Ieguldīt sevi

● 09. 06. 2014

Daudzi cilvēki dzīvo ar to finansēm no dienas uz dienu, un pat nevaru iedomāties, ka viņi varētu ieguldīt kaut ko, tie nav pat nozīmē. Ja jūs nolemjat, lai jūsu finanses suns gabali ir ieguldījumi vietā. Irdaudz gudru cilvēku, kas palīdzēs jums ar savu izvēli, vai parādīt. Ja jūs joprojām ceļā izpētīt jaunas ieguldījumu iespējas, un šī pasaule vēl neizpētīta, mums ir daži padomi par to, kā droši ieguldīt sevi vispirms, un vēlāk uz citām jomām.

Kā ieguldīt naudu sev

Vai jums ir skaidrs par to, ko jūs vēlaties darīt dzīvē? Ko jūs baudīt to, ko jūs vēlaties darīt? Ja jūs vēlaties ieguldīt naudu, jums vajadzētu uzdot sevi, ja jūs vēlaties ieguldīt kaut ko par to, kas jums nav nepieciešama papildu aprūpe, vai darīt kaut ko, kas jums ir radīt emocionālu saikni un palīdzēt savu naudu un aktīvi šajā jomā. Ja jums ir hobiji, kas jums patīk darīt, uzskata labu ieguldījumu, lai tikai šiem hobijiem. Ja tu domā par veidu, kā atgriezties monētām, maksāt lietas, kas jums patīk un peļņu par tām ir vai nav tērēt kaut ko par to vēl nopelnīt.

Par labāku ideju tagad jums dažus piemērus. Pāris draugiem patīk spēlēt galda futbolu (futbols). Viņi iet spēlēt savādāk krogos un izdevumus par alu, pārtiku un citas lietas, lai gan viņa zina, ka vienmēr atstāj krogādaudz vairāk naudas nekā tad, ja tas varētu būt kaut kur citur. Un tā runā, ka man ir dažas lētākas futbols, salocīta uz viņu un novieto viņu vietā, kur cilvēki iet katru dienu, un kur viņi iet, ja viņi tam piekrīt. Futbola beidzot ieliek kultūras centru, kur irdaudz interešu grupu un citām aktivitātēm, tāpēc tie ir ienākumi no tā, ka futbols tiek spēlēta. Kad jūs nākt spēlēt sevi, nav jāmaksā. Tāpēc, ka tie nav iet uz bāru, pavada tik pat pub pārtikas vai dzērienu. Naudas jūs ieguldīt ar tiem divus gadus atpakaļ. Pavadīt spēlējot futbolu, viņi spēlē par brīvu. Katru reizi, kad iet uz izvēlēties no futbola naudas, ka kāds izmeta, tas ir viņu tīrā peļņa.

Ja jūs pārņēma šo lietu, tad jums vajadzētu domāt par to, kas jums patīk, ko jūs tērēt savu naudu? Kāds jautri spēlējot galda spēles un daudz galda spēļu klubiem, kas laipni jaunus investorus. Vai jums patīk sports? Ieguldīt dažas sporta objektiem, sportu tur viens pats un ļaut tur sportu un, otrkārt, vai jūs maksājat. Sliktākajā gadījumā, šāds ieguldījums būs jāmaksā savs hobijs, un, ja tas nāk, atgriezīsies jūsu naudu reizināt. Ja jums izdodas ieguldīt sevi, tad tas ir tikaisoļa attālumā, lai jūs investīcijas, kurām nav tiešas kontroles. Pamats ir ļaut jums jāmaksā par to, ko jums patiks. Ja tas joprojām pelna, tad esat atradis ieguldījumu tieši Jums.

Mācīšanās pārvaldīt naudu nav viegli, un tas aizņem labu daļu drosmes. Bet, tiklīdz jūs piliens vienā no redzes pavairo naudu vadīt jūs uz priekšu, un jums būs iespēja pierādīt to, ko Uman.