Hipotēku pēc ienākumu aprēķins

● 08. 06. 2014

Hipotekārie kredīti šajos finansiāli grūtajos laikos aizņem vairāk un vairāk cilvēku. Bet tie ne vienmēr ir apmierināti ar augstumu hipotēku, ka jūs varat veikt. Hipotekāro summa ir aprēķināta saskaņā ar ienākumiem, un tagad mēs meklējam iespējas, kā aprēķināt, vai jums ir tiesības saņemt hipotekāro kredītu.

Kādas ir prasības attiecībā uz hipotēku banku

Aprēķina jahipotekārā ir sasniegts vairākos veidos. Izveidojiet savu stāvokli, konsultēties ar speciālistu, kurš var būtbaņķieris, kas specializējas hipotēku konkrētā bankā vai neatkarīga hipotēku brokeri, kuri pārstāv vairākas banku iestādēm. Vēl viena iespēja ir meklēt uz bankas iestādē, kur es varu atrast kādu kalkulatoru, kas būtu pateikt, janepieciešams aizdevums, ko iegūst attiecībā uz ienākumu summu. Banku iestādēm vienmēr apskatīt to, kopieteikuma par hipotekāro kredītu ienākumu un kādas ir izmaksas.

Ieņēmumus iekļauj regulārus ienākumus no algota darba, pašnodarbinātības ienākumi, vecāku pabalstus, alimenti, pabalsti, pensijas, nomas un citus regulārus ienākumus, kas var tikt pierādīta. Papildus ienākumiem, protams, ietekmē gaitu bankas un izsniedz pieteikuma iesniedzējam, jaiestāde ir ieinteresēta mājās jūs dzīvojat, kas ietekmē izmaksas par tās vadību.

Prasības banku praksē

Katru bankas iestādei, protams, ir atšķirīgas prasības attiecībā uz minimālo ienākumu iesniedzējam.

Bet tas ir arī skaidrs, ka pat tad, japretendents uz hipotekāro kredītu iet caur bankas vērtēšanas un hipotēku bankas, saskaņā apgalvot to, nenozīmē, ka tas tiešām var atļauties. Tas būtu ieinteresēti šādu hipotekāro piezīmi pirms pārskatīt un brīnums, ja viņa ienākumi ir pietiekami, lai padarītu viņu vairāk atmaksuhipotekāro kredītu vairāk naudas paliek pāri, lai kaut kas cits. Tas nav iespējams paļauties uz to, ka visanauda iet, lai nomaksātu parādu, jo jūs nekad zināt, kas var noiet greizi mājās. Patiesi, kad viens jāpārvērtē tās bruņotie spēki var būt, ka tas nonāk neērtā finanšu slazdā, no kura tas ir tikai grūti iegūt. Hipotēku aprēķini ienākumiem būtu teorētiski bijaklients aizsargā pret noklusējuma, bet praksē nekas darbi, kā arī saskaņā ar teoriju.