegūti (piemēram, mantojuma). Tas ir arī labāk (ne pateicoties tam, kahipotekāro iraizdevums), naudas, ko ieguldīt. Turklāt, ja jūs, kas dažādu iemeslu dēļ ir nepieciešams, apņemšanās, lai atbrīvotos no, jūs varat darīt jebkurā brīdī fiksāciju laikā.