Dzīvības apdrošināšana, vai cik labi es apdrošināt

● 01. 06. 2014

Dzīvības apdrošināšana būtu par visiem. Šodientirgus piedāvā lielu skaitu dzīvības apdrošināšanas, tāpēc ir labi, lai būtu jāuzmanās, jo ne visu savu dzīvības apdrošināšanas polise var būt jūsu priekšrocība. Daudzi cilvēki cenšas nodrošināt savu ģimeni, ja kaut kas ir noticis ar viņu noticis, ja viņš kļuva ievainojums, kas novērš iespēju strādāt bažas, pastāviespēja, ka izmaksātu finansiālu kompensāciju nāves gadījumā cilvēks arī, kampolitika ir rakstīts, ir iespēja saņemt finansējumu samaksāts. Daudzi cilvēki vienkārši aizveras un dzīvības apdrošināšanas ar to, ka viņš atvieglotu jebkuru kaitīgu vai nepatīkamām situācijām izšķirtspēju. Tomēr, slikti slēgta dzīvības apdrošināšana, it īpaši tajās, kurdzīvības apdrošināšana, nepareizu vai nepietiekamu apdrošināšanas summu var bezjēdzīgi, un jums būs jātiek galā ar citu nepatīkamo situāciju.

Dzīvības apdrošināšana ir elastīga un piedāvā vairāk iespējas izmantot. Pētījums arī liecina, ka cilvēki nav orientēta plūdu produktu un saprast to pamatprincipus. Sakarā ar šādām kļūdām, lai cilvēki noslēdz trūkums un slikta dzīvības apdrošināšana irproblēma visā pasaulē. Tas noteikti ir labi, ka jums nosūtīt vai izteikt piedāvājumu par lielāku apdrošināšanu. Lai uzzinātu, kas irlabākais, lai jūs un, lai izvairītos, gluži pretēji, plašā loka.

Pirms dzīvības apdrošināšanas iegādi, jums ir jādomā par to, ko patiesībā sagaidīt dzīvības apdrošināšanu, kas apdrošinājuma summa ir vislabāk jums un cik daudz mēnesī par apdrošināšanu, jums ir gatavi un spējīgi maksāt. Ir svarīgi saprast, ka, ja mēs vēlamies, lai dzīvības apdrošināšana sedz risku, un mēs vēlamies,apdrošināšana bija saistīta arī ar uzkrājumiem. Piedāvā apdrošināšanas uzņēmumi tagad piedāvā divas galvenās veidu dzīvības apdrošināšanu. Unapdrošināšanas risks un apdrošināšana kopā. Kāda iratšķirība starp abiem.

Term dzīvības apdrošināšana sedz sākotnējo nāves risku. Jebkura prēmija tik tālu, lai segtu risku. Ir iekļauta uzkrājumu sastāvdaļa, līdz ar to nav ietaupīt naudu. Term dzīvības apdrošināšana ir izstrādāta tā, lai tā varētu sniegt klientam drošību ģimenes klienta nāvi, un, lai varētu izpildīt savas saistības, piemēram, aizdevumiem un hipotēkām.

Kombinētā dzīvības apdrošināšana ietver blakus mapēm, Fold, lai segtu savus riskus un arī uzkrājumu komponenti. Ietaupījums komponents ļauj vērtību ieguldīto līdzekļu. Šos produktus var tālāk iedalīt divās pamatkategorijās. Kapitāls dzīvības apdrošināšanas un tirgum piesaistīto dzīvības apdrošināšanu.

• Kapitāla dzīvības apdrošināšanu, var piedāvā arī apdrošināšanas sabiedrības kļūs par pensiju, apdrošināšanas un vispārējo apdrošināšanu bērnam. Tā ietvervalkāšana apdrošināšanu pret nāvi un izdzīvošanu. Apdrošinājuma summa var būt gan riska, un, vajadzības gadījumā,klients var izvēlēties atsevišķu apdrošinājuma summas nāves gadījumā konkrētas apdrošinājuma summas par izdzīvošanu. Pēcnāves klienta tiek izmaksāta norunāto summu apdrošināts nāves. Jaklients dzīvot līdz beigām apdrošināšanas līguma tiek maksāta norunāto summu, beidzoties termiņam, ieskaitot jebkuru daļu no ieņēmumiem. Uzkrājošās apdrošināšanas ir īpaši tiem klientiem, kuri vēlas, lai apdrošināšanas segumu, papildus riskiem, kā arī nodrošinātas garantēto summu termiņa beigās.

• Investīciju dzīvības apdrošināšana ir apdrošināšana pret nāvi apvienojumā ar iespēju ieguldīt daļu no piemaksas fondos. Tādējādi,dzīvības apdrošināšana ļauj lielāku un lielāku mainīgumsietaupījumi sastāvdaļa un atzinību finansējums ir atkarīgs no jums, jūsu izvēlēto stratēģiju. Tā nav, tomēr garantēta. Tātad, ja tas ir iespējams mainīt finansējuma līdzsvaru starp apdrošināšanas segumu un novērtēšanas līdzekļiem, atkarībā no apdrošinājuma summas izvēli un apdrošināšanas maksu. Arīlīdzekļu sadalījums starp izvēlētajām kopfondu var laikā, kas nepieciešams, apdrošināšanas pārmaiņas. Jaklients nomirst,apdrošinājuma summa tiek izmaksāta nāves gadījumā, vai pašreizējās vērtības individuālā konta, vai iespēja, ka pabalsts atbilst abiem. Ja klients live beigām apdrošināšanas līgumu vienmēr maksā pašreizējo vērtību individuālu kontā.

• Ir arī citi riski, ka jūs varat dzīvības apdrošināšana, papildu apdrošināšana. Papildus nāves risku, pastāv citi riski, kas var sarežģīt dzīvi cilvēkiem. Dažas no tām ir arī papildu apdrošināšana. Tie ir, piemēram, nelaimes gadījumu un pastāvīga invaliditāte, nopietna slimība, invaliditāte, dienas devas nespējas, vai dienas devas hospitalizācija.

• Nelaimes ietver laiku, kas nepieciešams, lai ārstētu traumas, neatgriezenisku invaliditāti, nāvi sakarā ar nelaimes gadījumu.

• Apdrošināšana pret nopietnām slimībām, visbiežāk nopietnās slimības ietver sirdslēkme, insults, vēzis, transplantāciju dzīvībai svarīgos orgānos, sirds vārstuļu protēzes, aklums, dzirdes zudumu un līdzīgas nopietnas slimības.

• Apdrošināšana invaliditātes. Jaapdrošinātā klientam ir jāsaņem invaliditātes pensiju, un ka viņam ir piešķirts atbrīvojums no maksājuma prēmiju. Saglabāja visus nosacījumus un prasības, kas izriet no apdrošināšanas. Ja ir panākta, unpensijas apmērs vai vienreizēju pabalstu uzreiz sākas ar maksājumu.