Finanšu konsultācijas

● 09. 06. 2014

Tāpat, jums gadās kāds sauc un kā finanšu konsultanta ar jums vēlējās organizēt personisku tikšanos? Un jūs esat noraizējies par to, vai uz sapulci? Jā, ir un vienmēr būsnepatīkama pieredze. Ikvienam ir nepatīkama pieredze, bet tāpēc, ka tas neapturēja pilnībā dzīvot. Tāpat kā jums var būt lieliska pieredze ar kaut ko, kas var būt pat kāds ar pilnīgi atšķirīgu un ļoti negatīvo pieredzi. Tāpēc ir labi, lai uzreiz mest visu vienā maisā, bet man tiešām ir sajust to, un joprojām ir piesardzīgs.

Es nezinu

Statistika saka, ka cilvēki noraidīt kaut ko tikai tāpēc, ka jūs nezināt, kas tas ir. Jo, kad jūs nesaprotat tēmu, jums ir tendence noraidīt visu noteiktā veidā tikai tāpēc, kapersonīgā tikšanās, šajā gadījumā varētu justies neznalec, pilnīga Neanderthal. Tas attur cilvēkus zemapziņā visu līdzīgām tēmām runāt ar kādu, lai apspriestu. Tāpēc, in- persona tikšanās ar svešiniekiem tie nav jāsteidzas.

Jau zināt, un es zinu

Kam jau ir zināma izpratne par darbu finanšu konsultanta, ir vai nu uzsākta sanāksmi arzinoši un pauž bažas, ka " laiza ", vai vienkārši gatavojas dzirdēt kaut ko nebūtu ieinteresēts gadījumā, lai salīdzinātu ar to, kas jau ir zināms. Daži, kas paredz, ka tas stāsies spēkā kaut vai otrādi iejaukties.

Finanšu konsultācijas kopā ar mums

Šajā valstī ir vairākas institūcijas, kas nodarbojas ar finanšu konsultācijām. Daži no tiem ir mazi, scruffy, un tie lielākoties ir cilvēki, kuri strādā kādā gudrs veids starp saviem klientiem un bankām un apdrošināšanas sabiedrībām, no otras puses. Un tad tur irliels uzņēmums ar darbībām visā valstī, kas balstās uz lielāko daļu mūsdienu ēkām lielo pilsētu un visiem materiāliem, ir saskaņoti ar to krāsas.

Viņi strādā par brīvu? blēņas

Ja šāda" luksusa" jūs redzat, jums mēdz būt vai nu priecīgs, ka tā irkvalitāte uzņēmums, kas darbojas labi un droši, un līdz ar to ir tas, ko viņš ir. Un atkal, no otras puses, jūs brīnums, ja viņiem naudu, kas, iespējams, tikai no jums. Tiesa, varētu nedarboties bez maksas, tādēļ, ja jūs sloksne prom darbiniekiem, kuri nav samaksātas algas vai studentu brīvprātīgajiem, kuri tik pietrūkt laika, un vēlas kaut ko darīt citiem. Bet ikdienas dzīvē, kad jums ir, lai nodrošinātu sevi ar dzīvi, diez vai jūs vilinoši piedāvājumu strādāt par brīvu.

Kur ir nauda

Jā, neviens nestrādā par brīvu, un vai finanšu konsultantu. Tas nav samaksāta iestatījumiem savu uzņēmumu. Un viens ar otru. Ir tie, pamatojoties uz sarunu līgumiem Komisijai, un tur ir tie, kuru sadarbība ar citām finanšu iestādēm tiek atbalstīta ar līgumu, no kura izriet, kamaksa par viņiem.

Lielākā daļa noslēgtie līgumi

Tas izklausās tā, ka gandrīz visi no viņiem ir ieinteresēta, lai jūs varētu nodrošināt lielāko līgumu skaitu, kas bija augstākā ranga, bet šī finanšu konsultanti parasti, cik ātri sākās, tāpēc tas beidzas, tas būs portfeli klientiem, kas drīz vai vēlāk, diezgan nelaimīgs, un viņš, protams, nekad ieteiktu. Ir arī tie klienti, kas ir par konsultanta būs sūdzēties uzņēmuma vadību, lai gadījumā, ja šāda procesa darbā viņu gaida nepatikšanas.

Kvalitātes finanšu konsultāciju uzņēmums

Perspektīvs uzņēmums, kas nodarbojas ar finanšu konsultācijām, nekad ļaut tās pārstāvjiem strādāt līdzīgā veidā. Jā, tā ir taisnība, kavairāk līgumi,sabiedrība, šķiet, ir labāk, bet šis līgums tika noslēgts, tai irilgtermiņa apmierināti klienti. Tikai tad ir iespēja strādāt uz pāris gadiem.

Uzticība

Galvenais ir, lai viņiem iegūt uzticību savu klientu. Tas tikai pierāda, ka tad, kad jūs lūgt viņam par saviem nākotnes plāniem, viņš zinās, viņa ģimenes, hobijiem, strādā labi. Jums nav jāuztraucas, ka tu atzīsies, kā finanšu konsultanta pratināšanas laikā. Tas ir labi, jums vajadzētu paturēt nejauša saruna, kas būs patīkams abām pusēm. Tādā veidā,finanšu konsultants vēlas iegūt jūsu uzticību un informāciju, ka tā kalpos, lai palīdzētu padarīt labāko piedāvājumu.

Viņš zina Produkti

Finanšu konsultants katru dienu pārvietojas pasaules finanšu un finanšu produktu. Tāpēcvislabāk zina, kādi tie ir pašlaik tirgū, kas ir piemērots ilgtermiņa atdevi un kādi ir vairāk īstermiņa slēgšanu. Produkti zina daudz labāk, jo viņi regulāri iziet apmācību un ikdienas svarīgi dzirdēt no klientiem, ko lielākā daļa ir jautā, kādi irvisvairāk apmierināti, vai otrādi, ko tu noslēdz nākamreiz.

Darbuzņēmēji

Jo vairāk attiecīgajā finanšu konsultāciju uzņēmums portfeļa uzņēmumiem,vairāk var sniegt labākus pakalpojumus. Finanšu konsultanti ir tikai secināt līgumus ar apakšuzņēmējiem. VairākUzņēmumam ir,vairāk ticams, jo viņi ir ieguvuši uzticību finanšu institūcijām, kas noteikti nav ieinteresēti strādāt par tiem uzņēmumiem, kas nav uzticamo identitāti. Turklāt, vairāk un vairāk uzņēmumu ir līgumslēdzējas partneri, jo vairāk iespējufaktisko finanšu konsultants, un jūs tiešām piedāvāt labākos produktus.

Kā būtutiesības finanšu konsultants strādāt

Jebkurā gadījumā, uzreiz pēc pirmās tikšanās, jums ir iedomāties - Dod jums roku, iepazīstināt ar savu vārdu uz priekšu vizītkarti un stāsta par to, kouzņēmums nāk. Tur ieviesīs vēl vairāk, stāsta, kā viņa strādā, ko viņi dara, un cik daudz viņi ir par klientiem. Ja jūs iesaistīties dialogā, bet jebkurā gadījumā ne atzīties.

Finanšu atzīšanās

Daudzi cilvēki ir bažas, ka uzreiz pirmajā sēdē būs atzīties par savām finansēm un sazināties nezināma persona, cik daudz viņi pelna, cik daudz viņi ir ietaupījumi, uc Tas vairumam cilvēku nav īsti jauki, jo galu galā, personiskās finanses ir diezgan intīms jautājums un atbilde svešinieki var nebūtsapnis visvairāk. Protams, kāds patīk, lai pierādītu, off, jo īpaši, ja tas ir vairāk, bet tas ir informācija, ko var izmantot ikviens, jebkurā laikā.

Finanšu plāns

Līdz ar to nevajadzētu būt. Lai finansētukonsultants saņem katru labs veids, ka jums vispirms iegūt klientu uzticību, tad tas radīs finanšu plānu visu, laiklients ir pilnībā apmierināts. Labs finanšu konsultants uzklausa klienta vēlmēm un savlaicīgi viņš ieteiks nepieciešamās izmaiņas vai korekcijas.

Kāpēc ir finanšu konsultāciju uzņēmums labākus nosacījumus nekā iestādē

Tāpat noticis ar jums, ka jūs devās, lai nokārtotu visas produktu tieši uz uzņēmumu un maksāt jums vairāk nekā jūsu kaimiņš, kurš izmanto darbu kā finanšu konsultanta? Tā nav, ka nekas īpašs. Finanšu iestādē strādājošo cilvēku, un, ja jūs vēlaties, lai norēķinātos kaut ko, tas tiek automātiski maksāt. Tādējādi ir, šajā gadījumā uz banku, dažas iemaksas. Katram darbiniekam tas maksā kaut ko, piemēram, reklāmas, un vēl daudz vairāk. Tā kā, ja uzticēt savu produktu uzņēmums, kas nodarbojas ar finanšu konsultāciju pārvaldi, šīs izmaksas viņas ievērojami samazināts, un tādēļ to var izmantot tikai no tā, koextern viņai darīt. Praktiski banka apmaksā tikai gatavā darbā, nevispilnīgs risinājums un darbu.

Kā jūs pārliecināties, ka jūsu finanšu konsultantu strādā labi

Vislabāk, ja jūs tiksies ar finanšu konsultanta no konkurējošiem uzņēmumiem, un tieši no viņa atstāj darīt analīzi tādā pašā veidā, kā jūs to darījafinanšu konsultantu atpakaļ. Ja abi ir labi, tie būtu jāatbilst. Ja tie ir pilnīgi atšķirīgi, jums ir nepieciešams domāt kuriem viens ir patiešām labs, un kas darbojas tikai savu peļņu. Bet, iespējams iepazīt sevi, izvēloties piedāvājumu, vai finanšu analīze būs tērps jums labāk.