Iznākt labāk bankā vai nebanku kredītu

● 01. 06. 2014

Ja jūs nokļūt situācijā, kad jums ir nepieciešams kaut ko, lai ņemt aizdevumu, tad jums noteikti ir nepieciešams rūpīgi izpētīt visas iespējas, ka kredītu tirgus šobrīd piedāvā. Papildus tradicionālajām banku iestādēs ir apmierināt iespēju ņemt kredītu, kas nav banku sabiedrības. Ja jums liekas, ka jums sasniegt reālus piedāvājumus tikai banku iestādēm, tad kopējais nepareizi, jo daudzi kredītkaršu uzņēmumi ir sabiedrības spiedienu, lai āmurs uz faktu, ka to apstākļi bija daudz skaidrāks un pārredzamāks nekā tas bija laikā pagātnē. Mēs pat varam apmierināt kas piedāvā aizdevumu uzņēmumiem ir vieglāk nekā banku iestādes. Starp citu,interese tās dažos gadījumos var atrast daudz labāk, jo bankas Eiropā var salīdzināt ar tiem, kas klasificēti dārgi.

Kurš varēja iedomāties, ka citur, nevis bankā saņem milzīgu interesi, un vēl pie tā, parakstot līgumu, Jums veikt vijoli, tas būtu ļoti nepareizi. Lielu interesi saņemt visur, vismaz salīdzinot ar to, cik daudzbanka aizdod jums, kad jūs saglabājat finanšu krājkonts vai termiņnoguldījums, tas, protams, ir taisnība. Pretējā gadījumā, principā, var arī atrast labu nebanku uzņēmums, kas aizdod lētāk nekā daudzi banku institūcijas. Un nekādā gadījumā neattiecas uz jebkuru sniedzējs nebanku kredītu mēģina atrast veidu, laiklients nosaka lamatas, no kuras tā varētu būt, lai iegūtu vairāk naudas. Daži labi zināms nebanku uzņēmumi ir kredītu nosacījumus bieži vien ir daudz sarežģītākas, skaidrāku, pārredzamāku un vairāk atsaucīgāku nekā dažādām bankām.

Lielākās bankas vienkārši pārāk zemu pieaugošo konkurenci nav cienījamu uzņēmumiem. Atšķirības sen faktiski nav, un tas nav jārunā tikai par gada procentu likmi, bet arī par sankciju nosacījumus un piekļuvi klientiem. Diezganilgu laiku tur bija daži spiedienu nebanku aizdevumu uzņēmumiem. Nav kredīta uzņēmumi, pateicoties tam viņi nāk klajā ar labākiem nosacījumiem un ir kļuvuši samērā droša. Šie uzņēmumi ir iegūtuzticību bija izmēģināt ļoti grūti, bet bankas ir aiz līkni, ar domu, ka cilvēki paliks ar viņiem, jo inerces noteiktu konservatīvisma. Protams, tas ir labi, ka ne- banku uzņēmumiem, lai sasniegtu standarta normālu bankas, vai vismaz uz tiem ar lēcienus un robežas tuvāk. Bettirgus var arī nebanku uzņēmumi uzskriet sliktu gadījumos. Daži uzņēmumi var būt nedaudz pārredzamiem un trūkst pamata ētikas standartiem. Tātad, starp uzņēmumiem konsekventi atšķirt klienta.

Salīdzinot banku iestādēm valstīs visā eirozonā, tad mēs redzam, ka starpība dažu bankām valstī joprojām divtik. Tas ir tikai grūti saprast, ka patēriņa kredīti ir dārgāki šeit nekā Grieķijā. Bankas gan aizstāvot apgalvojumu, ka visi aizdevēji saskaras ar salīdzinoši lielu daļu no izcilu patēriņa kredītu, bet jūnijā šis īpatsvars svārstījās apmēram divpadsmit procentiem. Reģenerācijas izmaksas no neatmaksātās aizdevuma ir diezgan dārgi, tāpēc šie aspekti negatīvi ietekmē riska prēmijas par aizdevumiem.