Ieguldījumu dzīvības apdrošināšana

● 08. 06. 2014

Lielākā daļa cilvēku dažreiz meklēt veidus, kā ievietot savu pašreizējo pieejamais finansējums uz produktu, kas labi ieguldījums, kas reizināta ar pēc iespējas mazāku risku. Bet, lai atrastu šāda investīciju iespēja nav viegli, un katrs produkts ir vērtīgs, bet tie parādīsies LCD ir arī daži trūkumi. Tagad izskatās pēc produktu sauc tirgum piesaistīto dzīvības apdrošināšanu.

Kas irieguldījumu dzīvības apdrošināšana?

Ja jums uzdot jautājumu par nosaukumu, tad jums vajadzētu zināt, ka tā irkombinācija dažādu veidu dzīvības apdrošināšanas, parasti regulāri ieguldot fondos. Apdrošināšanu var raksturot kā profesionālu institūti cenšamies nodrošināt apdrošināšanu. Apdrošināšanadaļa līdzekļu atvēlēti ieguldījumiem pieņemts un nosūtīts uz pārējo līdzekļu, kas ir izveidotas viņu partneris uzņēmumiem. Senākos laikos tas bija diezgan grūti ieguldīt fondos tieši tāpēcapdrošināšanas sabiedrība, neviskapitāls dzīvības apdrošināšanu ar garantēto atzinību piedāvāja pilnīgi atšķirīgu, inovatīvu produktu ar iespējamo daļu no ieņēmumiem no akciju un piepildīja caurumu tirgū. Savā laikā tas bija ļoti intriģējošs, produkts, kas nav bijis ļoti konkurētspējīga, taču šobrīd tas irļoti vecmodīgs lieta un ieguldīt tikai, kā arī finansiāli izdevīgs. Turklāt jārēķinās, ka jau vai maksājot simtprocentīgu aptvērumu noguldīto līdzekļu apdrošināšanas sabiedrībajauda izpildītāja vai pirms bijušajiem partneriem laulības šķiršanas gadījumā.

Pozitīvie aspekti piesaistīto dzīvības apdrošināšanu

Tāpat kā viss, dzīvības apdrošināšana un investīciju ir savas pozitīvi. Tomēr šie pozitīvie aspekti, tas pašlaik pārāk pa kreisi. Viens no pēdējiem ieguvumiem, kas saistīti dzīvības apdrošināšana paliek pievilcīgu nodokļu atlaides. Darbinieks vai amatnieks vienreizēju maksājumu, pateicoties ieguldījumu dzīvības apdrošināšanu var atskaitīt līdz € 12.000 gadā no nodokļu bāzes. No šāda viedokļa raugoties, ir vērtsieguldījumu vienam tūkstotim eiro mēnesī, bet tā kopējā rentabilitāte problēmu. Darba devējs, no otras puses, var veicināt 24000 € gadā, kas nozīmē, ka divi tūkstoši ikmēneša pabalstu. Tas nāk tieši no uzņēmuma izmaksām, tādējādi ietaupot darba devējiem diezgan labu summu. Darbinieku izvēle ir spēkā tikai tad, kadienākuma nodoklis. Sociālās un veselības apdrošināšana no ienākumiem, viņš nav.

Ēnas piesaistīto dzīvības apdrošināšanu

Kā plusi, mēs neesam atraduši arī, iespējams, būs vairāk negatīvi. Diezgangalvenais trūkums piesaistīto dzīvības apdrošināšanu var redzēt augstu komisijas starpniekiem, kas ir, protams, maksāt kādam, kas ir spēkā un tikai klientu. Šī produkta veidu, pamatojoties uz to, parasti ir salīdzinoši augstas ieejas maksa ir aptuveni 1,5 reizesgada piemaksu. Tam ir pievienota arī kopēja ieejas maksa piecu procentu savākti par katru maksājumu, kā rezultātā eksemplāros apsūdzības pret tiešo investīciju, kas nav labs. Līdzekļi ieguldīti palīdzības tirgum piesaistītajiem dzīvības apdrošināšanas līgumiem, parasti ir par vienu procentu augstāka apsaimniekošanas maksu, apmēram divi procenti no ieguldījumiem. Visbeidzot, visa peļņa ir nodokļi, bet tiešās investīcijas fondos šajā valstī pagaidām atbrīvoti no nodokļiem, tāpēc šeit ir skaidrs, kalietderīgāk novirzīt ieguldījumus fondos.

Tā rezultātā, ir nepieciešams pateikt, ka, ja jums jau ir investīcijas dzīvības apdrošināšana, tad jūs parasti maksā dalības maksu. Ja tā nonāca pie iziešanas līgumu,maksājums tika atskaitīts nodokļu atgriešanu, tas būtu viss atkal maksāt attiecināma uz nodokļu biroju. Tādēļ tā nedrīkst būt diezgan izdevīgi traucēt aktīvā līgumiem no pagātnes, bet tā nekad nav sāp, pārskatīt un, iespējams pielāgot apdrošinājuma summu. Par jauniem līgumiem ir nepieciešams domāt par to uzmanīgi, jo apdrošināšanas uzņēmumi tagad tiešām vairāk piemērota tikai apdrošināšanu par ieguldījumiem.