Ietaupījumu aizdevumu ēkas pret hipotēku

● 01. 06. 2014

Vai jūs vēlaties iegādāties savas mājas, kas jums nav naudas? Tad jūs parasti darīt neko citu, kā tos iznomāt. Būtībā, jums ir divas iespējas dzīvokli vai māju finansēšanā. Tie ir ēkas uzkrājumu un hipotēku.

Īsi par hipotēku

Hipotēka irilgtermiņa aizdevums paredzēts fiziskām un juridiskām personām. Hipotēku var pieteikties pieaugušajiem. Galvenais nosacījums ir nodrošināts ar aizturējuma uz īpašuma, kas atrodas valstī.

Tie nodrošina savu banku un nebanku uzņēmumi, un to izmanto dzīvošanai, jo īpaši, lai iegādātos īpašumu privātā īpašumā, finansēšanu, būvniecību, finansēšanu, renovācija, iegādājoties akcijas par īpašumu, atlīdzību par ieguldīto līdzekļu nekustamo īpašumu.

Aizdevuma summa ir atkarīga no ieķīlāto īpašumu. Dažas bankas arī nodrošināt 100%. Minimālā summa, kas saistībā ar hipotekāro kredītu, jūs varat aizņemties mainās. Tā sākas pie 5000 eiro. Atmaksas periods ir 5-40 gadi. Lielākā daļa cilvēku veikt hipotekāro 15-20 gadiem. Ir svarīgi, kaprasītājs brīdī atmaksai nepārsniedz vecumu septiņdesmit gadu.

Par hipotēku, ir rūpīgi jāapsver, jo fiksēto periodā jums izvēlēties. Armatūra laiks nozīmē, ka pēc šī laika (parasti 1, 3 vai 5 gadi)kredīta piešķiršana aprēķina procentus pēc likmes, kas ir nemainīgs neatkarīgi no izmaiņām tirgus procentu likmēm.

Īsi par uzkrājumiem aizdevumu ēkas

Ja jums ir ēkas sabiedrību, ir iespējams finansēt mājokļu aizdevumu no ietaupījumiem.

Lai pievērstu viņu pienācīgu kredītu, kas ir labvēlīga interese, ir svarīgi, lai izpildītu citus nosacījumus. Tie ietverdivu gadu gaidīšanas periods, saglabāt noteiktu procentuālo daļu no plānotā apjoma un sasniegt novērtēšanas numuru. Tas irrādītājs, ka būvniecības sabiedrības izmanto, lai noteiktu kredītspēju un uzticamību klientu. Saskaņā ar Iegūtais skaitlis iraizdevums piešķirts vai noraidīts.

Ja jums neizdodas ievērot nosacījumus pienācīgai ēku aplikšanu aizdevumu, jums ir iespēja izvēlēties aizņēmumu. Bet tas nav finansiāli izdevīgi. Es kreditēt ietaupījumi var izmantot tikai dzīvošanai.

Galvenais trūkums uzkrājumiem aizdevumu ēkas ir tas, ka var veikt tikai līdz jūsu mērķa summu.

Salīdzināt hipotēku un uzkrājumu

Ja Jums ir ēkas ietaupījumus, jūs varat arī brīnums, vai tas būs labāk, lai jūs varētu finansēt mājokļu aizdevumu no krājaizdevu sabiedrības un hipotēku.

Jūs nevarat skaidri pateikt, vai tas ir vēlams uzkrājumiem aizdevumu vai hipotēku ēkas. Tas vienmēr ir atkarīgs novērtējumu konkrēto situāciju savas pretenzijas, kredīta score.

Par hipotekāro aizdevumu priekšrocības ir, ka tas ir iespējams maksāt par ilgāku laiku, un līdz ar to ir salīdzinoši zemas ikmēneša maksājumus. Abu produktu priekšrocība ir tā, ka interese ir nodokļu atskaitāms.

Hipotēku dod jums iespēju pirmstermiņa atmaksas brīdī fiksāciju. Laikā, kad fiksācijas maksā to pašu intereses, vai kāda tirgus situācija. Tas var būtpriekšrocība untrūkums.

Par hipotekāro kredītu trūkumi irļoti stingri pārbauda Bonita. Jums būs nepieciešams pierādījums par ienākumiem un nodokļu atgriešanās min. divus gadus atpakaļ. Hipotēka ir pārāk apgrūtinošas prasības.

Un kā tas ir kredīta ēku ietaupījumus? Tās priekšrocība ir tā, ka tā ir garantēta procentu likmi visā atmaksas periodā. Tur ir tik nav stingri Bonita iesniedzējs. Nav nepieciešama zināma nekustamā īpašuma ķīlu, vai pierādīt ienākumus. Tas ir iespējams, priekšlaicīgas atmaksas jebkurā laikā. Priekšrocība pār hipotēku, ir zemākas maksas par apstrādes un vadības kredītu.

Ietaupījumu aizdevumu ēkas trūkums irierobežots lielums aizdevumu. Risinās saskaņā ar noguldītajiem līdzekļiem kontā. Tādējādiaizdevums ir vairāk piemērota, lai izpērkot akcijas vai rekonstrukcijas nekā nekustamā īpašuma iegādi.

Vēl viens trūkums irilgs laiks (min. divi gadi), kas paiet, pirms jums ir tiesības saņemt aizdevumu no ietaupījumiem.

Hipotēku un uzkrājumu kombinācija

Ir arīiespēja apvienot hipotēku un ietaupījumus. Tas ir izdevīgi, joprocentu likme hipotēkas ir atkarīgs, cik daudz jūs aizņemties, attiecīgi. Cik daudz ir jūsu pašu līdzekļu, lai iegādātos nekustamo īpašumu. Ja jums nav veikt visu summu hipotēku,procenti būs zemāks. Tomēr ir svarīgi apsvērt, kāattiecība starp summu noregulē iespējami labākajiem ekonomiskajām priekšrocībām. Šis solis ir svarīgi apspriest ar finanšu konsultanta.