Hipotekārais kredīts - Refinansēšanas

● 01. 06. 2014

Refinansēt hipotekāro aizdevumu laikā, mēs nedrīkstam aizmirst dažas lietas, kas notika šajā procesā kaut kas vajā mūs sapņos. Kad likmes hipotekārajiem kredītiem samazināsies līdz zemam līmenim, vajadzētu pievērst uzmanību visiem, kas tādā laika periodā beidzas fiksāciju ar hipotēkām. Šādā brīdī būtu saprātīgi mēģināt sakārtot labvēlīgāku procentu likmi, ar savu banku vai pat konkurentiem, kas mēģina jaunus klientus par katru cenu. Bet kā šāda refinansēšanas? Tas ir lielāka redzamība mēģināt izklāstīt tuvāko līnijas.

Laika nepieciešamība ir procesā refinansēšanas hipotekāro aizdevumu, ir salīdzinoši liels. Laiks var arī ietaupīt, irpirmie, kas iet uz banku iestādēm, no kurām jums nav hipotēku. Noteikti, lai nevarētu paļauties uz to, kabanka pati bija nosūtījusi priekšlikumu jaunajai likmei. Ja jūs nevēlaties, lai aizvērt durvis uz iespēju refinansēšanas konkurētspējīgu bankas iestādē, kas var, vairumā gadījumu piedāvātu labāku procentu likmi, tad jums ir jābūt proaktīvai un uzdot sevi par savu banku, lai piedāvātu jaunu procentu likmi. Jaunā procentu likme būtu jāzina vismaz trīs mēnešus pirms gada beigām fiksācijas, bet tas noteikti ir labāk, lai iegūtudaudz vairāk laika un refinansēšanas spētu risināt mierīgi un divi vai trīs mēnešus, jo tas irdiezgan grūts lēmums, kas būs sekas.

Ja iespējams, banku iestādes uzstāja, kaceļš uz priekšu, nevar teikt, ka procentu likmi, tad dodies taisni uz konkurējošām bankām, lai atklātu citus piedāvājumus, lai jūs varētu būt gatavs īstajā laikā, lai refinansēt. Bankas bieži sūtīt savus klientus ar jauno likmes priekšlikuma pēdējā brīdī. Lielākā daļa patērētāju, kuri ir ieinteresēti refinansēšanas priekšu, tad mainītbankai ir problēmas, jo viņiem ir savas esošās banka nosūta informāciju par jaunajiem tarifiem par vēlu. Arī dažas iestādes var būt, kavēstule irizmaiņas likmes tiek zaudēts, joziņa tiek nosūtīta kā parasta vēstule. Ja refinansēšanas ir arī aizņem daudz laika jaunu tāmi cenu par īpašumu, kas tiks darīts, ja mainās banku institūcijas. Šādstermiņš, lai nosūtītu informāciju par beigām fiksāciju ierosinātjaunā likme diemžēl netiek reglamentēta ar jebkuru likumu, un ka daudzas bankas paļaujas. Tāpēc datumi ir nepieciešama, lai ņemtu vairāk aptuvens, jo praksē tas izskatās pilnīgi citādi, nekā tas bankas ir uzņēmējdarbības nosacījumiem vai nekā ir klāt medijos.

Tāpēc šādu pieprasījumu priekšlikumu jaunai likmi savā bankā vajadzētu mēģināt apmeklējot konkurence, kas būtu arī jāizstrādā procentu likmes projektu atbilstoši jūsu individuālos finansiālos apstākļus. Jaunus klientus par banku iestādēs ir noteikti pievilcīgi, un tādēļkonkurence mēģina iegūt potenciālo klientu par viņu pusē, jo galu galā tā būs kaut kas. bankas zina savus klientus diezgan labi, tāpēc ir aizdomas, ka vairumā gadījumu tie ir konservatīvi cilvēki, kuriem nepatīk lielas pārmaiņas. Un tieši to cenšas izmantot, lai jūsu priekšrocības. Esošo banku par viņa klientu nebūtu jāuztraucas tik daudz, ka viņi pat mēģināt, lai dotu viņam daudz labāk galā, nekā to, ko viņš var sniegt jums konkurētspējīgu banku. Ka ikvienam vajadzētu mēģināt izmantot to savā labā.

Kad jūs refinansēt jūs varat arī sastapties ar mazākiem procentiem ir arī vēl divi procenti, galu galā irpienācīga summa, lai to mainītu bankas varētu apsvērt. Tajā pašā laikā,termiņu tas varētu nozīmēt diezgan lielus ietaupījumus uz nomaksu. Daļa banku uzskata, piedāvājot kopējo zemas procentu likmes, un ceru, kaklients saņems vairāk citos periodos fiksāciju. Tas ir, tomēr,klients var atkal paskatīties, ja viņš netiek piedāvāts kāds tirgū labākus nosacījumus. Ja jūs atmaksātu aizdevumu bez jebkādām problēmām, aizvedīs uz citām bankām, kā vajadzīgs, jo jums ir vēsture, kas padara jūs drošāks nekā klientiem, kas zina neko. Tas ir par konkurētspējīgu bankas iestādē kļūtu izdevīgāk, jo viņiem nav jāmaksā savas likmes augsta riska prēmiju.

Jaunais piedāvājums procentu likmes pašreizējā bankā nebūs hit parādes, jo banku iestādes vienkārši derības, ka jūs nevēlaties neko mainīt. Dažas bankas pat apzināti piedāvā augstāku procentu likmi, un gaida, lai redzētu, vaiklients palaišanas. Jaklients patiešām dzirdēt, piedāvās zemāku likmi. Tā noteikti nav vērts nod pirmajā piedāvājuma tie saņem no bankas. Sarunas var klauvēt dažas desmitdaļas procentu likmes vai pat 1000 € maksu. Ir ieteicams, lai tiktu galā ar hipotēku speciālistu vai tieši ar direktoru filiāles, kas ir lielākas pilnvaras nekā parastā darba ņēmēju. Galīgais lēmums būs jāmaksā off, ir kādu laiku. Tirgus ir, protams, daudz iespēju, un tas ir nepieciešams, lai izvēlētos labāko no visām iespējām.

Nē nav taisnība, kaprocentu likme irvienīgais faktors, kas saka kaut ko par to, kāda veida aizdevumu, ir dodama priekšroka. Liela nozīme, jo tie var būt arī citus nosacījumus par hipotekāro kredītu un maksas. Dažas bankas nav ne maksu par kredīta noformēšanu, bet citursumma šīs maksas var uzkāpt līdz pat desmitiem tūkstošu eiro apmērā, kas ir jau diezgan pienācīgas atšķirība. Noteikti arī maksā zināt dot u, ka bankām atmaksāt priekšlaicīgi. Dažas banku iestādes līgumā, kas ļauj organizēt ārkārtas maksājumus ar absolūti bez soda maksas, bet citi pirmstermiņa izpirkšanas atkal uzstāties vienā tūkstoši eiro. Jums vajadzētu arī uzzināt, cik daudz naudas tas maksās jebkuru atkārtotu izņemšanas vai izmaiņas apstākļos. Banku iestādes bieži vien sniedz ļoti labvēlīgu procentu likmi, ja piedāvātāizmantošana citu pakalpojumu. Bet ne tikai pavedināt uz priekšu un mēģināt aprēķināt, ja jūs nevarat saņemt bonusu procentus, vai arī, ja konkurenti piedāvā salīdzināmas procentu likmes, bez liekiem papildu nosacījumiem.

Ja jūs nokļūt situācijā, kad konkurenti var piedāvāt daudz labākus nosacījumus, tad jums ir jānosūta paziņojums par pašreizējo bankas refinansēšanas, bet mums ir lūgt atļauju reģistrēt arests par labu bankai, kurā tā būs refinansēt lomu ķīlas otrajā pozīcijā. Jums ir vajadzīgs arī banku iestādi pieprasīt informāciju par cik ilguatmaksas iesniedz priekšlikumu, lai notīrītu aizturējuma no īpašuma, un informāciju par kredīta atlikumu datumā fiksāciju. Jaunām bankām ir jāsniedz atrast informāciju par to, vainepieciešama jauna ekspertīze par cenu par īpašumu, vai tas būs pietiekami pats viedoklis, kā tas jau bija sagatavots, piesakoties pirmo hipotekāro kredītu. Dažas bankas ir padarīt tikai savus iekšējos aprēķinus par īpašuma vērtības, un pēc tam šie aprēķini var nevēlēties, lai sniegtu saviem klientiem. Šajā gadījumā, tur nekas pa kreisi, izņemot iegādāties pavisam jaunu ziņojumu.

Tas var arī gadīties, kabanka vienkārši nevēlas mainīt, tādā gadījumā jums vajadzētu mēģināt ar savu pašreizējo banku vienoties par jaunu procentu likmi. Vislabāko arguments, iespējams, tiks apstiprināti hipotekāro kredītu no pretinieku bankas. Šobrīdesošā banka varētu izlemt piedāvāt nedaudz izdevīgākus nosacījumus, nekā tas bija iepriekšējā reizē. Sarunas jāpārtrauc vismaz divas nedēļas beigām fiksācijas. Šajā brīdī, jums vajadzētu izvēlēties galīgo risinājumu jautājumam par refinansēšanas hipotēku. Ja jūs galu galā uzturas ar oriģinālo banku, kas var noteikt nosacījumus par pienācīgu līmeni, tad pateikt viņai, ka jūs neplāno refinansēt un piekļuvi savā piedāvājumā. Konkurētspējīga banka šajā gadījumā, ļaujiet man zināt, kaaizdevums būs beidzot izdarīt un jūs esat nolēmis palikt ar sākotnējo banku iestādē.

Turpretim, ja refinansēšanas, jums ir piereģistrēties ar konkurētspējīgu bankas hipotekārā kredīta līguma un iesniegt aizturējuma nekustamā īpašuma līgumu. Miss jūs pat nevarat apstiprināt imobilizācija īpašuma apdrošināšanu no apdrošināšanas kompānijas. Nedēļu pirms fiksāciju Uzdot jaunu bankas aizdevumu, lai atmaksātu aizdevumu, jo uz to oriģinālu. Kā daļu no refinansēšanas ir jāņem vērā, ka maksā nodevu par kadastra mainīt ķīlas un jaunās bankas prasībām, jums būs nepieciešams ieguldīt jaunu aplēsi cenu par īpašumu. Lai sakārtotu refinansēšanu citā bankā, jums ir jāņem personu apliecinošs dokuments, sākotnējā hipotekārā kredīta līgumu un varbūt arī apstiprinājumu par saņemšanu, ja tas ir nepieciešams. Veikt ar jums, ir pamatoti un izraksts no zemesgrāmatas, apstiprinājumu no aizdevuma atlikuma bankā un tās agrāko solījumu dzēst arests uz nekustamo īpašumu klienta.