Dārgi tālruņa zvanus pie nebanku kredītu

● 01. 06. 2014

Katrs no mums, protams, kādreiz met Sludinājumi stils: zvaniet mums, mēs aizdot bez nevajadzīgiem dokumentiem, ātri un diskrētas. Cilvēki finansiālās grūtībās, tad parasti nevar pretoties zvanu uz tālruņa numuru. Rezultāts var būt diezgan neproduktīva, tomēr, kadtelefona rēķinu ierodas.

Jau kādu laiku, lai gan tas ir spēkāgrozījumi Patērētāju kreditēšanas likumu, kas aizliedz izmantot sarunās par aizdevumu maksas līnijām, bet daži no nebanku uzņēmumi ir pastāvīgi cenšas kaut kā apiet likumu. Kā rezultātā, tā var gadīties, kaaizņēmējs būs jāmaksā daudz lielāku summu par telefona zvaniem, nekā tie saņem, kā rezultātā aizdeva. Šādalieta ir ļoti kaitinošas un noteikti potenciālie kandidāti nevar maksāt. Apkārtceļš aktā patiesībā, šķiet, ir visur, un dažreiz tas nav grūti vispār. Grozījumi Patērētāju kredītu likums ir, lai uzzinātu,nepieciešams sadaļa neattiecas uz uzņēmumiem. Nebanku kredītiem, tādējādi apejot likumu, vienkārši nozīmē, ka jūs esat ieinteresēti pieteikties aizdevumam vispirms ir jānosaka, vai tas būtu tirdzniecības. Ja tā konstatē, ka tas notiek ar pašu, tad negodīgu praksi turpināt. Telefona rēķinu, tadkandidāts ļoti nepatīkams pārsteigums.

Var arī rasties šādu praksi, ko daži no bezmaksas līniju pēc, bet zvana, automātiski pārslēdzas uz līnijas ar ātrumu desmiti eiro minūtē. Noteikumi pārbaude, tomēr šādu pierādītu rīcību var arī uzlikt naudas sodu ar miljoniem eiro, kas ikvienam vajadzētu drīzāk domāt.

Atbilstību noteikumiem pārrauga arīasociācija mobilo sakaru operatoriem. Tas arī risina dažādus pārkāpumus ar pakalpojumu sniedzējiem. Daudzas reizes tas notiek, ka jūs nevarat pierādīt pakalpojumu konfliktā ar grozījumiem. Tas attiecas tikai uz patērētāju kreditēšanu, kas ir jāmaksā tikai aizdevumi, kas izsniegti privātpersonām. Ja jūs esat nebanku iestādes var aizstāvēt labi, tad viņam ir labas izredzes, ka tas paies negodīgu rīcību. Problēma ir tā, galvenokārt, ka pierādītsniegšana patēriņa kredīti privātpersonām ir ļoti problemātiska. Bet, kad runa ir par likuma pārkāpumiem, tā, ka katrs no uzņēmējiem, kuri spēj tehniski pārtraukt šādu pakalpojumu sniegšanu. Problēma ir tā, ka pakalpojumu sniedzēji parasti ir diezgan atjautīgs un tikai piedāvāt aizdevumus pašnodarbinātajiem un uzņēmējiem, lai viņi nevar nonākt pretrunā ar patērētāju kredītu likums, kā šajā gadījumā, šāda veida klientu nepiemēro.

Bizness inspekcija ir izpētīt katru sūdzību laiku līdz diviem mēnešiem, kas nevar tikt pilnībā optimizēta. Patērētāji jebkurā gadījumā, kad nodarbojas ar visiem ātras un nebanku kredītu vajadzētu izturēties piesardzīgi un rūpīgi, lai uzzinātu, cik daudz patiesībā jāmaksā par telefona zvanu. Asociācija mobilo operatoru sadarbībā ar telekomunikāciju iestādes ieviesa bezmaksas informāciju par pakalpojumu izmaksām, kas var būt diezgan labi izmantot tikai gadījumā, ja jums irieinteresētā persona, kas nav bankas aizdevumu, un uztraucas par to, cik daudz naudas varētu būt vērtstālruņa zvanu uz nezināmu numuru.