Hipotēkas nedaudz atšķiras

● 01. 06. 2014

Ja jūs apsver hipotēku, tāpēc tagad tas ir vairāk nekā laba laika, jo pēdējo mēnešu laikā pārvietojas procentu likmes vēsturiski zemam līmenim. Lai gan mēs varam ilgtermiņā, mēs paredzam pakāpenisku un nelielu pieaugumu šīm likmēm, bet joprojāmdod priekšroku hipotēku produkts.

Tāpēc aplūkosim seši nedaudz " dažādas" hipotēkas, no kurām dažas var nebūt tik pazīstami, bet kāds varētu būt to nosacījumi un specifika interesanti.

American Hipotēku

Šis irideāls produkts tiem, kas jau pieder īpašums, un nepieciešams, lai saņemtu naudas summu skaidrā naudā. Amerikāņu hipotēkas priekšrocība ir tā, kanaudu var izmantot, lai kaut ko - studēt uzņēmējdarbību sadzīves tehnika, utt Protams, nekas nav bezmaksas -nosacījums dod īpašumu kā nodrošinājumu. Ir jārēķinās ar augstāku procentu likmi aptuveni 6-7 procentiem. Amerikāņu hipotēku bankas parasti nodrošina summu līdz 70 % no ķīlas vērtības.

Hipotēku iegādāties sadarbības dzīvokli

Finansējot sadarbības dzīvoklis ir viena liela problēma - īpašums nepieder klients, bet viens no kooperatīva. Dzīvoklī nevar ieķīlāt. Klients piedāvā divus risinājumus - vai nu izpaužas turēt jebkuru citu īpašumu, vaibankas vienojas aicināja pirms hipotekāro kredītu. Būtisks nosacījums ir tas, ka ir jābūt pirms parakstīšanas hipotēkas līgumu pirms noteiktā vēlāk šajā gadā, lai dotos uz dzīvokli, kas pieder klients un banka nosaka apgrūtinājumu.

Hipotekāro nepierādot rēķiniem

Tas irprodukts, par nekustamā īpašuma būvniecību. Hipotēkas šāda veida ir izdevīga tiem, kuri veic darba daļu sevi, un tie nevar pretendēt uz nodokļu dokumentu. Visa lieta, bet nav tik vienkārši, kā varētu likties, lai kāds. Rēķini gan nav nepieciešams pārbaudīt, bet vienu reizi, bet irpienākums bankai, lai pierādītu, kamājā vai dzīvoklī pastāvīgi pieaug. Šī irvienīgā aizsardzība, kaklients naudu un negāja uz tām, ņemot brīvdienas uz Bahamu salām, lai būtu.

Hipotekāro bez pierādījumu ienākumu

Bankas lielākoties ir ļoti labi pārbaudīt šo klientu, kas varētu aizņemties naudu, ir pietiekamus ienākumus. Ienākumu kontrole "drošības " Banka nav brīdī, kad prasītāja refinansē un oriģinālu institūcija nebija problēmas ar atmaksu. Tas var būt, kaklientam ir ienākumi, bet nevar pierādīt, - piemēram, atrodas uzteikuma termiņu, tačujaunais darbs ir apmetušies uz pastāvīgu dzīvi. Tad jūs varat lūgt banku hipotekāro kredītu bez pierādījumu ienākumu. Tomēr ir sagaidāms ar ātrumu aptuveni diviem procentiem lielāks nekā parasto hipotēku.

Viens simts procentiem hipotēku

Jaklients ir ieinteresēts iegādāties māju AA grib aizņemties tikpat daudz vērts (lūdzot aizdevumu par summu 100 % no īpašuma vērtības, kas dos solījumu), un nobankas saņem tā saukto simtprocentīgu aizdevumu. Tā mēdz būt nedaudz augstāka gada procentu likmi nekā hipotēku, kas ir dots mazāk nekā pilnu summu. Pilnībā pieder hipotekāro bet katrs reach. Pamatnosacījums pozitīvu norēķinu ir labs kredītspēju, kas vienkārši nozīmē, ka nopelna vairāk nekā tā tērē.

Ceru, ka viņiem izdodas, bet arī tiem, kam nav naudas, vai arī nespēj saglabāt maksājumu. Tikai tad, kadklients ir vēl viena īpašība, ko sniedz nodrošinājuma (mājas, citu māju, tērzēšana, utt). Tātad, ar viņas palīdzību, palielinās ieķīlāto īpašumu unnepieciešams hipotēku var iegūt. Pieteikuma par hipotēku vai citu īpašumu, kas nav īpašumā, var būtvecāks vai patdraugs. Bet ir skaidrs, kareālais īpašnieks nodrošinājuma jāpiekrīt, un ir skaidrs, kaīpašums nav jāapgrūtina ar citu slodzi.

Mainīgas likmes hipotēkas

Šī hipotēka noklasiskā ievērojami atšķiras. Fiksētai hipotēku jūs zināt iepriekš paredzētu termiņuprocentu likmes. Mainīga iepriekš nav šo pārliecību. Mainīgā likme mainās saskaņā ar tirgus attīstību un atmaksu var pārvietoties gan uz augšu un uz leju. Hipotēku likmes tiek noteiktas, starpbanku procentu likmju naži paziņo National Bank. Tas irātrums, kādā starp tām aizdot atsevišķas bankas. Tomēr,klients netiks sniegta kā izdevīgiem nosacījumiem, jobankas likme PRIBOR galvenokārt vainot par procentiem vai divi. Kad mēs palielinātu izpratni par minēto iedomāts piemērs un apsvērt ikmēneša likmi 0,31 procenti un PRIBOR dienā 0, 17 procentiem. Tad u irmainīgs hipotēku likmes var paļauties uz pārvietojas diviem procentiem.