Dzīvības apdrošināšana, vai cik labi apdrošināts II

● 01. 06. 2014

Ar dzīvības apdrošināšana, mēs tikās pirmajā daļā šo rakstu. Ir zināms, ka tā ir elastīgs produkts, kas piedāvā vairāk iespēju. Mēs arī zinām, ka ir divas galvenās kategorijas, dzīvības apdrošināšanas un termiņa dzīvības apdrošināšanas un dzīvības apdrošināšanu kopā. Turklātkombinēto dzīvības apdrošināšanas sadalīta kapitāls dzīvības apdrošināšanas un tirgum piesaistīto dzīvības apdrošināšanu. Mēs arī zinām, bet ir svarīgi atcerēties, ka šodien irliela produktu klāstu šajā jomā, apdrošināšanas, un tāpēc ir nepieciešams, un svarīgi izvēlēties rūpīgi un pareizi, pretējā gadījumā tas var arī gadīties, ka jūs izvēlaties nepareizu apdrošināšanu, slikta apdrošinājuma summu un, protams, nevēlos. Turklāt, japroblēma irneērtības sliktu dzīvības apdrošināšanu, jums nebūs problēmu papildus. Dzīvības apdrošināšana var pievienot arī citus produktus, kas pasargās jūs zināmā mērā. Šajā turpinājums rakstā jūs uzzināt informāciju, kas vairs nav nepieciešama, lai nodrošinātu pareizu dzīvības apdrošināšanu. Mēs apskatīsim, cik daudz tas palīdz nodrošināt to, lai izvēlētos apdrošināšanas stāžu, vai ir iespējama nodokļu atvieglojumus, ja tas ir labi, lai atjauninātu līgumu un to, kā organizēt dzīvības apdrošināšanu.

Par kādu summu ir labs apdrošināt?

Apdrošinājuma summa irjēdziens, kas izskaidrojams ar to, ka tā irsumma, kas tiek panākta vienošanās apdrošināšanas līgumā. Saskaņā ar šo summu, lai noteiktu atlīdzības summu no riska gadījumā pretenziju. Bieži vien šī summa tiek izmantota arī kā pamatu, lai aprēķinātu prēmijas. Bet kāda iroptimālā apdrošināšanas summa? Tā, ka tas nav pietiekami, bet atkal, ka tas ir iespējams maksāt apdrošināšanu un nav pazudināt jūsu finansēm. Tāpēc, apdrošinātooptimāla summa nāvi, kas iegūta no summas no gada ienākumiem. Tas būtu līdz piecām reizēm, divreiz gada ienākumiem. Apdrošinājuma summa ir jāatbilst faktiskajām vajadzībām apdrošinātā klientu un viņa vajadzībām, vai jebkādām saistībām, lai nodrošinātu ģimeni.

Kā izvēlēties apdrošināšanas stāžu?

Minimālais ieteicamais apdrošināšanas stāžs ar regulāriem prēmiju maksājumiem tiek uzskatīti apdrošināšanas aģentūra desmit gadus. Īsāks apdrošināšana ir labs tikai konkrētam mērķim, piemēram, nodrošinot aizdevumu, līzings. Protams, tur ir formula ir taisnība, kailgāksperiods apdrošināšanu,ilgākā periodā apdrošināšanas aizsardzību, un tādējādi būs augstāka pat iespējams naudas vērtību. Tāpēc ir labi izņemt apdrošināšanas polisi par pietiekami ilgi. Priekšrocība ir par jums.

Tie var būt nodokļu atvieglojumi?

Dažiem apdrošināšanas veidiem var panākt ar nodokļu atskaitīšanu. Tomēr, jums ir jāatbilst šādiem pieciem kritērijiem. Pirmais kritērijs ir tas, kaapdrošinājuma ņēmējam ir jābūt labi apdrošināts. Otrais kritērijs ir tas, ka jums ir vienoties par līgumu vismaz uz pieciem gadiem. Trešais kritērijs ir tāds, kaapspriestais nolīgums ir jāizbeidz gadu, kur es dzīvoju līdz sešdesmit gadiem. Ceturtais kritērijs ir tas, kalīgumā jāietver risku par izdzīvošanu, javienošanās summa izdzīvošanu, ir ievērots no summas minimālo limitu apdrošināti saistībā ar apdrošināšanas periodu vai nāves risku. Piektais kritērijs iriespēja nodokļu atvieglojums neattiecas uz riska apdrošināšanu, kas nav, kas attiecas uz risku izdzīvošanu. Tāpat,piemaksu, ko izmaksā par apdrošināšanu, arī nevar pretendēt uz nodokļu atvieglojumiem.

Ja tas ir nepieciešams, lai atjauninātu līgumu?

Kad esat vienojušies par līgumu uz dzīvības apdrošināšanu, ir nepieciešams noslēgt līgumu regulāri atkal un domāju, ka to caur. Pēc vairāk nekā trīs gadus, var būt izmaiņas jūsu ienākumi, ģimenes stāvoklis jūsu vajadzībām. Tāpēc, tā apdrošināšanas līgums atjaunināt regulāri, lai saņemtu savu apdrošināšanas sabiedrība vai nepatīkamas situācijas, lai palīdzētu, nevis lai pievilt jums. Dzīvē, jūs varat nokļūt situācijā, kad jums nebūs spējīgi maksāt prēmijas. Tādēļ ir nepieciešams, lai vienmēr sazināties ar apdrošināšanas sabiedrību un sākt rīkoties saskaņā ar to. Jūs varat lūgt atlikt maksājumus, samazinātas apdrošināšanas prēmijas, samaksu par apdrošināšanas prēmiju, apdrošināšanas nodošanu valstij, nemaksājot piemaksu apturēšanu. Šis viena nostāja, un, ka jūs interesē, lai atrisinātu situāciju, novērstu kavēto piemaksu atgūšanu. Atcelšana līguma vienmēr ir neizdevīga klientam, tāpēc ir labi, ja vēlaties atcelt līgumu, šo soli pietiekami labi, lai padomātu par. Ja tas ir tikaiīss laiks, kad jūs nevarat samaksāt apdrošināšanas polisi, tā maksā netraucēt tikai doties uz kādu no iepriekš minētajiem soļiem.

Kā es varu organizēt dzīvības apdrošināšana?

Vieglākais apspriest dzīvības apdrošināšanu ir doties uz tuvāko filiāli, vai arī jūs varat sazināties ar apdrošināšanas brokeri. Šis organizē dzīvības apdrošināšanas veids ir individuāls katram cilvēkam atšķirīga, un tādēļ nevar tikt izvietoti, izmantojot internetu. Tiesas sēdē, jautājiet visu kas jūs interesē, un to, ko jūs vēlaties zināt, neuztraucieties, jo tur jums tie ir. Nelietojiet nokārtot par pirmo piedāvājumu, vienmēr iet uz sacensībām un uzzināt, kā jūsu līgums paskatījās uz viņiem. Pirms parakstīt līgumu ar konsultantu, kas iet caur apdrošināšanas noteikumiem. Jo īpaši,izslēgšanu no apdrošināšanas, un mēs izskaidrot visu, lai jūs varētu saprast. Tas navkauns, ka jūs nesaprotat tekstus. Ja Jums liekas, kaapdrošināšanas aģents, konsultants neapmierina jums, un jums liekas, ka tas ir tikai viņu pašu labā, un nav par labu jums, nekautrējieties sazināties ar konsultantu. Tā ir jūsu brīva izvēle. Apdrošināšanas padomnieks palīdzēs jums atrast dzīvības apdrošināšanas vienu, kas būs sēdēt tieši jums, lai ar viņu par savu finansiālo situāciju, runā taisni. Nav jēgas mākslīgi izraidot ienākumus. Tad var gadīties, ka jūsu apdrošināšanas cena mēnesī būs diezgan liels, un jūs piekrauts savu budžetu.