Ieguldījumi nekustamajā īpašumā. praktiski padomi

● 11. 12. 2014

Līdz uzliesmojuma finanšu krīzes bija ļoti populāri nekustamā īpašuma ieguldījumu. Pat starp mazajiem investoriem atradīs vairākus no tiem, kas nopirkuši zemi vai dzīvokli, un tad tikai laimīgi noskatījās, kā tās cenu pieaugumu. Ekonomiskā krīze nav mainījies.

Galvenais irizvēle starp pērkot dzīvojamo ieguldījumu īpašumu (nomāta dzīvokļa vai mājas), un komerciālo nekustamo īpašumu (tirdzniecības, biroju centri, utt). Nekustamā īpašuma cenas bieži ievērojami samazinājās, un daudzi investori cieta ievērojamus zaudējumus. Tomēr, ja jums nav spiesti pārdot, tas bieži vien ir tikailaika jautājums, pirms cenas nekustamā īpašuma atgriežas pār pirkuma cenu. Kā tas bieži notiek,ieguldījumu apetīte pagriezta uz citām ekstrēms un nekustamā īpašuma investoriem ir bail. Ka agrāk vai vēlāk pārmaiņas.

Hipotēkas

Šodien tas ir iespējams iegūt ļoti ienesīgs tirgu nomātā īpašuma ar ienesīgumu 5-10 procentiem katru gadu, un tiek finansēts ar hipotēku ar procentu likmi 3,5 procentiem. Bet piesargāties. Pirms jūs nolemjat iegādāties ieguldījuma īpašumu, kas jums īrei, lasīt dažus padomus:

1. Vieta

Vispirms ir nepieciešams pieminēt, kaīpašums ir grūti, kad jūs pārvietoties. Gadījumā, ja sarunas par cenām, nomas, nekustamais īpašums irsvarīgākais stāvoklis visiem iespējamiem parametriem. Ja jūs iekļaut īpašumu šajā pašā pilsētas centrā, vienmēr ir daudz vieglāk, nekā ēkas nomas īpašumu uz pilsētas nomalē, vai ciematā. Un tas vienmēr darbojas. Vaiekonomiskā krīze ir beigusies vai vēl nav pabeigta.

2. Kārtība

Ja jūs esat izmisīgi investoriem pareizi ieņēmumi no banku depozītiem un valsts obligācijas, jums var arī nomātā īpašuma noteikti ienesīgāka. Gada ienesīgums no ieguldījumiem, vienkārši aprēķināt: Jūsu nomas ienākumi, atskaitot izdevumus, dalīts ar cenu īpašumu. Šie ieņēmumi, protams, nepieciešams pievienot vai atņemt no tā attīstību tirgus vērtības.

Iegādāties ieguldījumu īpašumu priekšrocība ir tā, ka tas ir iespējams, apakšā cenu ciklu - īstu apakšas hit grūti, bet tas irilgtermiņa investors nepieciešamība. Ir svarīgi, ka jums ir iespēja iegādāties īpašumu, ar ienākumiem, ar rezervi, kas sedz finansējuma izmaksas, un jums ir iespēja saglabāt ieņēmumus. Praksē tas nozīmē atrast jaunu nomnieku mazspēja, pie līdzīgiem nomas maksu. Par atjaunošanu cenu pieaugumu tirgū, tad jums ir pietiekami daudz laika gaidīt.

3. Dzīvojamo vai komerciālo īpašumu?

Galvenais ir noteiktiizvēle starp pērkot dzīvojamo ieguldījumu īpašumu (nomāta dzīvokļa vai mājas), un komerciālo nekustamo īpašumu (tirdzniecības, biroju centri, utt).

4. Nopirkt lēti, pārdod ar peļņu

Panākumu jūsu ieguldījumu, protams, galvenais, lai pārdot ar peļņu pamats. Lielākā problēma rodas, jaīrnieks atstāj īpašumu, un jūs nevarat iznomāt līdzīgos apstākļos - vai nu jums ir cenas ievērojami samazinājušās, vai pat atrast jaunu īrnieku.

Tāpēc, pērkot ieguldījuma īpašumu, pārliecinieties, ka, piemēram, kvalitātes īpašumu tajā pašā vietā šobrīd tiek piedāvāti par zemāku nomas maksu. Ja tā, piesargāties. Ja jūs zināt, ka jūs, iespējams, nav pat zināt Jūsu īrnieku un saglabāt ikviens vēlas darīt.

5. Apmierināts īrnieks, maksājot īrnieks

Vērtību jūsu īpašumu, jūs varat ievērojami palielināt līguma ar nomnieku kvalitāti. Svarīgākie parametri ir, protams, jo īres summu un ilgumu nomas līgumu, ieskaitot ikgadējo nomas pieaugumu inflācijas (inflācija indeksētas), kas būtu skaidrs.

Par īpašuma vērtības ir svarīgas, bet arī kvalitatīvie kritēriji. Tā, piemēram, cik daudz ir jūsu īrnieks garlaicīgs vai grūti mainīt adresi. Piemēram, attiecībā uz restorānu ar regulāru klientu var būt ļoti neērta location pārmaiņas. Tad jums ir daudz stingrāku nostāju sarunās labāku nomas līgumu. Ar katru uzlabojas nomas vai nomas neizmantoto telpu aug neproporcionāli cenu īpašumu. Par ieguldījumu īpašumu, var būt ar to sekmīgai investīciju daudz darīt to pats.

Never let emocijas ietekmi. Par katru īpašumu ir nozīme un dažādi faktori. Piemēram,joma, kurā jūs uzauguši, jums patīk vietējo arhitektūru, kur jūs varēsiet būt sajūsmā par šo ideju, " īpašnieks prestižā mājas" un apbrīnu no dzīvo šeit cilvēkiem.

Galds ar aprēķinātās parametriem investīcijām ir jūsu labākais draugs, un nebaidieties konsultēties vai nu ar draugiem vai reālo ekspertiem. Saglabājiet jūsu ausis atvērts jebkuriem sevišķi kritiskas piezīmes. Veiksmīga nekustamo īpašumu investīcijām bieži balstās uz lielu informācijas un kontaktu.