Hipotēku - Maksājumu aizsardzības apdrošināšana

● 01. 06. 2014

Gadījumā, ja mēs ņemtu hipotekāro kredītu no dažām bankām, mums bija labāk nodrošinātos pret iespēju, ka mēs varētu sniegt maksājumu. Patiesībā, man nekad nezina, kas var notikt nākamajā periodā, kurā sastopas dzīvē. Ir dažādas situācijas, kurās varētu viegli nāk par savu īpašumu, ja jūs noklusējuma uz hipotekāro kredītu. Tas bija pret šādu situāciju, ir ieteicams iegādāties maksājumu aizsardzības apdrošināšanu. Šādas apdrošināšanas princips ir faktiski nav tik sarežģīta, kā rezultātā. Apdrošināšanas sabiedrība maksā par to brīdī, kad mēs būsim nespēj pildīt savus pienākumus,apdrošināšanas sabiedrība uzņemas savu atbildību. Bet patiesībā, tas var izskatīties diezgan sarežģīti. Prēmijas maksā irsasniegts relatīvi augstas summas, kas pārvietojas pat simtiem tūkstošu rezultāts. Tas jo īpaši attiecas uz ilgtermiņa aizņēmumiem, piemēram, pa labi hipotekāro kredītu. Apdrošināšanas kompānijas, protams, precīzi paredzēt nosacījumus, saskaņā ar kuriem sniegumu kādreiz sniegt. No tā izriet, ka mēs varam mierīgi daudzus gadusapdrošināšanas sabiedrība maksāt mūs pret bīstamās nespēju atmaksāt nodrošinātas, bet, kad tiešām irnepieciešams, mēs būsim par mūsu pašu, joapdrošināšanas sabiedrība uzskata daži juridiski manevri nemaksāt.

Parasti var apdrošināt dažādus produktus un to atmaksu, ar katru apdrošināšanas sabiedrībanedaudz atšķiras. Tāpēc apdrošināt mēs īpaši īrējumpirkšanu, hipotekāros kredītus, celtniecības ietaupījumus, finanšu līzings, patēriņa kredīts, personas bankas aizdevumu vai apgrozības kredītu, kas saistīti ar kredītkarti. Kā tas notiek, banku iestādes bieži sadarbībā ar vienu apdrošināšanas paketes, kas ietver sevī kombinēto segumu trešās pakāpes invaliditātes, slimības, darba zaudējumu un nāvi. Kā daļa no šīs invaliditātes, jābūt uzmanīgiem, kaapdrošināšana ir spēkā tikai šai kategorijai. Lētākais variants, jo apdrošināšana ir tikai risks invaliditātes un nāves. Attiecībā uz apdrošināšanu pret risku ilgstošas slimības vai darba zaudēšanas var tiešām jo statistiski klienti apdrošināšanas sabiedrību attiecas daudz tālāk, ka lētākas iespējas, piemēram, invaliditātes vai nāves gadījumā. Papildus banku ar maksātspēju apdrošināšanu, var rasties, ja dažiem citiem finanšu uzņēmumiem, kas piedāvā patēriņa kredītus.

Piemaksu apmērs ir atkarīgs no kredīta summas un apdrošināšanas risku. Protams, arī atšķir apdrošināšanu no apdrošināšanas kompānijas. Dažas bankas aprēķina no ikmēneša maksājumiem, bet citas ņem kopējo kredīta summu. Klients parasti atmaksā katru mēnesi, un ir jāmaksā bankā automātiski uzreiz pēc līguma parakstīšanas, un vairāki no tiem var nebūt ieinteresēts. Klients var maksāt ar tiešo maksājumu no jūsu pašreizējo bankas kontu, vai arī palielinot aizdevumu, lai jūs varētu izvēlēties, kuru variantu ir daudz interesantāks par viņu. Bankas pakalpojumu izmaksas trīs procenti no sākotnējās aizdevuma summas par jaunu aizdevumu vai trim procentiem no pašreizējā aizdevuma summas, lai apdrošinātu aizdevumu, kas jau darbojas. Commercial Bank piedāvā patēriņa kredītu uz jūsu vārda, ar perfektu aizdevumu iespēja jums brīvi veikt apdrošināšanu pret aizdevumu saistību nepildīšanu attiecībā uz visiem gadījumiem, ilgtermiņa slimību, invaliditāti, nāvi vai darba zaudēšanu. Tipanav kaut ko, kas irpamata apdrošināšana, kas sedz neatgriezenisku invaliditāti un nāvi.

Risks zaudēt darbu mūsdienu drudžains pasaulē, vairāk un vairāk, un līdz ar tokopējais maksātnespējas apdrošināšanas iekļaujas šajā lietā. Jadarbs nav pienācis, vai kā rezultātā veselības problēmas, ' s ilgtermiņa nespēja strādāt, tad mums parasti apdrošināšanas sabiedrība būs jāmaksā ne vairāk kā divpadsmit mēneša maksājumos, kā arī jārēķinās tikai tad, jabezdarbs vai nespēja strādāt ilgst ilgāk par noteiktu skaitu dienas, kaapdrošināšanas sabiedrība ir noteikusi par līguma noteikumiem. Daži apdrošināšanas uzņēmumi nevar nodrošināt pat divpadsmit mēnešiem. Vienā mirklī,parādnieks sāk strādāt vēlreiz, vai apdrošinātā periods ir beidzies, automātiski sāk atmaksāt parādu. Apdrošināta, protams, ir arī demonstrējot centienus meklēt darbu, jo pretējā gadījumā tiesības uz kompensāciju bija.

Dzīve nav atbrīvoti vai sliktas lietas, piemēram, invaliditāte vai nāve. Gadījumā, ja invaliditātes parasti veic 4-18 secīgos maksājumos, kur tie lielākoties ir divpadsmit daļās. Tikai gadījumā, ja tas nav uzlabot veselību,apdrošināšanas sabiedrība maksā pārējo aizdevumu, betinvaliditātes tad ir jāmarķē kā pastāvīgs. Ja iespējams, klients slēgts apdrošināšanas pabalsti nomira,apdrošināšanas sabiedrība būs jāmaksā nesamaksātais atlikums aizdevuma datumā nāves klientu. Šeit tas neizraisa nāvi atšķirībā no dzīvības apdrošināšanu. Atsevišķas bankas, tomēr ierobežot samaksāto līdzsvaru.

Protams, mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, naudu jau bet pēc tam, kad ziņot darba biroju. Banku iestādes, jo tām ir dažādas noteiktu laikposmu, pēc kura tikaiapdrošināšanas būs jāmaksā klientam. Tas irtā sauktais sekojošo deficītu. Tā ir nespēja strādāt, un darba vietu zudumu aptuveni sešdesmit dienas. Apdrošināšanas noteikumi bieži satur papildu lokauts,apdrošināšanas sabiedrība nedrīkst maksāt naudu par notikumiem, par sekām, ko radītu slimības vai traumas, kas notika pirms sākuma apdrošināšanas vai tika diagnosticēta pirms sākuma apdrošināšanas. Tātad, ja mums ir pierādījumi par slimību pirms līguma noslēgšanas apdrošināšanas līguma un sakot, neko nevienam, tad tas pārkāpj Noteikumus, un ir skaidrs, kaapdrošināšanas kompānija nemaksā naudu. Citi nekļūdīga no maksājumu aizsardzības apdrošināšana iraugsta maksa par anulēšanu. Dažas bankas iekasēt šo spēku, lai mainītu visu hipotekārā līguma nosacījumus, kas galu galā nozīmē maksāt vairākus tūkstošus eiro, tas tiešām nav liels darījumu.