Eiropas subsīdijas uzņēmējiem

● 14. 06. 2014

Eiropas Savienība cenšas veicināt dažādas aktivitātes un bizness ir viens no tiem. O, kā mēs varam pārliecināties, kad viņi vēršas pie Eiropas subsīdijām uzņēmējiem. Ja Jums ir interese par uzņēmējdarbību, bet jums nav pietiekami daudz naudas, varbūt jūs varētu atbilst subsīdijas no Eiropas Savienības. Uzņēmēju ieinteresētība finanšu subsīdiju pakāpeniski palielinās, tomēr noteikumi, lai radītu pieteikumus ir diezgan sarežģīti, tāpēc kopējais sarežģītudarbību mazākiem uzņēmumiem vai atsevišķiem uzņēmējiem.

Kā iegūt stipendiju uzņēmējdarbībai

Tomēr, ja jūs zobgalība caur sarežģītu dokumentu kārtošanu, saņemt atlīdzību par pienācīgas kopējās subsīdijas, kas var kick biznesu pareizajā virzienā. Finanšu resursi trūkst gandrīz katru reizi, un tādējādi veido subsīdijas no Eiropas Savienības kopumā patīkams papildinājums. Pamats ir, lai būtu labs biznesa plāns un garām vienu bitu proverbial luck.

Irvairākas mājas lapas, kas pašlaik notiekošās ES programmas, kas atbalsta uzņēmēji var mācīties. Jums vienmēr ir jādomā uz priekšu, lai precīzāk izpētītu, ja jums ir iespējamā naudas injekcijas no Eiropas Savienības, tiesības, un tad, kad jūs apsvērt visus aspektus, jūs varat nodot attīstībā dotāciju pieteikumu.

Eiropas Savienība izvirzīja ekonomisko un sociālo kohēziju, ar kuru tā cenšas nodrošināt, ka atsevišķos reģionos, kur attīstība atpaliek no Eiropas vidējā līmeņa, sasniedzot tādu pašu līmeni, kas tiek izpildīts ar diviem fondiem. Tas ir struktūrfondi unKohēzijas fonds. Katrā no Fondu sadala naudu, bet vienmēr citiem mērķiem. Eiropas struktūrfondi ir atšķirīgi viedokļi par Eiropas Sociālo fondu, kuru atbalstīja ne- investīciju projektus, kuru vidū var ietvert īpašas programmas etniskajām minoritātēm, cilvēkiem ar invaliditāti un pārkvalifikācijubezdarbniekiem. Vēl viens no Eiropas struktūrfondu daļa,Eiropas Reģionālās attīstības fonds, kas atbalsta galvenokārt investīciju projektus, piemēram, likvidējot vides apgrūtinājumiem, tūrisma attīstību, ceļu un dzelzceļu, apzaļumošanai un līdzīgiem projektiem. Kohēzijas fonda mērķis ir atbalstīt nabadzīgākās valstis, nevis reģioni.

Kļūdas dotāciju pieteikumu

Es mēģināšu apkopot dažas pamata kļūdas pieteikumiem dotācijām no Eiropas Savienības parādās diezgan bieži, lai jūs varētu izvairīties no tiem. Noteikti jums ir pievērst uzmanību projekta budžetā, kas nedrīkst Tālākai vai nenovērtē. Projekta aprakstam jābūt pietiekami konkrētiem un atbilstoši deklarētajai programmai. Tur bieži vien ir pārāk formālas kļūdas bagātinātājus vai to nav vispār. Ja ir pietiekami pierādījumi nepieciešamība projekta nedrīkst apstiprināt dotācijas. Sīks apraksts par izvēlētās tehnoloģijas vai ilgtspējībai projektu. Tām vajadzētu būt pietiekami precīzi apraksta kompetenci atsevišķu komandas locekļiem. Izveidot skaidru grafiku projektu un tā mērķi.

Uzmanies arī tā, lai tie atbilstu individuālos datus ietvaros pieteikumu. Nodrošināt kvalitatīvu mārketinga pētījumu. Jums ir arī nodrošināt pietiekamu ekonomisko analīzi projekta pietiekoši komentāriem aprēķinātajiem rezultātiem un tabulas. Anyway,projektam jābūt pamatotus faktus, statistiku vai parametrus. No statistikas viedokļa ir visvienkāršākais iemesls noraidot pieteikumu par patenta piešķiršanu ir sliktas kvalitātes un nepietiekama projekta plānu, lai jūs pievērst ļoti lielu uzmanību. Turklāt, katram projektam ir dzīvotspējīga arī bez ES subsīdijām, jo citādi nebūtu jēgas mākslīgi radītu projektu, tikai tāpēc, kapieteikuma iesniedzējs velk naudu no Eiropas Savienības. Neaizmirstiet arī atbilstošu parakstu kastes formā un iesniedzot vienkāršu kopiju, nevis kopijas sertificēta.

Veiksmīga darbība subsīdijas

Jauzņēmums nav izpildījis nosacījumus, ar kādiemdotācija ir apstiprinātas, var prognozēt, kadotācija papildus būs jāmaksā vairāk drosmīgu sods. Ja ir divas vienāda veida grantu programmām ir ieteicams izvēlēties vienu, kurāsubsīdiju vēlas mazāku skaitu pretendentu. Tas teorētiski iesniedzējam būtu jāuzzina no attiecīgajām valsts amatpersonām. Ļoti svarīgi, lai gūtu panākumus, ir, kauzņēmējs savā uzņēmumā ir paredzēti cilvēku, kurš viņam būs rūpēties par pieprasījumu un sagatavot to sadarbībā ar amatpersonām vai konsultāciju firma.

Projekta vadītājs ir jābūtskaidri garantija kvalitātes komunikāciju un drošinātāju, kas uztur acu par visiem jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumiem dotācijām no Eiropas Savienības. Kad jūs nodot kaut ko, jums nevajadzētu mainīt, jo tas var būt saistīts ar dažiem pretrunas dažādās daļās pieteikumu. Iesniedzot dotāciju pieteikumus pieņemt kā saistības, jo iesniedzotpieteikumu pati jau ir daudzsološs, kaprojekts un tā parametriem, kurus sastapsiet. Attiecībā uz dažām grantu programmām, irregula, kas ir jāsāk ar projekta realizācijas pirmsdotācijas tiks oficiāli apstiprināts. Lielākā daļa ir šādā situācijā, lai apmierinātu izmaksas,uzņēmējs bija jāmaksā pirms dotāciju veidā.