Ieguldot pērles - cenu pieaugums

● 09. 06. 2014

Pērles visi redz kā rotaslietas. Tie ir ļoti skaista, ļoti dārgi, un tāpēc patiess pērles mājās ir tikai nedaudz cilvēku. Lielākā daļa no vecmāmiņu vai kaut kas tamlīdzīgs. Cilvēki nezina, bet gan, ka pērles var arī ieguldīt, tie var kļūt parieguldījumu, piemēram, obligācijās, vērtspapīros, krājumi, nekustamā īpašuma untamlīdzīgi. Šķiet, tāpat kā fikcija? Nē,cena pērlēm joprojām pieaug, kas irlaba zīme investoriem, un pat tie, kuri iepriekš ieguldījuši citām lietām viņi var mēģināt ieguldīt pērles. Tāpat kā viss, lai ieguldītu pērlēm, un jums ir iemācīties ieguldīt. Viss, ko jūs ieguldīt, ir atšķirīgs un atšķirīgi, jo tā investē.

Pirms sākat ieguldīt vispār, tas ir labi ieguldītmaz zināt, jo, ja jums nav, jūsu ieguldījums var pakāpeniski mainīt jūsu murgs, un ieguldījumiem, var neizdoties, un savu naudu, lai viņi var būt aizgājuši vienā mirklī. Protams, neviens negrib, tāpēc ir labi, lai izvairītos, pirms ieguldījumi irlaba ideja, lai izpētītu visu, un viss, kas jums patiešām domājat par to. Noskatīties iekļūt tirdzniecības un ieguldot tangled jūtas un emocijas, jo jums ir bizness, un sliktākajā ieguldījumiem. Jūtas un emocijas malā tas irlabākais unpamata konsultācijas. Pēc tam, kad rūpīgi izlasīt visus rakstus par ieguldījumu un dažādas investīciju iespējas, un tikai pēc tam, diezgan zinoši ieguldījumu jūs varat sākt ieguldīt.

Attiecībā uz tiem no jums meklē iespēju, kur jums ietaupīt naudu ar pērlēm var kļūt par dzīvotspējīgu ieguldījumu. Jūras un saldūdens pērles nāk galvenokārt no Āzijas un Okeānijas. Lielākais pērlēm mūsdienās Ķīna. Ķīna aptver aptuveni deviņdesmit procenti no pasaules produkcijas. Aptuveni ap septiņdesmit procentiem no ražošanas apjoma katru gadu Ķīna eksportē uz citām valstīm. Ņem viņu ārā kā izejvielu tālākai pārstrādei. Pērles šajā laikā irlabs ieguldījums, jo ir vēl daudzi investori, kas meklē alternatīvas par to, kur likt savu naudu. Protams, pirms sākat ieguldīt pērlēm, ir nepieciešams zināt kaut ko par viņiem un zina, kā ieguldīt pērles.

Perla irieguldījums

Kad jūs ieguldīt dārgmetālos (un dimanti), jūs varat izvēlēties starp vairākiem veidiem, kā ieguldīt. Tas var būt tiešās investīcijas un netiešie ieguldījumi. Tiešās investīcijas ir tas, ka, ja jūs pērkat dārgmetālu tieši fiziski. Netiešie ieguldījumi to, ja jūs iegādāties vērtspapīrus par pērlēm nav taisnība. Jums darbojas tikai tiešos ieguldījumus, un tādēļ tāda, ka, ja jūs vēlaties ieguldīt pērlēm, jums ir fiziski iegādāties. Vērtspapīri u var iegādāties pērles.

Cik daudz irpērle

Kopējā cena pērles ir atkarīga no vairākiem faktoriem, kas vai nu palielina cenu vai samazina to. It īpaši, formas, spīdumu, kā arī, japerlamutra ir, tie ir faktori. Perla, kas ir apaļa forma ir dārgāka nekā putraimu, kas ir garena forma. Perla ir spīdēt un nevar viņai nav bojājumi un skrāpējumiem. No tā nosakacenu. Sālsūdens pērles ir dārgāka nekā pērlēm, kas ir saldūdens. Lielākā vērtība ir tās pērles, kas ir tikai un vienīgi dabas pērles, kas ir atrodami savvaļā. Augstas kvalitātes pērles un ir tikai pieci procenti no kopējā apjoma. Arī ļoti labas kvalitātes pērles var sasniegt augstas cenas, cenas iet uz miljoniem. 2005.gadā viņš izpārdots piektais lielākais dabas pērle pasaulē. Cena pēc tam nonāca pie 1,8 miljoniem.

Par mazo ieguldītāju ir piemērots dārgakmens

Ja Jums irmazumtirdzniecības investors un pērles vēlas ieguldīt iegādāties gredzenu vai kaklarotu. Īsi sakot,rotaslietu, pērles dominē. Cenas kaklarota dabas pērlēm var atšķirties pat simtiem miljonu eiro. Finest pērļu rotaslietas ražo japāņu kompānija Mikimoto. Ja jūs vēlaties ieguldīt, irlabs nopirkt pērļu rotaslietas tikai no šā uzņēmuma. Pērkot rotaslietas irlaba ideja, lai saglabātu acu par kvalitāti, jo mums nav jāmaksā,augstākacena,augstākakvalitāte. Daudzi tirgotāji domā, kainvestors pērlēm un pērļu rotaslietas nezinošs, tāpēc viņš var triks reputāciju, un tādējādi var bagātināt. Pērlēm kvalitāte tiek vērtēta saskaņā šķirošanas sistēmas. Marķēšana pērlēm nav saistošs, jo to nevar izmērīt.

Kā atpazīt kvalitāti un to, ko skatīties

No pirmā acu uzmetienaieguldīšanas kvalitātes pērle nezinu, ja jūs izpildiet šos padomus, jūs varat pasargāt sevi no pirkšanas zemas kvalitātes pērles.

• nepilnības pērles ir paslēptas vietā, kurpērle sadursta jaslikta pērle, pērle sāk pārslveida off šajās vietās, tādas pērles ir jauki, un tie ir praktiski bezvērtīgas.

• Augstas kvalitātes rotaslietas ir savērtas uz stabilu vadu, starp pērlēm vienmēr veidojas mezgliņus, rotaslietas irslēgšana ar slēdzeni, pērles ir saistīta ar vāciņu ar īpašu tehniku, kas sekoja slēgšanu gludi, nav atrodiet pērles, pērles mezgli ir neizšķirts patiešām saspringts.

• pērles ir saistīts ļoti cieši viens otram par pērlēm berzēt pret otru, skrambas ne asaru kaklarota, pērles nav noplūde.

• īstas pērles ir unikāls spīdums, tas ir tāpēc, ka tie ir dažādi pārdomas gaismas, tas ir tāpēc, dažādu slāņu pērles, mākslīgās pērles mirdzēt, piemēram, stikls,blāvi spīdums.

• īstas pērles mēdz būt tuvāk un tuvāk kontroles nepilnīgi un atšķirīgi formas, ir nepilnības, tāpēc ir skaidrs, ka tas nav mākslīgām.

• mākslīgās pērles ir nevainojams apaļas vai iegarenas formas.

• Ja Jums ir interese par sālsūdens pērlēm, jautājiet pārdevējam, lai aptuveno biezumu slāņiem perlamutru (laiks, kurā pērles tika izveidotas perlorodce) .

• ja pārdevējs attaisnojumi izgudro vai nē, iet citur un nepērk neko.

• cienījamu tirgotājs, jūs varat iegādāties sertifikātu, ko izsniegusi Gemological laboratoriju.

• tirgotājs, jūs varat arī pielāgot dārgakmens pielāgota, stāsta jums to, kā rūpēties par rotaslietas.