Hipotēku Salīdzinājums

● 11. 12. 2014

Finanšu tirgū, irvairāki banku un nebanku iestādes, kur var nopirkt, jo potenciālie klienti hipotēku. Pašlaik,vidusmēra cilvēks gandrīz neiespējami iegādāties savas mājas, kas nav pa iepriekšminētā hipotēku. Kur un kā meklēt? Kurš ir labākais? Internets var izmantot arī, lai salīdzinātu hipotēku kalkulatoru.

Procenti

Šis aspekts ir, protams,svarīgākais stūrakmens visā procesā. Loģiski tā izriet,zemākasprocentu likmes,zemākamaksājums. Pat viens decimāls skaitlis var 20-25 gadu atmaksas laikā veikt desmitiem tūkstošu. Saskaņā ar statistikas datiem, pagājušajā gadā bija vēsturiski zemas procentu likmes ir bieži samazinājusies zem 3% sliekšņa. Eksperti uzskata, ka šajā zemu procentu likmi, nav nekur tālāk krist, tāpēcinterese vai nu nemainīgs, vai īsā laikā tikai nedaudz pieauga. Vidēji, jums vajadzētu saņemt hipotekāro kredītu līdz 3,5%.

Asociētās maksas

Nomaksājot hipotēku ir ne tikaiikmēneša bagātināšanas joprojāmpašu summu no konta. It īpaši sākumā, ir nepieciešams rēķināties ar lielākiem iegādes izdevumiem. Uzziniet, kurā bankas, cik daudz viņi maksā par hipotēku un izvērtēšanu īpašumu. Es varu atrast šo informāciju kalkulatoru par salīdzinājumu hipotēku. Sakarā ar spēcīgu konkurenci, daudzas bankas piedāvā hipotekāro kredītu ar organizē bezmaksas. Ikmēneša tam jāpievieno atmaksai pamatsummas un procentu maksājumus saglabāt vērā hipotēku, parasti summu divi simti kronumēnesī. Atkal ir bankas, kas nav maksa šo maksu klientiem.

Jums būs nepieciešama arī, lai apdrošināties pret noklusējuma ir 3 varianti. Vidējā izmaksās ap 20 eiro, atkal atkarībā no bankas. Jums arī vajadzēs fragmentus no zemesgrāmatā. Kad esat gatavs iesaistīties nekustamo īpašumu kadastra lien banku savā īpašumā, jums ir pievienot zīmogu.

Maksa par dokumentu nosūtīšanai uz nodokļu deklarāciju reizi gadā, ja hipotēku nenozīmīga summa, bet ir svarīgi, lai arī rēķināties. Turklāt, jūs varat ietaupīt naudu bankā, kas nosūtīs jums bezmaksas saraksti pa e-pastu, nevis no tiem klasiskās papīra uz starpliktuvi. Cik daudz irbanka, tāpēc tas ir dažādas izvēlnes. Salīdzinājums hipotēku no dažādām institūcijām irnepieciešamība mūsdienās. Bez šo pieeju, ir grūti izvēlēties labāko piedāvājumu.

Nostiprināšana

Laiks, par kuru jūs sakārtot nemainīgu fiksētu procentu, ir ļoti svarīgi. Attiecīgi noteikumi hipotekāro līgumu, kas saistās ar fiksāciju. Grūti noteikt lielākā daļa klientu izvēlas vai nu 1, 3 vai 5 gadiem. Dažas bankas šobrīd piedāvā un fiksācija līdz 30 gadiem. Tomēr šī iespēja, nav ļoti interesanti, neviens nezina, kas ir šajā termiņā notikt un kā tas ietekmēs hipotēku. Eksperti konsultē neslēgt hipotēkas noteikta vairāk nekā 10 gadus. Pēdējos gados,labākais fiksācija trīs gadus.

Tas irvienāds visām bankām. Kādas atšķiras ir citas īpašības. Ja Jums ir aizdomas, ka kādreiz nākotnē iegūt lielāku naudas summu, ir jāapzinās, ka laikāfiksēto periodu nevar samazināt vai hipotēku maksāt. Desmitiem tūkstošu bez sankcijām ir iespējama tikai uz gadadienā fiksāciju. Ja jums jau ir hipotēku un jums ir starp vairāk nekā 100 000 klientu, kas šogad beidzas ar fiksāciju izmantošanas salīdzinājumus par hipotekāro refinansēšana. Tas ir iespējams, laikietilpīga un papīra intensīva, bet uzskatu, ka jums ir vērtspūles.

Turpmākas priekšrocības

Salīdzināt arī, piemēram, kabanka piedāvā iespēju samazināt vai atlikšana. Jūs nekad zināt, cik grūtā situācijā, jūs varat saņemt, un iekļaušana reģistrā parādnieku vajadzētu sniegt jums labu psiholoģisko noskaņojumu, iespējams, nav palīdzēt. Bankas piedāvā up sešu mēnešu atlikšanu, ja nepieciešams. Atmaksa bankas procenti jums piedot, bet jūs ietaupīsiet naudu attiecināma uz pamatsummas atmaksu. Ir svarīgi, lai tiktu galā ar banku pēc iespējas ātrāk neparedzētiem gadījumiem. Redzēt savu interesi un pūles, lai risinātu un vieglāk apspriest ar Jums par turpmākajiem soļiem. Salīdzinājums hipotēkas nav konsultēties tikai ar internetu, jautājiet apkārt starp draugiem, jūs, protams, laimīgu par savu pieredzi ar hipotēku.