Ieguldījumi Bitcoin - win vai riska

● 14. 06. 2014

Media patlaban inficētas vārdu " Bitcoin " visos iespējamos kritieniem. Bet kas ir šis " Bitcoin ", un kāpēc viņš joprojām runā par viņu? Daži cenšas atbildēt uz jautājumiem.

Kas ir Bitcoin

Bitcoin irvirtuāla valūta internetā, kas nav atkarīga no jebkādas valsts, uzņēmuma vai iestādes. Valūtu vai drīzākveids " iegūt " izgudroja un projektē cilvēks slēpjas zem pseidonīma Satoschi Nakamoto. Sākotnēji tas nebija paredzēts, ka Bitcoin kļūsinstrumentu spekulācijas, jo tas bija paredzēts tikaivirtuāla valūta. Tas nozīmē, ka jūs nevarat iedomāties valūtu formā banknošu un monētu. Ikviens var būtBitcoin saglabāti uz jūsu cietā diska ar datoru, USB zibatmiņas diskā vai mākonis, tas ir atkarīgs no tā, ko viens ir piemērots Jums.

Patiesība ir tāda, ka tad, kad kāds 2009.gadā, kad Bitcoin cēlies, iegādājās valūtu pāris dolāriem, un gaidīja, lai attīstītu savu cenu, tāpēc šodien manas rokas. Man bija tas, ka ideālā stāvoklī - ar minimāliem ieguldījumiem varētu būt laikā apmēram četrus gadus, lai nopelnītu tūkstošiem reižu.

Cena Bitcoin

Cena par Bitcoin (BTC norāda saīsinājumu) 2010.gada februārī bija līmenī vienu centu dolāru. Gadu vēlāk palielināt vērtību Bitcoin apmēram vienu dolāru. Gada beigās 2012,valūtas pārdeva divpadsmit dolāru un novembris 2013 sniedza Bitcoin iegādājās tūkstošiem dolāru un vairāk. Bet mēs nevaram teikt, kacena Bitcoin periodā pieauga vienmērīgi, viņas kustības vairāk kā sparā. Bank of amerikāņu eksperti saka, ka, jacena Bitcoin pieaug līdz aptuveni 1300 $, un ir ilgtermiņā.

Kā Bitcoin?

Jo tur ir Bitcoin? Noteikti ne izdrukāt vai nav izvēlēties klasisku valūtu, bet ieguvumi ir. Lieta ir tā, ka irsarežģīta sistēma, serveriem, kas regulāri publicē ierobežotu daudzumu Bitcoin. Kalnraču var notikt ikvienam. Šodien rodas ieguves grupu un ieguvumus Bitcoin kopā.

Prognoze liecina, kalielākā summa virtuālā valūta būs apgrozībā 2030, pēc tam, kad kalnrūpniecības ievērojami palēnināt, betšogad 2140 novāc aptuveni 21 miljonu Bitcoin. Ieguves Bitcoin process samazināsies pēc 2030 saistīts arī ar pieaugumu negadījumiem, kas saistīti ar datu zudumu un izdzēšot failus. Jau ir bijuši daži ziņojumi par zaudējumu Bitcoin, un laika gaitā tas būs vairoties. Piemēram, James Howells kurināti tīrot veco cieto disku ar Bitcoin 7500, kas pārstāv burtiski pasakains laimi. Šis zaudējums noteikti nebija unikāla, lai gan nekad nav rīkojies tik lielu daudzumu virtuālās naudas. Come on Bitcoin var arī negodīgi hakeriem, kas izmanto sarežģītas metodes un atbalstītie bezrūpība īpašnieku virtuālo " konts" var nozagt datoru un interneta maki, kurvalūta ir saglabāts.

Tā maksā ieguldīt Bitcoin jā vai nē?

Neapstrīdams fakts ir tas, ka Bitcoin ir kļuvusiparādība šodien. Paliek jautājums, vaivirtuālā valūta joprojām izmanto interneta entuziasti vai viņai nākotnē būs jāmaksā normāla un pierasta tradicionālās interneta veikalos? Vai tas ir iespējams ieguldīt Bitcoin nopelnīt mūsdienās apspriesta daudzās debatēs pat starp cilvēkiem, kuri finanses, investīcijas elektronisko vidi vai nav iesaistītas.

Vadošie ekonomisti parasti brīdina, ka tas var izraisīt bīstamu investīciju burbuli, kura plīšana draud katru dienu. Var pieņemt, ka pasaules lielvaras uncentrālā banka izteiktāks boom " grūtāk " nauda vienkārši neļaus. Brīdinājuma Bitcoin izlaists medijiem bijušais gubernators ASV centrālās bankas Federālo rezervju un Bank of China pat aizliedza Ķīnas bankas un finanšu uzņēmumi Bitcoin tirdzniecību. No otras puses, Vācijā tika atzīts par regulāru Bitcoin virtuālās naudas no tā, kam katram īpašniekam ir jāmaksā ienākuma nodoklis. Interesanti,stiprums Bitcoin liecina arī fakts, ka uzreiz pēc mājienu regulējuma Ķīnā samazinājās par pāris stundām virtuālās valūtas cenu zem $ 1,225 tūkstoši, dienā, kad tas sāka kāpt atkal laikā.

Kopumā var teikt, ka ieguldījumi Bitcoin irdiezgan riskanta operācija. Ja kāds nopirka Bitcoin kadgabals bija daži centi, tāpēc es devos uz jauku naudu, bet laimīgs investori ir bijuši pārāk. Ļoti bieži mediju Bitcoin, salīdzinot ar zeltu. Iemesls ir tas, ka abas preces ir braukt par to pašu cenu, kas izteikta dolāros. Betzelta jūs varat pieskarties, turklāt viņa gadījumā irpasaulē pieņemts aktīvs.

Ja jūs nolemjat ieguldīt Bitcoin, tādēļ nav nepamatoti ievērot dažus ļoti vienkāršus noteikumus. Tā runā par svarīgāko aizplūšanu pilnīgi no visa finansējuma. Jo zelts ir ieteicams, lai saglabātu 5-10 procentiem no aktīviem, Bitcoin būtusimbolisks viens procents, jo tā mazo vēsturi un augstas izredzes iespējamu ļaunprātīgu izmantošanu. Lielākas investīcijas piesardzība ir nepieciešama, jo šodienBitcoin diskusija pārāk lēni tuvojas laiks, kad tā kļūst par TV ekrānā un uz bulvāra.

Labākus rezultātus var gaidīt, kad būs ieguldīt citos virtuālās valūtas (e - zelta, Liberty Reserve, uc), un jums tiks gaidīts jāatkārto, japats Bitcoin. Pardažiem simtiem dolāru investīcijas nav tik liels postenis, un nav izslēgts, ka tuvākajā laikā, jūs varētu būtaugsta ienesīguma.