Ietaupījumi rada mazāk, kopfondu nopelnīt labāk

● 08. 06. 2014

Gada otrajā pusgadā pirms mumssituācija, kad vēl joprojām ir diezgan populārs produktus, krājkontiem un celtniecības ietaupījumu, bet tas var mainīties ļoti ātri. Vēl vairāk noguldītājiem sāk izskatīties daudz interesantus veidus, lai novērtētu savu bezmaksas finanses. Ļoti interesanta alternatīva ir atrodama Fonda ieguldījumiem. Gadījumā, ja Jums ir arī gatavojas kļūtinvestors, tas, protams, maksā, lai dotos uz banku, kas rūpējas par savu naudu, vai arīneatkarīgs konsultants jāspēj tikt galā labi.

Lai gan tas var šķist kāds, kas ir vēl vērts izmantot kontus, kas vērstas uz to izmantošanu noguldījumu nekā ļaujiet naudas roll haphazardly mājās vai norēķinu kontā. Neskatoties uz kuriem procentu likmes joprojām ir šāda veida ietaupījumu vērts. Šāda veida konta izveide var organizēt jau on- line, maksa ir gandrīzjautājums, protams, irpilnīgs kontu pārvaldība, izmantojot internetu.

Jo dažas bankas pat klientus arī saņem bonusu procentu likmes pieaugumu par konkrētu darbību. Bankās,procentu likme šobrīd svārstās starp pusprocentu un 1,6 procentiem. Bet ir skaidrs, ka šādalikme nav Moneymaker, undaudz papildus naudas vienkārši nav saglabāt, it īpaši, ja tu atņem inflāciju un ieturējuma nodokli procentiem. Nedaudz labāk nekā bankām, šķiet, arodbiedrībām, kur interese kļūst pat vairāk nekā diviem procentiem vairāku gadu termiņnoguldījumus var novērtēt pat par 4-5 procentiem gadā. Noguldījumi noguldījumu kooperatīviem ir apdrošināti tādā pašā mērā kā uz banku, bet es vēl joprojām var sūdzēties par noteiktu neuzticību esošajiem klientiem. Daļa no kooperatīvās bankas saskaras arī stingrāku uzraudzību un dažu izmeklēšanu National Bank.

Vēl viens produkts irkrājaizdevu sabiedrības, kurā irliela priekšrocība, šķiet, ir valsts atbalsts, tomēršķēršļi, daži var iedomāties, ka naudu par ēku ietaupījumiem jābūt sešus gadus vecs un nevar nekādā veidā no. Celtniecības ietaupījums noteikti labi iederas šodienas laikā, kad valsts pabalsti nav tādā līmenī, kā tas bija laikos pagātnē. Viņš joprojām ir diezgan laba atzinību ar garantēto procentu likmi, par noguldījumiem līdz diviem procentiem no kopējā ikgadējo novērtējumu par pieciem procentiem.

Ja jums jau ir, bet ar tradicionālo ietaupījumiem nav pietiekami, un dodas uz noteikta veida riskantu ieguldījumu, tad noteikti ir vērts apsvērt, ieguldot fondos. Katrs fonds ir atšķirīgs riska līmeni, un tādēļ nošķir līdzekļu dinamisku, sabalansētu un konservatīvu. Tie, kas piedāvā augstāko iespējamo ienesīgumu, bet vienmēr nozīmē daudz lielāku risku. Pozitīvs punkts kopieguldījumu fondu var atrast kolektīvo ieguldījumu vadībā pieredzējis administrators, kurš saskaņā ar fonda Focus ir iespēja iegādāties akcijas, īpašumu, obligācijas vai valsts parādzīmes.

Vēl viens labs punkts, lai irtas, ka ieguldījumi fondos, tas nav pārāk grūti, un pēc sešiem mēnešiem nav līdzdalības sertifikātus no ieņēmumiem nemaksā nekādus nodokļus, kas citādi varētu būt vairāk nekā piecpadsmit procentiem no peļņas, kas bieži vien nav nenozīmīga summa. Turklāt, ieguldīt fondos, var būt € 500mēnesī. Dzīves cikla fondus var raksturot kā līdzvērtīgu ieguldījumu fondu un pārstāv variantu pensiju uzkrājumiem, jo investīcijas viņiem var iedalīt trīsdesmit un četrdesmit gadus.

Jo sākumā, tas irdiezgan riskanta stratēģija, ar tuvojas gala ieguldījumu pārceļas konservatīvu produktos. Daudzi cilvēki, tomēr pašlaik nav pietiekamas informācijas par ieguldījumu iespējām, un tāpēc vajadzētu mēģināt apmeklēt filiāli savā bankā vai organizēt tikšanos ar neatkarīgu finanšu ekspertu, no kuras tā var iegūt ļoti interesantu informāciju par ieguldījumu iespējām. Katrs labs neatkarīgs finanšu konsultants būtu jāspēj novērtēt savu pašreizējo finansiālo situāciju un izvēlēties atbilstošu plānu par jūsu ieguldījumu. Konsultants nav jāmeklē klients jebkurā līguma push.