Eiropas Jaunatnes kartes EYCA vai EURO26

● 11. 06. 2014

Katrs no mums, iespējams, noveda pie uzskaitīt dažādas atlaižu kartes vai kartes, ar kurām mums ir iespēja ietaupīt naudu. Starpvairāk interesanti, protams, ietver studenta apliecība, kas loģiski piedāvāt lielāku labumu nekā tās indulging pieaugušajiem. Piemēram, ISIC nodot to, es bet labi un plaši zināms, ka visiem jauniešiem un studentiem. Jūs zināt, tomēr, vēl līdzīgas kartes? Kā par karti Euro <26? Tikai par šo rakstu, jo tas arī nav garām mūsu uzmanību.

Karte Euro < 26 jauniešu karte ir, ka tas irstarptautiski atzīts identifikācijas karte jauniešiem. Karti var būt izgatavotas no ikvienam, kas ir jaunāki par 30 gadiem, bez tāpersona bijastudents. Tāpēc nosaukums kartes atklāt " saldu noslēpumu ", kas ir iespējams izmantot karti, pat četrus gadus pēc tam, sasniedzot 26 gadu vecumu. Karte tiek izsniegta katru gadu un ražošanai nepieciešama personas apliecību, pasi -foto maksa 200 eiro. Tā nevar šķist maz, bet pēc tam jūs saņemsiet maksājums ar karti, pateicoties jums piekļūt interesantas atlaides, jo īpaši tiem, ceļošanai. Kartes mēs parādā esamību International Society European Youth Card Association.

Pateicoties jauniešu karte EURO < 26 irstarptautiska iniciatīva, katrs īpašnieks šīs kartes iespēja uzrakstīt rakstisku pieprasījumu mītne citas valsts veidā pamatiem sūtīt man katalogu atlaidēm, kas piešķirtas valsts. Šis pakalpojums ir karšu īpašniekiem bez maksas. Kas būtu tas šķita pārāk sarežģīts, ir personīgi apmeklēja centru Jauniešu karti ārzemēs, kur viņa katalogs protams sniegt personīgi. Pat vieglāk procedūra iriespēja atrast šo informāciju, izmantojot internetu.

Un tagad, lai iegūtu informāciju par atlaižu vien. World of atlaides, uz kurām katrs īpašnieks kartes Euro <26 automātiski nonāk skaitu tikai nedaudz vairāk nekāsimts tūkstoši atlaides vairāk nekā 35 valstīm Eiropā. Veiksmīgi izmantot, bet karte Euro < 26, var būt arī citās valstīs, uz kurām neattiecas ar Eiropu. Atlaides sadaļa iet cauri visām nozarēm, piemēram, kultūras, transporta, naktsmītnes, ēdināšana, sporta, pakalpojumu, izglītības, transporta, pieminekļiem untamlīdzīgi. Parastā summa atlaides pie kultūras organizācijām, piemēram, kinoteātri, teātri, festivāli untamlīdzīgi, atlaides parasti svārstās no 20-50 %. Izņēmuma gadījumos,procents ir vēl lielāks klāsts atlaides, pat 70-100 %. Autoskolas jo īpaši jaunatnes karšu īpašniekiem aptuveni 5-15 % no komisijas maksas kursu, naktsmītnes dažādās vietās, parasti var saņemt paldies karti par 10-40 % lētāk. Ļoti būtiskas atlaides var atrast arī citās Eiropas valstīs kuģniecības izmaksas valstī, tad kā kartes turētāja EURO < 26 Veikt atlaides pakalpojumus transporta uzņēmuma Student aģentūra.

Kā kartes lietotājam, jums ir arī iespēja piedalīties dažādos konkursos, jauniešu apvienībām, kas regulāri publicē. O viņiem apgūtlabāko un droši, izmantojot tīmekļa vietni. Es uzskatu, kajaunieši dos Jums kartes dzīvē daudz interesantu atlaides, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu. Viņi noteikti gribētu ieguldīt citām lietām, kas jums ir VI vai jūsu mīļajiem laimīgāki un lielāku labumu. Tātad, vai jūs saņemsiet kartes Euro <26 vērtībā daudzas reizes.