Daži padomi, kā ietaupīt naudu mājās

● 08. 06. 2014

Šis laiks ir ļoti ātrs, visi ir pēc kaut ko un kaut kur steigā, nevienam nav laika. Mēs meklējam brigādi un dažādiem papildu ienākumiem, mēs meklējam padomus un trikus, lai saglabātu tik daudz, cik iespējams, mums nav rakt dziļāk savos kabatas kompromisu par viņu dzīves. Pat es nedzīvoju citādi, es arī papildina elektroenerģiju spiesti meklēt kādu citu veidus, kā ietaupīt vēl vairāk. Var ietaupīt daudzās jomās pārtikas caur ūdeni un elektrību, lai finansētu sevi. Šeit es sniegt jums dažas idejas, iespējams, jums arī būsnoderīgs.

Izslēgt

Ikviens zina par un mēs esam dzirdējuši daudzas reizes, ka mēs esam aiz atvēsina, izejot no numura. Bet daži no mums darīt. Tas ir tas, ka ļoti vienkārši akts mūs glābs simtiem eirogadā.

Taupošas spuldzes

Izmantot enerģijas taupīšanas spuldzes, ietaupot līdz pat pāris eiro vai eiro gadā. Iepirkuma cena nav tik dārgs, un ir aptuveni 15x ilgāk dzīvi. Īstermiņa gaismas vai telpās, kur bieži ieslēgšanu, bet tas ir ieteicams, lai turpinātu izmantot kvēlspuldzes.

Izslēdziet IERĪCES

Vienmēr izslēdziet ierīci off pilnībā, izņemiet tālruni no lādētāja kontaktligzdas. Enabled ierīces patērē lielu daudzumu enerģijas un maksā mums simtiem eiro gadā.

Veļas mazgājamo veļu

Veļas mazgāšanas pakalpojums navstāsts pats par sevi, to var izdarīt daudzos veidos, kā ietaupīt diezgan daudz naudas. Varbūt mums vajadzētu sākt ar pareizu uzstādīšanas mazgātājs - ielieciet to uz cietas grīdas. Jagrīda ir nelīdzena konservēšanas laiks ir ievērojami palielinājies, tādējādi palielinot elektroenerģijas patēriņu. Veļu mazgāt zemākā temperatūrā, un tikai 40 ° C, un izsauktu īsās programmas ietaupīt enerģiju. Par labu un veļas tikai 500 apgriezieni minūtē, lielāks ātrums nozīmē lielāku enerģijas patēriņu vēlreiz. Izmantojiet labas kvalitātes veļas pulveri, veļas nodrošina labāku un mazāku enerģijas patēriņu. Visbeidzot, mums ir arī jāatceras, kamašīna jāvēršas, ja mums ir daudz netīrās veļas unmašīna ir tik aizņemts.

KLASE + +

Pērkot jaunu tehniku mūsu mājsaimniecības, mums ir jāpievērš uzmanība enerģijas klasi. Atrast to marķējumā, kam jābūt katru iekārtu. Izmaksas ierīces enerģijas klase+ + ir nedaudz augstāks, bet ar ilgstošu lietošanu, mēs noteikti vērts.

Kad dušā patērē tikai vienu trešdaļu no karstā ūdens, salīdzinot ar peldēšanās kubls. Kad dušā, neatstājiet ūdens darbojas nevajadzīgi. Tas ir labāk, lai ūdens Soaping, ūdens apstāšanās laikā un pēc tam atkārtoti uzkāptu. Tas ir arī nevajadzīgi atstāt ūdens darbojas, kamēr suku zobus. Remonta jebkuru piloši krāni, it īpaši ar karstu ūdeni.

Turklāt, pārliecinieties, lai flush tualetes plūst pāri, tā pazūd katru gadu novirzīt lielas summas. Tā ir arī noderīga, lai iegūtu ietaupījumus skalošanas tualeti, kurai ir divi varianti, 6 vai 3 litrus.

Trauku mazgāšanai

Nemazgājiet traukus zem tekoša ūdens, bet Piepildiet savu izlietne. Navvisekonomiskākais risinājums trauku mazgājamā mašīnā. Apgūt trauku labi sastāvā. Jums nebūs daži gabali, tad mazgāt vēlreiz. Skops, ne mazgāšanas. Ieguldot tajos atgriezīsies vairākas reizes.

Dzert ūdeni no krāna

Valstī, kas plūst no krāniem visvairāk mājsaimniecību kvalitātes ūdens, kas noteikti ir veselīgāk nekā pudelēs ūdeni plastmasas pudelēs. Ja jums patīk aromātu ūdeni, nopirkt labāku sīrupu.

Novietojiet ledusskapi prom no siltuma avotiem un atkausēšanas to regulāri, jo sals vairāk nekā 3 mm ievērojami palielina enerģijas patēriņu.

Cepamo

Pašlaik lielākā daļa pavārs indukcijas plīts. Ja jums nav lietošanas elektriskā plīts, desmit minūtes pirms pārtikas izslēgtu sildvirsmu. Jūs pēc tam atlikušo siltumu un taupīt enerģiju. Ievietojot verdošā izvēlēties no sākuma maksimālo intensitāti siltumu, kuru pēc tam pakāpeniski samazinās. Izmantot nerūsējošā tērauda virtuves ierīču, jo tas vada siltumu labi, tāpēc tas ievērojami saīsinātu gatavošanas laiku.