Finansiālā aizsardzība pret interneta scammers

● 08. 06. 2014

Interneta pēdējos gados ir kļuvusi parabsolūti neatņemamu mūsu dzīves, un daudzi cilvēki, bez tā nevar pat iedomāties savu dienu. Neskatoties uz to,internetā tagad var atrisināt gandrīz visu. Pagaidiet par sevi, protams, ilgi nemaz vai tiešsaistes banku pakalpojumus, kas tomēr ir saistīta arī ar zināmiem riskiem. Interneta zagļiem pastāvīgi izgudrot veidus, ka aplaupīt cilvēki savus ietaupījumus bija saglabātas.

Tieši tāpēc mēs nesam šo rakstu ar ieskatu par to, kas būtu regulāri izmanto interneta banku ir jābūt uzmanīgiem un kā rīkoties, lai novērstu risku, ka zādzības savu naudu. Strauja tehnoloģiju attīstība un diezgan pienācīgas interese pārvaldīt bankas kontus, lai cilvēkiem, izmantojot internetu, vienlaikus ietaupot laiku un sniedz lielisku komfortu, bet, no otras puses, beckoning uzbrukt dažādiem noziedzīgiem elementiem, tāpēc tas ir ļoti svarīgi, lai būtu droši.

Drošība banku

Pat bankas ir informēti par iespēju uzbrukuma hakeriem. Tāpēc ir pirmais dambja un efektīva cīņā pret ļaunprātīgu interneta banku. Interneta maksājumu karti laikā tiek izmantots diezgan daudz efektīvas 3D Secure sistēmu, kas jau darbojas kādu laiku un vēl pieklājīgi apliecina. Katra karte ir pateicoties 3D Secure kodu, apstiprina, kaklients nāk uz viņa mobilo tālruni, kas samazina risku. Informācija par kredītkarti un elektronisko banku jebkurā gadījumā ir jāzina tikai lietotājs, un tas nedrīkst būt nekādā gadījumā sazināties ar kāds cits.

Drošības apsvērumu dēļ nav ieteicams izpaust paroles vai to ģimenes locekļiem. Nosakot paroli, jābūt vienam prātā, ka sarežģītas paroles ir daudz grūtāk, lai izjauktu vai minējums. Tāpēcideāls irkombinācija skaitļu, burtu, mazo un lielo burtu. Šādakombinācija ir neviens nejauši garām. Ir dažādas paroles, kas tiek izmantoti visā pasaulē, un ļoti bieži smalks variācijas, lai pēc tam, kad kibernoziedzniekiem darbu vieglāku.

Salīdzinoši labi zināms, vēl joprojām bīstams metode uzbrukums bankas kontos ir pikšķerēšana. Tās uzdevums ir izkļūt no nenojauš upuriem nepieciešamo informāciju, kas būtu zināms vienīgi uz īpašnieka karti vai elektronisko banku. Šie dati, protams, pēc tam ļaunprātīgi. Šāda uzbrukuma veids ir noticis sen, un tomēr katru gadu tas piesaista daudz nenojauš cilvēki. Kā mēs varam zināt, tik pikšķerēšanas uzbrukumu? Ļoti bieži izpaužas ar viltus tīmekļa vietni, kas parasti prasa ievadīt kartes numuru un citus datus, piemēram, kartes derīguma termiņš, kodu vai nosaukumu un īpašnieka. Saite uz krāpniecisku tīmekļa vietni, kas parasti ietilpst e-pastu.

Vēl viena iespēja ir, lai uzbruktu viltus e- pastu, kas tiek pievienota katram failam ar kaitīgu saturu. Tas var būtTrojas zirgs, kas var iekļūt inficētajā datorā, un nozagt personas datus no tā. Šī programma arī spēj ierakstīt atsevišķus keystrokes. Valsts var arī, kas parādās uz datora ekrāna un neīsto nenojauš lietotāji var ievadīt paroli, kas pēc tam tiek nosūtīts tieši uzmanību interneta pirātiem. Pašlaik ir grūtāk atklāt viltus mājas lapu, jo noziedznieki uz viņu metodes joprojām strādā un uzlabot to, laiviltus mājas lapā izskatās tiešām patīk uzreiz pēc valodas vai grafiku. Ļaunprātīgu kodu, ir pastāvīgi attīstās, tāpēc katram lietotājam vajadzētu aizsargāt savu datoru, izmantojot anti - virus programmu un rīkoties piesardzīgi. Tāpēc, ja Jums nākas sastapties ar aizdomīgu izskata e- pastu, bet tas ir nekavējoties noņemts. Anyway, tur neklikšķiniet uz kaut ko, tikai tad, kad jūs nolemjat, lai atvērtu.

Profilakse un risinājumi

Briesmas uzglūn ik uz stūra patiesi un tiešsaistes zagļi spēj veikt upuri gandrīz ikvienam. Tātad, kā jūs novērst gaidāmo katastrofu? Tā vispirms ir pastāvīga modrība un nepārtrauktas uzraudzības neparasta situācija. Ja jūs nākt būtnegaidīts ziņu atļauja maksājumu, jūs nekad nevar ieiet, var būtbīstama situācija. Arīneparastu ekrāna klātbūtne ar sliktu gramatiku un pareizrakstību, varētu būt problemātiska. Dīvaini adrese interneta pārlūkprogramma ar bez slēdzenes ikonas vai zaļās līnijas ir arī aizdomīgu situāciju.

Tas noteikti ir iepriekš minētajām situācijām ir saprast, kadators var būt inficēts ar bīstamu vīrusu, kas var mēģināt iegūt naudu no jums. Neaizmirstiet arīdrošības funkcijas, kas datoru, lai lielā mērā var aizsargāt pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Galvenie drošības funkcijas ir ugunsmūri un antivīrusu programmas. Antivīrusu programmas nevar sekot līdzi, lai gan dažreiz sekot līdzi hakeriem, bet gan aktīvi un ātri apkopot informāciju par jaunu veidu vīrusi. Efektīva vīrusu aizsardzība rada pilnīgi pietiekami, lai samazinātu risku inficēt jūsu datoru. Turklāt, ar zinātnes modernās tehnoloģijas ir apdraudētas tikai datorus, bet arī jums ir jābūt uzmanīgiem, izmantojot savu mobilo tālruni vai planšetdatoru.

Ja jūtat, ka jūsu elektronisko banku vai interneta maksājumu vārti bijacietis no hakeru uzbrukums, nevilcinieties sazināties ar savu banku. Speciāli sagatavoti darbinieki tikt galā ar šo problēmu jebkurā brīdī, mierīgi un naktī. Jūs saņemsiet informāciju no tiem, kas būtu jādara, un pārbaudīt sevi jebkuru aizdomīgu darījumu. Ideālā gadījumā, viņam būtu konta turētājam ekrāna, lai ņemtuattēlu aizdomas, ka darbinieku apmācība, lai labāk noteiktu problēmu. Ja jūtat, ka jūsu dators ir inficēts ar vīrusu, kas nevar, bet neliecina par kontroli, bet tas šajā datorā nav piekļūt interneta banku. Hakeri ir ļoti radošs un joprojām varēs vakuuma jūsu ilgtermiņa uzkrājumus. Tāpēc preventīvie pasākumi ir noteikti ir tā vērts, jo viņi var ietaupīt lietotājiem daudz problēmu. Vai tāpēc neatstājiet nevajadzīgi bīstami partizānu iespēju aplaupīt jūs.